14 Pranešimai “„Dangaus žmogus“ atvykęs prieš 600 metų”

 1. Legatas parašė:

  Tai dar karta yrodo kad mes esame ne vieni!

 2. qqq parašė:

  Jaigu 1900 metais jie jau skraide su skraidanciom lekstem , tai ant kiek dar issvyste ju civilizacija per 100 metu :O

 3. Aalyah parašė:

  Niekas nesakė, kad ateivių civilizacija yra viena

 4. Legatas parašė:

  Taipat ir nelabai gali pasakyti kiek yra civilizaciju 🙂 cia tik galime spelioti 🙂

 5. Sarunas parašė:

  Maziau svaikit ir tiek,paziekit dokumentinius filmus apie apie ta laikotarpi, 1896- 1897 “ daugybė pranešimų apie NSO buvo gaunama iš Jungtinių Amerikos Valstijų.“
  tai reskia kad to laikotarpiu jie kure wisokio tipo lektuvus, jus isbandydawo, ne viena karta ivygdavo nelaime ir jie nukrisdawo.Del to ir tiek daug pranesimu apie kazkokius erdvelaiwius kurie to laikotarpui buwo wisiskai keisti ir nematyti.

 6. Andrei parašė:

  Nesamone, jei 1917 si istorija buvo uzrasyta, tai pries 500 metu buvo 1417, o pirma karta Kolumbas aplanke Amerika 1492 ir tai galvojo kad Indija. Bet gerai istorija sugalvota

 7. hehehe parašė:

  pirmoje foto Voldemortas?

 8. Legatas parašė:

  1809 m. anglas G. Cayley įrodė, kad sunkesni už orą prietaisai gali skristi ir pasiūlė atskirti sraigto ir sparno funkcijas. 1842 m. patentuotas pirmasis skraidymo aparatas su viena eile sparnų ir dviem propeleriais, sukamais garo variklio, tačiau aparato išradėjas taip ir neišbandė. 1848 m. Didžiojoje Britanijoje pagamintas pirmas aparatas, sėkmingai nuskriejęs 40 metrų, 1867 m. sukonstruotas daugiasparnis.

  Lilientalis 1889 m. aprašė skraidymo pagrindus, o 1896 m. sukonstravo skraidymo aparatą su vidaus degimo varikliu.

  1903 m. gruodžio 17 d. broliai Raitai atliko pirmąjį sėkmingą skrydį sunkesniu nei oras skraidymo aparatu, tačiau jų lėktuvas negalėjo nuskristi didesnių atstumų dėl valdymo problemų.

  1907 m. lėktuvams pritaikyti ratai, 1911 m. italai Libijoje pradėjo aviaciją naudoti kariniais tikslais kovodami prieš turkus. 1919 m. pirmą kartą sėkmingai lėktuvu perskristas Atlanto vandenynas. 1933 m. pirmą kartą lėktuvu apskrietas pasaulis. 1939 m. panaudotas pirmasis reaktyvinis lėktuvas, nuo 1914 m. naudojami naikintuvai.

 9. Baubas parašė:

  Kosmosas ribu neturi niekas nemanau kad galetu pasakyti kiek egzistuoja planetu visatoje tokiu kaip musu zeme. Ir jai kitos butybes aplanko musu zemele yra dar ir tokiu civilizaciju kurios musu zemes net pasiekti ,kad ir savo skraidanciais aparatais negali. Net yra tokiu manau civilizaciju kurios net per savo kokius “teleskopus“ ar kokius tai mega:D zironus nemato. Nes nevalioje tiek pritraukti yra manau net ir tokiu planetu kuriuose dabar tik tokie laikai kur kaip pas musu zeme kai vaiksciojo dinozaurai (nera protingu butybiu tik gyvunai).

 10. :D parašė:

  nepagrįstos šnekos.

 11. hillton143 parašė:

  dalbajobai…. as esu dangaus zmogus! TIKITE?
  gerai, nes as irgi netikiu siom pasakom 😀

 12. tom parašė:

  taj vienas is milijono irodymu kad visos visatos apgyvendintos o juokesi is realybe tik tie zomnes kurie labai primityvus ir nori kad visi tik is to juoktusi gaila…bet taj tiesa

 13. aurora parašė:

  manyti,jog mes esam vieninteliai visatoj ir galbut dar daugelyje visatu yra labai kvaila ir naivu

Palikt komentarą