35 Pranešimai “Ženklai pranašaujantys pasaulio pabaigą”

 1. +6 Vote +1 Vote -1........
  parašė:

  Bibio miestelis : DDDDDD

 2. +3 Vote +1 Vote -1asej
  parašė:

  Kas kam galvoj;D

 3. +1 Vote +1 Vote -1emilija p.
  parašė:

  Na gal seip tai nutiko nebutinai ta pasaulio pabaiga,negi jau taip visi ir tiki? 50%zmoniu is 100% netiki pasaulio pabaiga.

 4. -1 Vote +1 Vote -1admin
  parašė:

  Manau jai 50% ja tiki tai jau tikrai labai didelis skaičius… Dėja realiai gal ir būtų kokių 15%

 5. Vote +1 Vote -1Mitsu-chan
  parašė:

  Ot blyn ;D As tikiu, kad taip bus….

 6. Vote +1 Vote -1admin
  parašė:

  Skaiciau, kad ir Lietuvoje Baltijos juroje i kranta buvo ismesta kelios tonos zuvu. Mirties priezasciu nepavyko nustatyti. Galbut tai yra susija?:)

 7. +1 Vote +1 Vote -1Vaida
  parašė:

  tai susije su radiacija 😀 buuuuu, bus pasaulio pabaiga. Bijooooooookit :DDDDDD pasaulio pabaiga gali but ir i masina girtam isedus, susirgus nepagydoma liga ir peili i sona gavus tamsiame skersgatvyje… zodziu, bijoooookit.

 8. Vote +1 Vote -1kAROLINa
  parašė:

  Netikiu kazkok dundukas sugalvojo kazkiokia nesamone ir visi uri tiketi tikrai nesveikai parasyta ir ydomu ar toks dar miestelis egzistuoja?!

 9. +2 Vote +1 Vote -1Brigita
  parašė:

  Tuos paukščius, žuvis galėjo paveikti įvairios oro sąlygos, teršalai… Juk žmonės pasaulyje tiek šika, švelniai tariant ant žemės, ir daugumai giliai vienodai dėl to. Vis dėlto, žmonės žino, kad ateis kažkada pasaulio pabaiga, va, kad ir sako jog 2012m., Gruodį, o dėl ko gali ji ateiti ? Dėl to, jog žemei sunku “nešioti“ visa tai – šiukšlės, CO2, įvairūs teršalų šaltiniai, pastatai, savartynai ir t.t. viskas pamažu kaupiasi, kaupiasi, kol galiausiai viskas ims ir ..bum… 🙂 Bet ką aš noriu pasakyti. Svarbiausias dalykas, visi sako, neskaitant tų kuriems vienodai, – ajajai, pasaulio pabaiga..nebus vandens, nebus švaraus oro, maistas nesveikas, atsiranda įvairios ligos, bėdavoja, bet išvadų nedaro.. Viską daro, kai ir darė, šiukšlino ir šiukšlina. Neskaitant tų, kurie stengiasi palaikyti švarią aplinką ir saugoti žemę, bet palyginti su visais žemės gyventojais, jų tik maža, balta kruopelyte visame bliūde, pilname juodų kruopų. Gaila, kad žmonės sugeba tik kalbėti ir bėdavoti, bet nesugeba veikti, ir stengtis. Juk po velnių, reikia gyventi ne tik dėl savęs, bet ir dėl kitų. O jei ne dėl kitų, tai bent stenkis dėl savęs… :)) Gal daug kas peiks tai ką parašiau.. bet juk tai tiesa.. Gal kai bus paskutinė diena žemėje, tada susimąstys – O galėjom padaryti taip.. ar kitaip. kai prarandi, tada tik susimąstai, ką galėjai daryti prieš tai. Liūdna 🙁 Tiesiog tai mano nuomonė 🙂

  • Vote +1 Vote -1kazkoks
   parašė:

