12 Pranešimai “NSO formos debesis užfiksuotas Turkijoje”

 1. Justas parašė:

  21 sekunde, kas ten is tos sviesytes isskrydo?:)

  • Cdrw parašė:

   Iš tikro nė nepastebėjau, kad 21 sekundę kažkas iš ten lyg ir išskrenda. Tikrai keista. Tikrai ne lėktuvas, greitis per didelis. Ir ta šviesa vėliau pranyksta (užgesta)… Hmmm įdomus atvejis.

  • ekskaliburas parašė:

   tai vartai, is marso i zeme teleportu 😀

  • Arzu parašė:

   Katabasis – yes I noticed his line of thiinnkg there – that it’s the ideal opportunity to deal with CO2 emissions whilst we have a cooling reprieve.Unfortunately, I think that’s exactly the line most of our unthiinnkg dronelike politicians will adopt (or have forced on them) in the short term.At least until the electorate start dying in the cold but by that time it will be to late to do anything about our lack of generation capacity and we will just have to sit there under a pile of blankets and watch the icicles grow on Huhne’s windmills.

 2. pasaulis pilnas idijitu parašė:

  GAY AND FAKE..

  • HR parašė:

   Man ir panašu, jog čia tik lempos atspindys lange. Kuo ilgiau žiūrėjau, juo labiau ‘tai’ man panašėjo į atspindį, nei į debesį 😀

 3. Egis parašė:

  Atsivere portalas iskrido nso…

 4. Kimo parašė:

  Wow,neitiketinai atrodo.

 5. Kimo parašė:

  Atrodo ispudingai.

 6. jopsikmat parašė:

  Ydomiai, vis daugiau vaizdo yrasu ir nuotrauku auksta kokybe, kur viskas gerai matosi. Be to, del 0:21, ten jis panasus, bent jau man y koki smulku meteorita, kuris kaip greit pasirode, taip greit ir sudege atmosferoi. Bet cia nelabai tiketina, nes ore vos ne puse valandos buvo tie rutuliai, tai galeciau teigti, kad ten tikrai isskrido kazkoks objektas ir to „raudono“ objekto, NSO isskrido is NSO.

 7. gogis parašė:

  ten betmenas isskrido

Palikt komentarą