6 Pranešimai “Artimi šeštojo tipo kontaktai”

 1. aha parašė:

  vien fantazijos,absurdiskiausios fantazijos

 2. Savas parašė:

  As ir noreciau lytiniu santykiu su ateiviu ir ne tik 😀

 3. Piktas parašė:

  Gražulis galės kovoti prieš pedikus ateivius ateityje

 4. inkognito parašė:

  Kad jie į mus žiūri daugiau kaip į darbo jėgos ir maisto šaltinį,nei kaip į seksualinių santykių objektus. O pilkieji tai aplamai neturi nei vaginos nei penio,jie mūsų moteris tegali apvaisinti tik švirkšto ar kitokio analogiško įnagio pagalba.Gal būt inžinerinės genetikos metodais jie sugeba žemiečių spermą prisotinti savo rasės kloninėmis lastelėmis,neutralizuodami žemiečių lytines lasteles,tam kad pratestų savo rasės egzistenciją. Sakyčiau santykiauti lytiškai galėtų tik Šauriečių,Arijų ir Torniečių bei Prunsų rasės ateiviai,jie kol kas išlaikę visus savo dauginimosi natūraliu būdu atributus,bet pas juos yra griežti įstatymai,didelės bausmės už rasės grynumo pažeidimus,todėl vargu ar jie drįstų prievartauti žemės moteris ar jų moterys mūsų vyrus.
  Gal čia kokie nors atklydėliai iš kitų Galaktikų,apie kuriuos ne tik mes bet ir kaimyninės nežemiečių rasės dar nieko nežino.
  Norėčiau pamatyti nors vieną vyrą kuris sugebėtų atliktį vyrišką pareiga prieš koki nors pilkūjų rasės atstovą,vien tik pamačius jį nuogą dingtų bet koks noras su tokiu turėti lytinių santykių. Todėl darau išvada, kad čia kažkieno ne visai sveikos fantazijos,dar nors teigtų, kad nežemiečiai nori ir siekia, kad lytiškai santykiautų prie jų akių pagrobti žemės rasės atstovai tarpusavyje,tai čia yra faktas.

 5. dod parašė:

  krw kai tawo fantazijos beribes.

Palikt komentarą