   Tu žinai kiek dabar yra Co2 išmesta į atmosfera nėra 0,5 procento….. Kai tik pradejo žemės planetoje formuotis augmenyja o buvo apie 96-97 procentus,suprantama ir 0,4procento yra daug , bet ne 96% tai dėl radiacijos ir Co2 nesamonė, greiciau magnetinio išsikrovimo ar kažko panasaus

  • Vote +1 Vote -1birute
   parašė:

   labai tiesa pasakyta is tikruju mes ant tiek uzsiterse kad ir ta pabaiga tikrai ateis as irgi tikiu kasinejimai naftos, pozeminiai tuneliai,jeigu jau vandenynai kruta tai reikia suprasti ir durnam turi buti aisku oras ty dangus zeme knisami o yra pasakyta kad zmogus pats save susinaikins ar ne tiesa zinoma reikia tiketi kad tikrai ateista pabaiga bet niekas nezino kada o zenklai tai tikrai rodo aklas ir kurcias gali nieko nematyti ir negirdeti tai visais laikais buvo taip paskaitykit zmones uzversti ir baliavodami nugriebe aukso saujoj ir t.t.tai cia ne pasakos mes save susinaikinsim ir nera ko panikuoti.

 10. Vote +1 Vote -1g.p
  parašė:

  tik visiski durniai gali tuo tiket

 11. Vote +1 Vote -1A.A.A
  parašė:

  O man atrodo kad ir bus ta pasaulio pabaiga. Kaip jus paaiskinsit tuos ivykius? tukstanciai zuvu, pauksciu nukrite is dangaus

 12. Vote +1 Vote -1lina
  parašė:

  na kad pasaulio pabaiga ateina tai yra logiska,nes greitai prasides kova uz buvy(uz maista) istekliai senka,pasaulyje kritine riba kai brolis broly uzmusa del pinigu.visada reikia stebeti zemes ir dangaus zenklus siunciamus mums.manau daugelis gali palyginti oru pasikeitimus kai buvo pries 10m ir dabar.metu laikai issiderine,katastrofu daugeja,miestai skesta ,dusta ir byra.ir neveltui yra posakis.KAS TURI PRADZIA TAS TURI TURETI IR PABAIGA.gyvenkit,mylekit ir dziaukites sia diena.

 13. Vote +1 Vote -1karolis
  parašė:

  ne viena sykį jau turėjo būt pasaulio pabaiga,bet nebuvo.kodel dabar turetu būt kitaip?

 14. +3 Vote +1 Vote -1Irmina
  parašė:

  Tik vienas Dievas zino data ir valanda,,,o mes gyvenkime taip,lyg kiekviena diena butu paskutine,tada nereiks bijoti pasaulio pabaigos ar mirties,kuri yra neisvengiama,juk esame Dievo vaikai,tai pasitikekime savo Tevu,,,Graziu visiems ateinanciu Svenciu!

  • Vote +1 Vote -1apokalipse
   parašė:

   dievas zino, ar gali yrodyti jog jis yra visu pirma ir is kur tu zinai ar jis zino jei net nezinai ar jis pats isvis egzistuoja…

 15. +1 Vote +1 Vote -1myliukates
  parašė:

  man paukstuko gaila

 16. Vote +1 Vote -1Mindaugas
  parašė:

  Manau nepasaulio pabaiga bus, o pasaulio apsivalimas paprassiausia.Ir ne21. o procesas prasidejas jau. Juk ledynai tirpsta, ir tas procesas greiteja kaip tas sniego kamuoliukas nuo kalno ridendamasis dideja. Ir jau nepirmas ir neantras ledinmetis bus ziameja. Gamtoi sustiguota viskas.

 17. +1 Vote +1 Vote -1laisvydas
  parašė:

  bibiu mestelis :). bet kodel nebuvo Lietuvoj to ir nemanau kad dar egzistoja „bibiu miestelis“ tai ten cj ir gyvena bibiai 😀

 18. Vote +1 Vote -1
  parašė:

  Manau jeigu ta pasaulio pabaiga nebus penktadienį,Tai turbūt visi pamiršim apie tai. O šeip kažkada ji tikrai bus,nes jeigu buvo pradžia bus ir pabaiga… Net nesitkėsim ir mokslininkai net neįtars kaip vieną dieną …..

