2 Pranešimai “Artimi kontaktai Lietuvoje”

 1. Saulys parašė:

  Skaitydamas kazkaip pasiilgsti tu tikru“vakarietisku“ leksciu, kuriu paveikslu pilna nete, ar ne?. 2 mintys – kuo labiau „UFO issilavinus“ visuomene, tuo labiau UFO pasakojimuose primena siuolaikini tipiska modeli.
  Zinant kad UFO (liudininku parodymais) gali keisti savo spalva, forma, gali dideti, mazeti ir atsirasti is niekur ir pranykti visai. Tai ta ka jie „UFO“ daro, tai tas kas musu samoneje atsispindi. Kitaip tariant tai, sakykim, ivykio projekcija musu samoneje (smagenyse :-)). Jei ta samone yra „labiau“, matai daugiau, jei maziau matai kitaip. Manau kad auksciau pasakotos istorijos atrodo kiek tautiskai (or so to say), bet tai yra tas atspindys kuri paliko ivykis butent tokios samones zmonem. Nei kiek nenuvertinciau situ pasakojimu. Laimei ar nelaimei as pats nedaug turiu matymo patirties. Beveik nieko. Ir sakykim atvejai, kai zmones – kaip mano tevas – (jokio supratimo neturejo apie UFo) –
  1. Mato stipria sviesa is dangaus nakti ir sviesos saltinis – nezinomas, staiga po keliu minuciu sviesa dingsta ir aplink visiska tamsa – „2nd Kind pagal Hyneka“,
  2. Kai liudininkai mato keistai judanti objekta – kaip as lekiau paziureti kur lektuvas nukrito, – tai tipiniai atvejai – tiesiogiai suprantami – „1st Kind“ pagal Hyneko klasifikacija. Bet kai susiduri is arciau su ta nezinobybe („the 3th kind“ pagal Hyneko klasifikacija) tada prisiminimai buna ko gero „paveikti“ samones. Zinant kokius triukus tie „Ateiviai gali isdarineti su savo transport priemonem.

 2. Henrika parašė:

  Maždaug 1977m 21 metų anksti ryte. Vilniuje –
  Antakalnyje laukiau stotelėje troleibusą.
  Buvo tada lyg pavasarys ir stovėjo dydelis rūkas, nesimato namų, žiūrėdama tolyn kaip gražu pamačiau šviesa geltoną žalia fioletine – daug langu lėktuvo forma – tai buvo lėkštę gulintį ant miško. Vaizdas buvo nepokartojimas. Labai gražus. Tiesiog žiūrėjau. Atvažiavo troleibisas įlipau. Tuo metu dirbau pas. Lidvika. Kalina – konstruktorių darbą. Įjungus 12 val radio išgirdau pranešimą kas matė lėkštę paskambintum tel. Tuo metu šaukiau aš it girdėjau dar šauksmą aš „-tai buvo. Tania -inžinierė – konstruktore.

Palikt komentarą