Pasaulyje priskaičiuojama 3,7 milijonai žmonių kurie teigia buvę pagrobti ateivių ir nugabenti į jų kosminius erdvėlaivius. Pasak kai kurių aukų su jais buvo atliekami medicininiai eksperimentai ir ateiviai bendravo telepatiniu būdu perduodami savo žodžius mintimis. Daugelis pagrobimo aukų šiuos atsiminimus prisiminė hipnozės pagalba.
Mokslininkai iš Cal State universiteto atliko tyrimą norėdami išsiaiškinti apie ateivių pagrobimus daugiau faktų ir norėdami įrodyti, kad tai ką pasakoja pagrobtieji ateivių asmenys yra netikra. Mokslininkai atrinko grupę žmonių kurie niekada nėra sakę, kad jie būtų buvę pagrobti ateivių. Kai kurie jų visiškai netikėjo kita gyvybe kosmose, ar tikėjo, bet nelabai tuo domėjosi ir neteikė tam didelės reikšmės.
Hipnozės metu jų buvo prašoma, apibūdinti ateivių kosminį laivą kuris juos buvo pagrobęs. Nebuvo klausiama tokių klausimų kaip ar jūs buvote pagrobtas ateivių? Ar prisimenate ką nors iš savo pagrobimų ir panašiai. Mokslininkai siekė apsimesti, kad pagrobimas iš tiesų buvo ir klausimas buvo formuluojamas, kad išsiaiškinti detalias apie tai. Eksperimento dalyviai ėmė pasakoti ganėtinai panašias istorijas apie pagrobimus ir erdvėlaivių išvaizdą apie kurią girdime iš tų kurie teigia buvę pagrobti.
Kuomet buvo prašoma papasakoti kaip ateiviai atrodė, dalyvių pasakojimuose jie apibūdino visiems gerai žinomus „pilkuosius“ ateivius (taip vadinama dėl savo pilkos spalvos odos). Nors pagrobimų iš tikro ir nebuvo, tačiau mokslininkai siekė įrodyti, kad kiekvienas mūsų galėtų papasakoti istoriją kaip buvo pagrobtas ateivių, nors to niekada nėra įvykę.
Hipnozė yra sudėtingas reiškinys kurio mes gerai nesuprantame. Manoma, kad galima ištraukti prisiminimus iš praeities net ir tokius kurių niekada nėra buvę. Žinoma toks tyrimas tikinčių ateivių atliekamais pagrobimais neįtikino. Pasak jų hipnozės pagalba buvo įteigta dalyviams, kad jie buvo pagrobti tad jie ir pasakojo istorijas sutampančias su spaudoje perskaitomomis naujienomis, ar girdimas istorijas apie ateivių atliekamus eksperimentus.
Kokį tyrimą bedarytum ir ką benorėtum įrodyti vis vien bus tokių kurie tikės tuo kuo nori tikėti. O kuo tikėti jums, jūs patys nuspręskite.
bet 3.7mln 😀 cia jau kaip ir faktas
Faktas, kad atsiminimai netikri, ar faktas, kad ateiviai visdelto grobia zmones? 😉
As linkes pritart sitam tim mokslininkam.
Man kilo mintis. O jei tikri ir netikri prisiminimai, per hipnozės seansą yra labai panašūs ar net tokie patys?
Pavyzdys: vieną pagrobia, vėliau jis aprašo, papaišo, tada kitas perskaito ir seanso metu tiesiog atkuria tai kaip įsivaizdavo pirmojo aprašytą dalyką.
Smegenys komiksams „gyvybe“ suteikia irgi individualiai, bet rezultatai labai panašūs.
Tad spėju, kad tarp tikrų ir susikurtų išgyvenimu skirtumas ne pačiame vaizde, o smegenų dalyse kurios atkuria arba generuoja šitai. Tačiau šiame tyrime apie nė žodelio apie smegenų veiklos stebėjimus seanso metu.
Bonus: yra ir sena teorija jog ateivių pagrobimai yra išsikraipę gimimo prisiminimai – lempos apvalios, pasilenkę veidai ir t.t.