 19. +1 Vote +1 Vote -1kazys
  parašė:

  bus pabaiga, bet ne 21, o kada nelauksim.Gyvenkit pagal Dieva ir nebus baisu

 20. +1 Vote +1 Vote -1NektoN
  parašė:

  Pasaulio pabaiga tikrai bus, bet ji bus maždaug po 5mlrd metų, kai saulė pradės gęsti. Tada jau galėsim rimtai isterikuoti, o dabar lai pelnysi verslininkai ir bunkerių pardavėjai iš šių bobučių pletkų. 🙂

 21. Vote +1 Vote -1asa
  parašė:

  Baisu skaityti ir net pagalvoti apie pasaulio pabaiga.Mano nuomone visa Zeme gali sujudeti,jei i Ja atsitrenku didziule kometa,meteoritas,zodziu kazkas stipraus ir galingo.O jei zmones, ar gamtos stichijos pastangomis pasaulio pabaiga ivyktu.Tai butu:Atominebomba,karas,nepagydomos ligos,cunamiai,potvyniai..tada Pasaulio pabaiga ivyktu palaipsniuj,manau tai ir jau vyksta.Mes nezinome,vienas Dievas zino atsakyma.Tiesiog reikia gyventi toliau.
  Manau musu zemeleje perdaug viso to purvo,neteisybes,savanaudiskumo ir t.t.Tik vieningai ir pozityviai,gerais norais pasiektume geresniu laiku.Tiesa sakant,mazai tuo tikiu.
  Artejanciu svenciu proga noriu JUMS Palinketi VISIEMS Pozityviu Minciu!Sypsenu Veiduose!Gerumo Sirdyse!Pagarbos ir Supratimo Vieni Kitiems. DZIAUKITES KIEKVIENA DIENA!!!

 22. +1 Vote +1 Vote -1asA
  parašė:

  Londone 10:55min ryto Saule labai Didele.Didele,ir labai skaisti.I ja net paziureti neimanoma.Kambariai nuo saules apvsviesti didinga Saules sviesa.

 23. -1 Vote +1 Vote -1nasa
  parašė:

  nebus tos pabaigos cia tik meluoja kad siandien. jei bijot atsakykit jum tik rodos nesamones………………………….
  Nebijokit.

 24. Vote +1 Vote -1Anonimas
  parašė:

  nesamone lietovoje teige kad pasaulio pabaiga bus gruodzio 21

 25. Vote +1 Vote -1apokalipse
  parašė:

  cha zmones nesuprantu tai kur ta jusu pasaulio pabaiga sendien jau gruodzio 21 diena o kaip nieko taip nieko KVAILIAI…

 26. Vote +1 Vote -1Audrius
  parašė:

  Apkrova bisk zemelei 🙂 valosi tiek nuo zmoniu tiek nuo padareliu visokiu 😀
  Zemes drebejimai , katastrofos ir pan 🙂 ko noret , kiek is os traukiama visko , kainejama ir keik ji apkraunama 😀

 27. +1 Vote +1 Vote -1karolis kuzma
  parašė:

  pasaulio pabaiga ateis,po ledinais ira daug duju,jei nesugosim gamtos,ledinai istirps ir visazmojnina isleks i ora(susproks).

 28. Vote +1 Vote -1karolis kuzma
  parašė:

  biski rasau su klaidom nes rasau per telefona.

 29. Vote +1 Vote -1domantas
  parašė:

  seip as tikiu kad mum liko giventi nedaug mes gal dar pragivensim gal dar musu vaikai bet zeme ilgai netems tokio kruvio nuo visokiu naujoviu kaip susikure taip ir susinaikins viskas prasides nuo maziausiu…;)

 30. Vote +1 Vote -1h20o
  parašė:

  Reiks kada apsilankyt bibio valsijoj 😀

 31. Vote +1 Vote -1antanas
  parašė:

  Kada ta diena bus nežino nei sūnus, nei angelai, tik Tėvas – tai Kristaus žodžiai.

Palikt komentarą