10 Pranešimai “Po NSO sudužimo Okinavoje į krantą išplauta 15t negyvų žuvų”

 1. krisma parašė:

  va ja zau.

 2. Legatas parašė:

  Na va realus yrodimai guli dugne tik klausimas ar mes apie viska busim informuoti ar eilini karta bus viskas nuslepta ir tikreusiai paaiskinta kad tai buvo koksai nors meteoras nukrites is dangaus arba eksperimentine raketa.

 3. daarens parašė:

  Na as manau koks visdelto yra zmogus primityvus,ir pan. kodel visuomene negali suzinoti tiesos,kodel viskas yra slepiama nuo zmogaus,ar del tikejimo,ar del kokios kitos priezasties ? Manau gyvename tokiame amziuje kuriame zmogus pats nusprendzia kuo tiketi,ir kuo netiketi,ar aplamai reikia kuo tiketi. Manau kad nereiketu nuo visuomenes slepti to,kas nori su mumis uzmegzti kontakta.

 4. Nesvarbu parašė:

  Is viso galetu pasakyti tiesa nk nenutiktu jei zmones suzinotu gyventu kaip gyvene ir tiek jokios sumaisties nesukelu

 5. Smalsus parašė:

  O ar pagalvojote, kad isnarscvius ta NSO po varzteli, galima patiems meginti kazka panasaus sukurti ir uzrasyti „Made in Japan“ ? Ir…naudoti savo karinese pajegose.

 6. Linukas parašė:

  Nu va o po 7 dienu pasaulio pabaiga 😀

 7. burtas parašė:

  😀 prajuokinot, jei nebutumet pilka mase, kaip visi, kuri viska iskreipia ir nieko nesupranta, tai gal ir zinotumet tiesa. O cia pastebejau visai locheliai sedi „ateiviu laivas…“ tu debilas gal? NSO – neatpazinti skraidantys objektai, tai tiesiog buvo mazas koks nors meteoras ir tiek 😀

 8. Kangela9 parašė:

  Na leisk ir paisigalvot, gyvenimas spalvingesnis ir seip idomu :)))))

 9. Avriliuke parašė:

  Įdomiai…

 10. Abreu parašė:

  the long line of other passport apnptcalis. I haven’t processed my passport yet because I have a problem with my birth certificate but I will more likely be getting help from a travel agency for my passport application. Why? I

Palikt komentarą