14 Pranešimai “Rasta ateivių kaukolė – spėja mokslininkai”

 1. Legatas parašė:

  Tai tikrai sensacingas radinis,kuris mano galva tikrai irodo kad ateivei egzistuoja,arba kaskoke mums nezinoma tautele.gaila tik kad kvailai pasielge atiduodami visa radini,juk galejo isiusti tik kure nors dali pavizdziui kad ir viena sonkauli to butu uzteke per akis istyrti DNR ir atlikti kitus tirimus.Ehh na kas jau padaryta nebeistaisysi visus irodimus eilini karta prasikome…

 2. Viktorija parašė:

  Man atrodo, kad ateiviai egzistuoja kaip aukštesnės gyvybės formos, o ne paprasčiausias kūnas, kaulai, kraujas. Materija nėra jų bruožas, priešingai, nei mūsų.

 3. EDVQA parašė:

  Kaip kauluose surast DNR a?Reik rast lestele pirma 🙂

  • Legatas parašė:

   O nepagalvoji kad kaulu viduje buna tokie dalykai kaip kaulu ciulpai? 😀 perpjauk kaula ir medziagos gausi sociai DNR tirimams.

  • BubA parašė:

   tikriausiai klausima uzdave blondine :DD

 4. goda parašė:

  Joooo… Bet aš sutinku su nuomone kad ateiviai (bent jau ne visi) neturi kūno kaip mes gal kaikūrie turi bet ne visi. Taip jie mus stebi nematomai o mes jų nematome.

 5. Legatas parašė:

  Tipo keleuja astralinem ligije ar kaskas panasaus? ar kaip nelabai ikirtau? 😉

 6. sdafg parašė:

  Bet kad zmones juk jau drasiau sneka apie ateivius. Aisku tarkim tokia situacija skambutis i policija ir prnesimas, kad pas koki tai ukininka sveciuojasi ateivis manau policijos budetojas sakytu eik gyditis pernelyg daug kastuvu i galva gavai ar kaip. Taip ir liktu ukininkas su ateiviu jo namuose. Bet jai taip istikruju nekoks pokstas butu.

 7. SYnHD parašė:

  c============================3

 8. SYnHD parašė:

  c=========3

 9. Cheateriux15 parašė:

  Labai panasu y zmogaus kaukole ;D Bet labai ilga kaskaip..

 10. hillton143 parašė:

  jus visi silpnaprociai! klausote savo jausmu! pagalvokite logiskai – visu pirma nenustate kokio senumo kaukole, visu antra tai galejo buti issigimusio zmogaus kaukole, o visu trecia, turime tokias technologijas, kurios gali buti panaudotos zmoniu mastymui apnuodyti – kalbu apie suklastojima..

  asmeniskai sakau, kad jei tai is tikro kaulo, tai cia yra issigimusio zmogaus/vaiko skeletas.. kokie jus naivus..

Palikt komentarą