13 Pranešimai “Angelai – ar jie egzistuoja?”

 1. as parašė:

  Tikrai kažkas tokio egzistuoja… Stovėjau kažkada prie perėjos, apsižvalgiau, mašinų nėra, pradėjau eit, tik girdžiu parvažiuoja mašina, ir toks jausmas, kad kažkas patempe už striukės iš nugaros atgal ir mašina tik pralėke visu greičiu…

 2. Vytautas parašė:

  Aprašytu atveju savo garbintojais pasirūpino krikščionybės agregoras. Jis tai gali padaryti be problemų. Nepaklusnų gali sunaikinti, ištikimą – išgelbėti. Bet egzistuoja ir kitas variantas. Žmogui padeda jo siela. Siela tai atskira būtybė anapusiniame pasaulyje surišta su kūne čia esančiu „Aš“ amžinu ryšiu. Savotiškai kūnas tarsi turi dvi sielas. Ir pagrindinė anapusinės sielos užduotis saugoti šį kūną ir „Aš“. Tai ji daro formuodama palankių įvykių seką arba kritiškais atvejais akimirksniui perimdama šio kūno valdymą. Žmogus padaro kažką nesuvokiamo savo išsigelbėjimui. Pats nežino kaip tai įvyko.

  • parašė:

   O ar siela gali užgesinti automobilio variklį, kad išgelbėtų motinos vaikus? (Vairavau automobilį atbulom iš garažo. Gale sėdėjo trys mano sūnūs. Kelias kilo į kalną ir buvo slidus, todėl negailėdama spaudžiau akseleratorių. Prie pat keliuko viršaus automobilis staiga užgeso ir… pro pat jo galą keliu pralėkė sunkvežimis…)Gal tai visų mūsų keturių Angelai Sargai padėjo?

  • Vytautas parašė:

   Susidūręs su sielos poveikiu technikai. Praktiškai gali viską. Tik naudojami dalykai kurie neatrodytų žmonėms stebuklais. Viskas turi būti natūralu.

  • parašė:

   Na šis įvykis man asmeniškai buvo kaip stebuklas :)Po tokių atsitikimų saugiau jautiesi šiam pasauly 🙂

 3. Lalaila Blue parašė:

  Nemanot kad agelai gali buti ateiviai?

 4. Cute parašė:

  Visiškai pritariu Vytautui. O, kad tie angelai galėtų būt ateiviai, tai nemanau.

 5. goda parašė:

  ne visiems pajausti angelo pagalbą tau, pvz man tai nera taipnutikę, kad jauščiausi kieno nors globojama. bet vat kai kuriems angelai nori pasyrodyti, ir fiziškai apsaugoti.

 6. Andip parašė:

  Smulki faktinė kldaielė — kosmose toli gražu nėra vakuumas. Jame pilna dulkių, nuolaužų, planetų, žvaigždžių ir t.t.Ir gan daug vis pasikartojančių gramatinių klaidų:besiribojanti su beprotybę (turi būti: beprotybe)rujos metų (metu)Sojuz-1 ir sekančia diena (kitą dieną)turėjo tapti pagrindų sovietų (pagrindu)kosminių laivų statytų bolševikinės (kosminiu laivu, statytu)grumtynių su byrančių į gabalus aparatų (byrančiu į gabalus aparatu)smigo į žemę 140 km/h greičių (greičiu)pasiusti pilotuojama laivą (pasiųsti)pilotai dargi galėtu apsukti (galėtų).O šiaip straipsnis geras! Patiko.Šiuo metu yra kūriamas megėjiškas serialas Pioneer One , kuris yra išlaikomas žiūrovų aukomis: pas amerikiečius netikėtai nukrito kapsulė su nežinomu rusu kosmonautu iš nežinomos misijos.

 7. Rebeca parašė:

  MPM, the 300 wsm is a nice round and will be an excellent cihoce for moose, elk, caribou, and black bear. You need to contact the outfitter for your Alaska trip and find out if they have minimum caliber rating. I’ve been on two bear hunts in Alaska and had to carry a minimum of a 338. Just check to make sure on that one. You have listed two really good rifles here,the Browning is hard to beat on reputation, and the Sako’s are really nice. As two which one is better,toss up there buddy. For me it would be the Ruger as well. I use the 375 ruger now for anything larger than plains animals. One thing I would DEFINITELY recommend to you; buy a rifle that has the SAME type of safety that your 270 has. I saw the pictures of a hunter who bought his new bear gun and the safety was opposite of his deer rifle, when he went to fire at a charging Kodiak, well he safed the weapon and the attack went bad for him. I also have a good hunting buddy who had his wall hanger’ get away because he safed his new rifle. Not something I would want to have happen in grizzly country. Just be comfortable with the rifle you choose and become proficient with it. Good luck and good hunting.Active member, Defenders of Wildlife

Palikt komentarą