89 Pranešimai “Ateivių laiškas žmonijai”

 1. deivis parašė:

  TAIP

  • Cdrw parašė:

   Uztikrintai

  • Taip parašė:

   Kad ir kas rašė,rašė protingai.Gerai būtu kad mūsų planetoje taip galvotų visi,kad esi laisvas ir niekas tavęs neturi teisės pavergti,esame visi lygūs.Ir iš gyvenimo turime gauti vienodai.

  • Anonimas parašė:

   TAIP sutinku kaip ce raso as mintimis bandysiu dar taip pasakyt ir platinkit ko daugiau jei norit kad jie m ums padetu ko greicau jie atvyks to geriau.

 2. goda parašė:

  tikrai TAIP

 3. goda parašė:

  stenkimes platinti si laiska ne is smalsumo o is norejimo geresnio gyvenimo. Jei bent kiek rupi musu planeta ir jos gyventojai.

 4. jonas parašė:

  o nemanot, kad čia gali būti mums nepalankūs ateiviai? pasinaudos mūsų smalsumu, baimėmis ir technologiniu silpnumu ir vsiovsiovsio mums. aišku pradžioje gali atrodyt geranoriški, bet velniai žino kokie jie ten ištikro.

  • Taip parašė:

   Jeigu jie norėtu pakenkti leidimo neklaustų taip kaip neklausia mūsu valdžia.

  • Anonimas parašė:

   gali buti taip, kaip kazkurioje „Zvaigzdziu vartu“ serijoje 🙂 kai is paziuros taikus ir geranoriski ateiviai buvo pakviesti i zeme, jiems pazadejus, kad mainais duos vaista nuo visu ligu ir pazangias ateiviu technologijas. Veliau pasirode, kad tas vaistas buvo sukeliantis nevaisinguma. Toks letas buvo zmonijos sunaikinimas. Ateiviai „taikiai“ uzeme musu planeta.

  • Simona parašė:

   Ateiviai ar valdzia sutriuskins? Manau skirtumo nera.

 5. AG parašė:

  O TAIP!!!

 6. lina parašė:

  musu baime jog esam silpnesi trugdo mums bendrauti su protingesniais uz mus.is esmes jai taieviai noretu mums pakenkti ar isnaikinti jau senai galejo tai padaryti.nezinomybes baime manau nugales pries nora padeti musu planetai.todel manau kad pasirodymas pries musu paciu nora butu geriausias pasirinkimas.

 7. parašė:

  žinoma, kad TAIP

 8. Lazypich parašė:

  Ne!Apsisaukeliai jus esat.

 9. Vaidas parašė:

  TAIP! Bet kažin, ko jie iš mūsų nori? Koks tikslas mums padėti? Tikrai būtų įdomu pamatyti kitas nežemiškas gyvybės formas, nes yra nesąmonė, kad iš milijonų galaktikų esame vienintelė civilizacija. Taip neįmanoma, privalo būti ir kitų.

  • Martis parašė:

   Privalo būt ir kitų, bet jie nebūtinai bus už mus labiau išsivystę, kad karai stabdo evoliuciją, tai čia tiesa, tai išnyko ir neandartaliečiai, ir beveik visos likusios žmogbeždžionės, liko tik orangutangai ir gorilos, nors šie gyvūnai taip pat jau yra raudonojoje knygoje.

 10. taip taip taip taip visi butinai sakykit mintyse taip !!! parašė:

  zmones mes esame zmones kaip ir ateiviai, mes turime priimti sprendima priesais mus ,kad butu palanku kaip ir mums ir musu ateities vaikams ,kad givybe galetu buti sitoje erdveje kurioje mes krentame savo kunais, musu zmoniu protas yra galingiausias dalykas koks galetu sitoi erdvei buti, ir mes zmones, jy turim kiekvienas, jy valdyti butu taip nerealu , jeigu tik visi zinotu (kaip) tiksliai pradeti daryti aktyvacija, atsakinesiu y betkokius klausimus emaile mano pheonix2x2@mail.com mano vardas ernestas.

