25 Pranešimai “Susitikimas su angelu sargu”

 1. +5 Vote +1 Vote -1...
  parašė:

  As tai tikiu juo, jauciu daznai ji esanti salia.

  • Vote +1 Vote -1Elnamr
   parašė:

   Mindaugas Spalis 18 d, 2010Nuomonė PRIEŠNesutinku aš kad kasnors pažeidžia jų tesies, aš už jų iškeldinimą. Svečioj šaly reikia ir elgtis prideramai, o jeigu elgiesi kaip koks tarakonas kažkieno namuose,- nereikia stebėtis vietinių žmonių nepasitenkinimu. O lyginant Prancūziją ir Lietuvą, puikiai suprantama kad Lietuvoj dar tik žiedeliai , pagrinde nelegaliai pastatyti taborai be jokiu leidimu ant velniai žino kieno žemes ir pigių narkotikų šaltinis. Policijai jau net atsibodę tuos taborus bekrėst.Reziumuojant,- jeigu kitatautis, kitos rases ar tikėjimo žmogus gyvena svečioj šaly ir stengiasi įnešti savo indelį į tos šalies ekonomiką ar kultūrą (legaliai dirba, moka mokesčius, dorai augina ir auklėja vaikus, užsiima kokia individualia menine ar kultūrine veikla) aš visada už tokius žmones. Bet jeigu toks žmogus elgiasi kaip koks uodas, prisisiurbęs prie valstybės ir siurbiantis iš jos kraują , t.y. pinigus, jeigu gyvena tik iš pašalpų, nemoka jokių mokesčių, nesuteikia šaliai nieko gero mainais už gyvenimą joje, o tik užsiima kokia nusikalstama veikla ar dar kitaip kenkia šaliai,- lauk tokius. Varykit į kokia Afriką ir sėdėkit ten jei kaip žmonės elgtis civilizuotoj šaly negalit.

 2. +2 Vote +1 Vote -1.,,.,.,
  parašė:

  aš tai kai vienas bunu jauciu kažka užsaves ir taip visada .

  • +3 Vote +1 Vote -1skaitytojas
   parašė:

   aha as ir jauciu, ypac nakti eidamas is toleto, taip saugiai jauciuosi kad vos ne begte i lova varau 😀

  • Vote +1 Vote -1Gabe
   parašė:

   Tai kas tu per myznius, kad net is t7uliko i lovyte begti reikia? :DD

 3. Vote +1 Vote -1justina
  parašė:

  idomu o kaip ji tai iskviest 🙂 ir kaip suprast kad jis yra sale ?

 4. +1 Vote +1 Vote -1Nūūūūū
  parašė:

  Aš asmeniškai juo tikiu, nes kai buna liūdna ar kažko neramu tai atsisėdu nusiraminu ir tokia ramybė, šiluma užlieja…. Taip gera būna

 5. +2 Vote +1 Vote -1Me
  parašė:

  as sapnavau savo angela sarga… sapnavau, kad esu tamsoje, staiga pajutau aplink mano trapia siela susispietusius snabzdancius tamsius padarus.pajutau kad ju daud ir kad jie stipresni uz mane , ir kad bet kada gali sugriauti ta silpna uzkarda tarp manes ir ju, jutau ju alki ir kaip jie varzosi del manes. bet tada nusvito ryski sviesa ir as pamaciau kad guliu karte, ir kad kazkoks besusypsantis vaikinas tiesia man ranka is sviesos. as ja paemiau.. tada jis man pasake, kad jei dar kada istiks panasi problema galesiu bet kada i ji kreiptis, nesvarbu kur jis bus, jis visada ateis pas mane, jis pasake kad net galetu konsultuoti mane po darbo, jam nesunku^^ atrode labai protingas ir grazus, buvo apsirenges baltai, su akinukais^^ jutau jo geruma ir meile. pora kartu po to dar sapnavau kita angela, tamsiais garbanotais plaukais ir valiukiska sypsena, jis sedejo salia manes ant lovos, jo sparnai buvo susiglamze nes jis buvo atsiremes i siena, jo vieda apsviete saule ir as jutau jo besalygine meile man.good feeling^^ faina zinoti, kad kazkas tave saugo ir myli, koks tu bebutum^^

 6. Vote +1 Vote -1Me
  parašė:

  pardon for mistakes^^

 7. -7 Vote +1 Vote -1WEEeeeddd....e_e
  parašė:

  ‘stebi jus visa laika’ pize nu cia tai nepatogiai pasijutau kai perskaiciau, tipo stebi mane kai siku ir, tai gal nx isvis ji pervadinkim i „iskripeli sarga“… nelabai kaskaip tikiu tokiu s, cia turbut kaskas biskuti prisituke ir sugalvojo tokia nesamone.

