Septintajame dešimtmetyje Gobio dykumoje kinai išbandė branduolinę bombą. 1964 metų spalio 16 dieną „raudonasis milžinas“ įsigijo pirmąją branduolinę, o 1967 metų birželio 17 dieną — vandenilinę bombas ir tapo penktąja branduoline valstybe po JAV, Tarybų Sąjungos, Didžiosios Britanijos ir Prancūzijos. Tačiau rodosi, kad branduolinė era šiose vietovėse prasidėjo kur kas anksčiau.
Daugelyje Gobio dykumos vietų randama stiklu virtusio smėlio iš priešistorinių laikų. Jis stulbinamai panašus į per branduolinių bombų bandymus, vykusius per pastaruosius 45 metus, susilydžiusias silicio uolienas. Jis panašus ir į tektitus, randamus Pietryčių Azijoje.
Šioje skurdžioje nepramoninėje vietovėje, maždaug 300 km šiauriau nuo legendinio Šilko kelio ir 1000 km į vakarus nuo Vidinės Mongolijos centro Chuch Choto, yra sugriuvęs miestas Chara Chotas. Tarybinis archeologas profesorius Piotras Kuzmičius Kozlovas giliai po griuvėsiais aptiko kapavietę — sarkofagą su gerai išsilaikiusiais dviejų žmonių palaikais, matyt, valdovų poros. Ant sarkofago dangčio žėrėjo simbolis – ratas, padalytas vertikaliomis linijomis. Profesorius nustatė, kad radinys yra iš maždaug 12 000 metų p r. Kr.
Maždaug tokio pat amžiaus yra 1800 m gylio šachta, rasta taip pat Chara Cho te. Šios bedugnės sienos atrodo kaip melsvai žėrintis stiklas. Mums nežinomas reiškinys sulydė uolieną ir pavertė stiklu. Vietos legendos byloja apie ugninį žaibą, atskriejusį iš dangaus ir išdeginusį šachtą. Koks žaibas galėtų išdeginti beveik 2 km gylio šachtą ir paversti stiklu sienas? Jeigu jau esančią šachtą būtų padengę stiklu, tai būtų reikėję didelio techninio meistriškumo. Taip padaryti galėtų tik branduolinis sprogimas.
1957 metų rugsėjo 13 dieną amerikiečiai Siera Nevadoje susprogdino požeminį branduolinį užtaisą. Tam uoloje išgręžė apvalią 40 m skersmens grotą. Po 4 metų į grotą nusileidusi specialistų komanda, nuo radioaktyviojo spinduliavimo apsisaugojusi specialiais kostiumais, aptiko nuostabų dalyką: per sprogimą nuo didžiulio spaudimo ir karščio uoliena buvo ištirpusi, o sienos pasidengusios kristalais, tik šie buvo sutraiškyti krintančių akmenų.
Galima teigti, kad 12 000 metų pr. Kr. čia įvyko branduolinis sprogimas padengęs urvą urvą stiklu.
jus nepastebit kad tas branduolinis sprogimas atrodo kaip klounas. idemiai isiziurekit :DD
Rimtai čia tai geras . Iškart prisiminiau filmą IT .
rymtai
rimtai klounas, iskart pastebejau xD
it is an evil clown XD
Man tai primena siek tiek Alien vs Predator (2004)filma – „Maždaug tokio pat amžiaus yra 1800 m gylio šachta, rasta taip pat Chara Cho te. Šios bedugnės sienos atrodo kaip melsvai žėrintis stiklas. Mums nežinomas reiškinys sulydė uolieną ir pavertė stiklu. Vietos legendos BYLOJA APIE UGNINY ZAIBA PASIRODZIUSI iš dangaus ir išdeginusį šachtą. Koks žaibas galėtų išdeginti beveik 2 km gylio šachtą ir paversti stiklu sienas? Jeigu jau esančią šachtą būtų padengę stiklu, tai būtų reikėję didelio techninio meistriškumo. Taip padaryti galėtų tik branduolinis sprogimas.“ Arba ateiviu lazeriukas :DD. Nemanot kad rezisierus butent ir pasireme sia legenda ?