 11. ernestas parašė:

  Sveiki zmones, kadangi pradejome buti, esame cia, visi kartu, galedamas pasiekti ir paliesti jumis ranka, noriu labai pakeisti jusu visu mastyma, suvokima, ir siulau priimti pagalba ar pradeti gyventi be kanciu , be skausmo kury patiriate del nezinojimo, atsakysiu y betkokius jusu uzduodamus klausimus, jie gali buti tokie, kurie jums padetu suvokti, ir testi savo zmogaus proto lavinima, jie gali buti patys sunkiausi klausimai susije su mistika, zmonem, dvasiom, protinem galiom ypatingai, erdve ir visata.

  atsakymai bus suteikiami tik normaliai paklausius klausimo.
  email: pheonix2x2@mail.com

  • Martis parašė:

   Gerbiamas Ernestai, tu ateivis? Ar tu labiau išsivystęs už mus visus, kad gali „atsakyti į visus mūsų klausimus ir išvaduoti nuo kančių“ ? Jei tu toks protingas, tai kodėl rašyti nemoki? 😛

  • okmnji parašė:

   Atsakyti galėsi ,tik abejoju ar į visus klausimus teisingai,nes vistiek tu žmogus ,o ne koks visažinis ar ,,ateivis“.

  • music parašė:

   laukiame Jūsų su didžiule pagarba.

 12. Deividas parašė:

  Taip.pritariu.sutinku.

 13. Monika parašė:

  Taip noriu, kad pasaulyje butu taika ir meile,ir butu tik vienas istatymas-nedaryk kitam to, ko pats nenoretum.As Jus visus myliu.Aciu.

 14. Jonexeris parašė:

  Tikrai taip, nes jeigu šiandien nesiimsime veiksmų, rytoj jau bus per vėlu, tad baikite galvoti vien apie save, galvokite apie kitus, kitas kartas, kaip joms bus sunku išgyventi tarp minimalių naftos, duju ir pan. rezervų, tad kol turime tokią gerą galimybę mums ja reiktu pasinaudoti!

 15. Laura parašė:

  Kai atsakiau, kazkoks jausmas uzpludo, toks siltas, lyg, dekui, kad balsavote, ar kazkas panasaus. Bijau, jei staiga pamatyciau, kad atskrido ateiviai, bet jei jie pades, tik del zemes geroves, TAIP! Bet dabar nieko nezinau, taip idomu, cia koks filosofas ar ateiviai? Zodziu nieko nebemoku TROLOLOLOLO

 16. laura 6991 parašė:

  taip

 17. Raimis parašė:

  Rimtai šiltas jausmas užplūdo po atsakymo, tik reikia lb susikaupti ir išvalyti pasamonę, primena meditaciją, nepatenkant į transo būseną.

 18. Arthemis parašė:

  Kai atsakinėjau į klausimą,taip susikaupiau,kad ašaros pradėjo tekėti skruostais.Nežinau..Jaučiausi tokia pilna emocijų.O kūną perliejo šilumos banga.Toks jausmas lyg jie man būtų padėkoję už tai,kad paprašiau jų mums padėti.Rodos,kad jaučiau kažkokį ryšį.Tai buvo kupinos palaimos akimirkos.Nuostabu.Beatodariškas TAIP.Mes turime juos pas save įsileisti.Mums reikia pagalbos,ir kuo skubesnės.Nors jau praėjo 9 metai po to,kai gavome šį laišką,tačiau žinau,kad jie mums visdar gali padėti.Skleiskim žinią.Kurkim savo šviesesnę ateitį JŲ pagalba.Prašau,nenuleiskit rankų.Tai mūsų gyvenimo šansas.Šansas išgelbėti savo rytojų.

  • uęrt parašė:

   mes matėme ateivių erdvėlaivį,garantuoju ,kad tai buvo jis.Kai skridome lėktuvu ,pamatėme ,kad kažkas keisto virš jo skrido ir staiga it žaibas nuskriejo ir dingo iš akių… :O

 19. top3797 parašė:

  Man atrodo jau gana velu sakyti taip bet vistiek sakau TAIP.