 8. Vote +1 Vote -112312
  parašė:

  As manau kad ji turiu su juo snekuosi mintyse, jis netgi mane pora kartu isgelbejo nuo rimtos debos. Neseniai galejau mirt nes is beveik 5m kritau ant betono veidu i zeme,galejau prasiskelt galva susilauzyt stubura ,bet ne. Susilauziau tik ranka, visos kitos kuno dalys liko sveikos, ir manau jog tai mano angelo darbas, jis isgelbejo mane.

 9. +5 Vote +1 Vote -1lina
  parašė:

  esu gyvenyme gan issiblaskiusi ir isiveliu i labai sudetingas situacijas is kuriu issikrapstyti kitiem butu protu nesuvokiama.taciau kaip mama sako esu gimusi po laiminga zvaigzde ir kaskarta kai yr akazkas velniskai neiveikiama reikalai issisprendzia i geraja puse.manau kad tas kas mane saugo,stebi jis man padeda.PRISIMINIAU SAVO MAZA DUKRYTE KAI JI BUVO DAR KUDIKIS VISADA ZIUREDAVO I VIENA VIETA SALIA KAMPO IR VISADA JUOKDAVOSI BALSU.NIEKDA NIEKUR KITUR NEISREIKSDAVO TOKIU EMOCIJU KAIP TIK ZIUREDAMA I TA KAMPA.MANAU STEBEDAMOS MAMOS SAVO KAIKUS DAZNAI GALI PAMATYTI TOKIUS REISKINIUS.SAKOMA KAD KUDIKIAI MATO SAVO ANGELIUKA KURIS JI JUOKINA.

 10. +2 Vote +1 Vote -1nesvarbu
  parašė:

  as tuo angelu sargu tikiu nes mano drauge pasakojo kad ji nakvojo pas drauge ir kaip tik ta nakti jos kambaryje krito lubos ir butu ja sutraiske

 11. +1 Vote +1 Vote -1studente
  parašė:

  Na jei ir yra tie angelai sargai , tai kodėl tada miršta tiek daug vaiku nuo vėžio ar nuo atsitiktinių atvejų , pvz: ligoninėse nuo gydytojų klaidų. Jei ir yra angelai sargai , tai nemanau, kad leistu tokiems įvykiams įvykti, o gal taip nulemta… Manau, kad mes gimstame turėdami jau savo tikslą gyvenime ir taip pat suplanuotą gyvenimą kurį mums reikia nugyventi iki lemiamo taško.

 12. +4 Vote +1 Vote -1Gerda
  parašė:

  Aš myliu savo Angelą sargą 🙂 🙂 🙂

 13. +27 Vote +1 Vote -1Gerda
  parašė:

  Kas jį taip pat myli spauskit LIKE ant mano komentaro 🙂

 14. +1 Vote +1 Vote -1Gabrielė
  parašė:

  Aš tikiu jis mano sargas

 15. +1 Vote +1 Vote -1Dainius
  parašė:

  Gražus žodžiai.

 16. -1 Vote +1 Vote -1Dainius
  parašė:

  Kaip tau žiauriai bus blogai tu šikdamas prašisi angelo sargo pagalbos,ar kaip tawo draugas šika tu į ji žiuri?ar jam šikdamam padedi?manau kad ne,manau jei angelas sargas nebutu dievo priiemes pasiulima,buti tawo angelu sargu,ir tau padeti,aš manau kad tu už tokius žodžius jau wakaro nebesulauktum. Tai pamastik kita karta ka rašai ant sawo angelo sargo,tu gal ir nepastebi kaip tawo angelas sargas tau padeda,bet jis tau padeda nes galbut tu jau butum inwalidas.

 17. -1 Vote +1 Vote -1kornelijus
  parašė:

  man tai atrodo kad uz nugaros stovi labai nejauku

 18. Vote +1 Vote -1Nemylimas zmogus
  parašė:

  Man neiseina susisiekti su savuoju… 😞 Manau kad as jo neturiu

Palikt komentarą