NSO avarija prieš 12000 metų | Apiemistika.lt


7 Pranešimai “NSO avarija prieš 12000 metų”

 1. -3 Vote +1 Vote -1Tomas
  parašė:

  Klaidas ištaisyk, berašti …

 2. Vote +1 Vote -1Erika
  parašė:

  Iš tiesų įdomus straipsnis, bet tos klaidos nervina x-(

 3. -1 Vote +1 Vote -1Tomas
  parašė:

  Ai dar nlb bet žiauru kinai nužudė nso db tie nso jieško tų kur nukrito ir kai sužinos kad jų nėra ar bent tų diskų tai mum bus chana nuo jų !

 4. +5 Vote +1 Vote -1Jojo
  parašė:

  Man atrodo siauraakiai suede tuos ateivius:D

 5. +1 Vote +1 Vote -1Dovydas
  parašė:

  Na kaip supratau, kad ant vienos is 716 ploksteliu buvo parasyta, kad jiem zemeje bu nekas, bet kaip suprantu ant kitu 715 ploksteliu turetu buti skirtinga informacija. Logiskai pagalvojus tas ploksteles isifravo ir ten buvo kazkoke informacija kuri buvo tikrai neskirta zmonem, todel gal ir rusai su kinais ir susipyko, nes kinai norejo ir gauti ta informacija. Kas cia zino koke ta informacija tose plokstelese. Gal paip psidaryt paciam laiva:P tai ateivei isireze i zeme susidure su naujai elementais nemate ploksteliu negali susitvarkyti laivu ir taip randami NSO:D

 6. Vote +1 Vote -1skaitytojas
  parašė:

  jeigu tie didziagalviai zmogeliukai lanko musu planeta dar kai zmones buvo urviniai tai kodel jie dabar retai rodosi ir vengia kontaktu su mumis , palikdami mum zenklus pievose ? nu yra variantas . kai kada skaiciau is anglisku svetainiu apie tuos didziagalvius jie kai kuriem pagrobtiesiems pasakojo ta pacia istorija : dabar jie turi bedu del kuriu turi grobti musiskius o kai mes susitvarkysim planeta ir busim pasiruose jie susisieks su mumis ir padesim vieni kitiem .
  nu biski nesamone bt idomu 😀

Palikt komentarą