 20. edita parašė:

  taip taip taip………..

 21. Algirdas parašė:

  Be jokiu abejoniu. Taip!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 22. Evaldas parašė:

  Taip, bet, plz kad musu zmonija neisnyktu kaip dinosauru…

 23. dovydas parašė:

  Fucking teip. Maladėc jūs ateiviai 😀

 24. gabriele parašė:

  taip nes jogs zmogus nepadarys musu planetos sveikesnes jogs zmogus tik jie ateiviai gali tai padaryti jie turi tokiu technologiju o mes ne kai jie musu zemei padedines mes turesim prisideti jug tai ir musu ir ju planeta beabejo sakau taip!

 25. gabriele parašė:

  mum reikia ateiviu pagalbos

 26. Mažvydas parašė:

  Šis laiškas yra labai svarbus kiekvenam iš mūsų, todėl įsidemėti reikėtų tai pat kekvienam iš mūsų. Veikti reikia jau šiandieną, platinkime šį laišką savo draugams ir tėvams. Kad skaitytų visi ir atsakytų į patį svarbiausia klausimą mums šiandieną, atsakymu TAIP. kekvienai šaliai reikėtų bendradarbiauti dėl šio klausimo. Ir nepasiduokime trečiosios šalies spaudimui, tiems sėdinčiams užkuliuosise, nusisukusius nuo pačio savęs, nuo mūsų. Aš taip ir galvojau, jog žmogaus galimybės plačios, tačiau mus kažkas stabdo ir mums neleiždia tobulėti… Mus stabdo dvąsiškai. Kitų nežemiškųjų civilizacijų pasirodymai mums, yra mūsų bauginimas ir gąsdinimas. Remiamasis Mūsų daugėlio šalių valdžios atstovų sutartimis. Dabartinis visą ko spaudimas yra mūsų pačių dvasios, nuo mūsų pačių nutolinimas. O kadangi ęsame dvąsiškai nesubrende, nesuvokiame daug dalykų. Nesuvokiame žmonių bendradarbiavimo svarbos. Žmonių – daugiskaita. O dėl to turiu omenyje žmnių, kaip dabartines skirtingas valstybės, religijas, bendruomenes, žmogaus spalvas. Kada mes priimsime visa tai, kaip vieną, pažinsime taiką ir taikų bendradarbiavimą. Kada žmonija dvąsiškai patobulės, tada pažinsim meilę. Kada pažisim meilę, tada pažinsim ir taiką. Ir nei spalva, nei religija, nei tauta jiokios neigiamos įtakos mums netures. Jūs tik pagalvokite, jei būtumėm viena valstybė, viena protas, vienas kūnas, kiek daug mes padarytumėm? todėl vienikimes ir sakykim TAIP.

 27. parašė:

  Žinoma, kad TAIP, geresniam žmonijos gyvenimui!

 28. demonas parašė:

  as sakau taip nes man rupi pasaulis ir geresnis rytojus……… bet kaip galima platinti sita laiska as pameginau draugam paplatinti tai is 20 draugu manes neispizdavojo gal koki 5 zmones wuo taip……

  • parašė:

   Tiesiog galvok kam platini. Juoko formoj issiaiskink kas tuo tiki, ir kas ne. Nes to netikejimas ir ju egzistavimo neigimas, yra tiesiog saves pazeminimas.

 29. arijana parašė:

  Būtų labai nuostabu jeigu atsirastų tokie kurie suvienytų mūsų planetą, mes žemės gyventojai to tikrai nepadarysime. Aš manu, kad tikrai mes nesame vieni visatoje, man būtų visai nesvarbu kas jie tokie ir kaip jie atrodo, o svarbiausia, kad mes pasikeistume jų dėka. Ir aš sakau TAIP.

