10 Pranešimai “Šalia Saulės pastebėti Žemės dydžio NSO”

 1. zsdfgh parašė:

  try

 2. Lukas parašė:

  aš nelabai suvokiu kaip galima sukurti kosmini laiva didesnį už žemę, nes planeta , kurioje kurta laivas , turėtų būti maždaug 200-300 kartų didesnė.

  • Domas parašė:

   Tu galvoji,kad ateiviai rimtai tokie daunai ir statytu kosm.laiva planetoje,kurio dydis kai zemes? Tam kosmosas yra…

 3. Legatas parašė:

  na ok daleiskim ten ne kosminei laivai,tai kas tada? kosmoso siuksles? meteoritai gigantai kaskokie? kaskaip nelabai tuo tiketau nes jei butu meteoritai tai „Galbut“ NASA apie tai pranestu neva i saule skrieja meteoritas priligstantis zemes dydziui ar kaskas tokio,bet to nera.ir apie tai niekas nieko nesneka is vireusybes puses tai galima tada daryti tik savo prielaidas apie nso. seip tikiu del tokio dydzio kosminiu laivu.

 4. virgis parašė:

  fotoshop

 5. Evaldas parašė:

  omg dar tegul sugalvoja sunaikinti saule tai as nueisiu ir su kalasu istaskysiui

 6. demonas parašė:

  viskas dzin gal tie tariamai ateiviai achujienai dideli nu bet kaip gali tai arti saules daskristi seip tai turetu sudekt iskarto

 7. Legatas parašė:

  gal pas juos yra kokiu nors pakankamai atspariu medziagu kurios nesilydo ar paprasciausiai atspinduliuoja siluma atgal,tokiu budu ju kosminei laivai neisilydo.nes berots saules pavirsiuje 6000 celsijaus virs tenperatura o jos atmosferoja dar daugeu mazdauk iki pusantro milijono pagal celsiju,skamba neitiketinai taciau taip yra. todel man truputeli sunku isivaizduoti kokia medziaga galetu atlaikyti toki pragariska karsti.Taciau mes negalime sakyti kad tai yra neimanoma.patis prisiminkite apie musu paciu tehnologijas kaip jos vystesi.anksciau zmones mane kad akmuo yra pats tvirciausias ir kieciausias.amzems begant ir isgavus pliena ir ivertinus ji,poziuris pasikeite,tada jau plienas buvo paciu paciausias,o dabar velgi pasikeite del ganetinai nesenai vos pries keles desimtis metu atrasto titano savybiu.taip pat nepamirskime ir topaties deimanto kuris tikrai tvirtas.ir dar nezinia kiek ir ko mes atrasime ivairiu medziagu ir junginiu,plius negalime atmesti prielaidos kad kitose planetose slypi galbut visi klodai dar visiskai nepazystamu ir mums nezinomu metalu klodai.todel cia galima ilgai ir nuobodziai apie tai diskutuoti,todel sakau kad negalime atmesti tokios galimibes,nors ir tai mums atrodo neitiketina ir nepaaiskinama.

  • Blackas parašė:

   Blm cia gerai pavarei! 😉

  • HR parašė:

   Tu pirma įsigyk bent kažkokį išsilavinimą ir rašyt išmok, nes skaitant tavo tokius komentarus atsiranda toks jausmas, kad tai tik vaiko arba neišprususio paauglio sapalionės, kuriais pasitikėti negalima

Palikt komentarą