 30. hm parašė:

  suauge zmones ar vaikai jus,seneliu salciu dar tikite, ateiviai parase laiska, nesamones kazkokios, gal baikit ryti tas tabletes,rukyti zole ir visaip kitaip svaigintis

 31. lovely parašė:

  Man neseniai kilo mintis. Aišku, ji gali būti nelogiška ir daug kas ją kritikuosit, bet ne tame esmė. Manau, kad ateiviai ar nežemiškos būtybės jau yra pas mus. Juk kiek girdėjau indigo vaikai atsirado neseniai. O šis laiškas jau senas.. Manau jų pagalba jau čia. Ir tai būtų indigo vaikai. Žiūrėjau rusišką laidą, kurioje kalbina indigo vaikus, rodo jų sugebėjimus. Jie sako, kad gimė padėti mums ir yra atsiųsti nežemiškų būtybių. Bėda, kad jais nedaugelis tiki ir pasitiki, bet pamastykit, tai tikrai būtų logiška (bent man). Kaip ir jums, man kyla klausimas kodėl jie patys neatvyksta, gal dėlto, kad mano jog mes jų nesuprasime, išsigąsime.

  • Monika parašė:

   Paklausei, bet atsakymą jau parašei. Galbūt todel, kad tik nedaugelis jais tiki ir pasitiki?

 32. YES parašė:

  TAIP. JAUCIU, KAD TURIU SAKYTI TVIRTA TAIP.
  TAIP TAIP TAIP

 33. .... parašė:

  kazkaip skamba per gerai kad butu tiesa …

 34. NeJus parašė:

  Jus Debilai kaip reikiant :D, sedit prie kompu, skaitot mesla ir nematot tikro pasaulio 😀 jei sie „nso“ ir „ateiviai“ egzistuotu, tai kokio sudo jiems iki musu planetos :D, net verkt norisi, kad Lietuvoj yra tokiu kvaliu :D, pasikeiskit patys poto eikit laukan ir pakeiskit viska aplinkui, tada gyvensim geresniam pasauly, o ne sau smegenyse, jei tokiu turit, sakyti Taip, ateikit nx 😀 😀 😀

  • Sirijus parašė:

   aha, žemė visatos centras jo? vienintele planeta visoj visatoj? tu suvoki, kad Jie ir yra mes, be Jų nebūtu ir mūsų? pats ir eik nx, durneli tu, išsiplauk galvą avinėli.

  • bns parašė:

   Iškarto matosi, kad Lietuvoje yra daug nesubrendusiu, netolerantišku žmonių. Jei Tu to negali suvokti, nereiškia ,jog tai netiesa.

 35. ingrida parašė:

  TAIP

 36. jimmy parašė:

  Taip

 37. Erlandas parašė:

  Kai pasakiau TAIP per kuna nuejo silta banga toks jausmas kaip butu trancas ar kazkokia hipnoze tikiuse ce tikra ateiviu zinute o ne siaipsau kokia sau kokia apgavyste.

 38. Raspi parašė:

  Yes

 39. Raspi parašė:

  Yes 0)S

 40. lSLlo parašė:

  Taip laukiam jusu :):)

 41. Martyn parašė:

  TAIP !

 42. Lalaila Blue parašė:

  Taip. Uztikrintai. Bet staigus atvykimas butu per didelis sokas zmonijai, net ir noredami ateiviai negaletu mum padeti. Jei vien su juodaodziais elgemes kaip su sunimis, kas bus jei ju isvaizda bus visiskai kitokia? Manau geriausias sprendimas butu neskubant kurti kontakta, pripratinti zmones kad ateiviai egzistuoja ir nelinki nieko blogo.

 43. Vytautas parašė:

  Nuo praeitų metų Liepos pabaigos jokių ateivių šioje visatoje nebėra. Praktiškai nuo to laiko stebiu internete informaciją. Jos praktiškai neliko arba sena, arba akivaizdi apgaulė. Iš tikro ateiviai nieko gero nedavė šiai žemei. Tik atlikinėjo savo eksperimentus ir kenkė. Per olimpiadą jie turėjo pasirodyti viešai, bet tikrųjų visatos kūrėjų buvo izoliuoti į atskirą visatą ir šiam laikui be mūsų gyvybės energijos ir tarpusavio kovų susinaikino. Čia informacija gauta per švytuoklę. Kaip ją naudojuosi esu aprašęs temoje „viskas apie švytuoklė“. Ten tas paprastas variantas. Kaip nors kitaip tai patvirtinti neturėjau ir neturiu galimybių. Jokių ateivių niekada nemačiau ir nejaučiau kad mane jie veiktų. Žemiškesnio darinio – agregorų turėjau ir fizinį poveikį.

 44. e parašė:

  klaidu yra!!!!!!!!!!

 45. Frikas parašė:

  panašių tik daug trumpesnių laiškų jau būta nekartą 🙂
  http://www.nso.lt/life/kiltis.htm

 46. sure parašė:

  Taip

 47. Vacys parašė:

  Karta Lietuvoje maciau skraidanti objekta. Tai buvo 1990 metais. As zinau kad kitose galaktikose gyvena zmones. Dar budamas mazas as ju laukdavau. As zinau kad su jais susitiksiu. As noriu su jais susitikti. Man nesvarbu ju isvaizda. Man kartais atrodo kad as su jais senai bendrauju.
  Norint su jais susitikti reikia daug pasiruosti. Zinoma jie nepasiruosusius paima tik tyrimams arba tiesiog is ivairiu planetu gyvybes laiko panasiai kaip pas mus zoologijos sode. Ten galima pamatyti ivairiu gyvybiu panasius i zmones is ivairiu planetu.
  Buna gyvybes kurios, kai kuriu akimis nematomos. Tuo atveju yra jiems specialiai pritaikyta panasiai i stikla siena ir sviesa, kad ju gyventojai galetu matyti.
  As manau greitai sis susitikimas ivyks.

 48. Andrius parašė:

  Sveiki. Neperseniausiai pas save pastebejau, kad po oda yra juodas metalo ar kieto kuno gabaliukas. As ji issitraukiau ir po savaites jis vel atsirado toje pacioje vietoje. Tai mano manymu,kad ta medziaga gali veikti kaip mikroskema mus sekti. Nzn gal yra daugiau tokiu zmoniu kuriem taip buvo. Gerai kad jie pasirodytu ir viskas greiciau isaisketu.

 49. Minaugas parašė:

  TAIP

 50. Ateivis parašė:

  jus apgailetini, tai absurdas, kaip nesuprantate…

 51. as parašė:

  mes taip mazai zinom,kad sakyti ;absurdas; yra absurdiska.visa sirdimi TAIP,kad tik meile ir taika butu zemeje.niekada negalvojau apie vaiduokliu egzistavima,dabar tuo absoliuciai tikiu.manau neuzilgo mes daug ka suprasim:)

 52. rokas parašė:

  TAIP

 53. Tomas parašė:

  Tikrai TAIP!

 54. Kristijonas parašė:

  Gut laiskas. Bet kazkodel sunku patiketi, kad cia rase ateiviai. Gal koks bomzas sugalvojo padaryti tokia nesamone. Bet jeigu istikruju zinociau kad cia rase ateiviai, sakyciau taip.

 55. Protingas parašė:

  Debilai.

 56. Saulys parašė:

  Geras paskaitymas. Kiek primena baznytini pamoksla. NIeko absoliuciai naujo neatskleidzia. Greiciausiai parasytas kurio kiek galvotesnio ar grupes galvotesniu kompiuterinej technikoj. „Ar norite mus pamatyti“? Ka as zinau. – skamba kiek izeidzianciai ir uzgaunanciai. Like taking a piss (angl. – pasityciojimas). As pries akis matau keliata zmoniu atsakingu uz ta laiska. Man daugiau turinys nei tas kas ji parase.
  Vienok pats laiskas skleidzia geri ir santaika. Kas yra teigiama.

 57. Vika parašė:

  Iš visos širdies tariu TAIP, sutinku, kad ateiviai pasirodytų ir padėtų mums išsaugoti mūsų planetą ŽEMĘ.

 58. silva parašė:

  taip taip ….

Palikt komentarą