3 Pranešimai “Nežemiška civilizacija – prasta žinia žmonijai”

 1. L parašė:

  Aš galvojau paskaitysiu kažką įdomaus,bet vėl skiedalai.. jau nžn kiek tūkstančių mln metų egzistuoja tie ateiviai ir protingesni už mus ir net gyvena kai kurie žemėje,tik visos vyriausybės slepia tai,nes nenori panikos… O visa kas bloga dedasi,gali ir būt,kad ateivių dėka,nes jie nori,kad žemėje neliktų nieko gražaus… Atsibuskit žmonės, neesame protingos būtybės, jeigu būtume matytume ir bendrautume su ateiviais ir neterštume savos žemės ir nežudytume savųjų dėl pinigų…

  • sky parašė:

   O tu nejauti kas pas tave paty skiedalai viskas? Kur yrodymai kad cia tiesa sakai? nu parodyk, dokumentu ir yrasu pilnas internetas, tu man gyvas reptilijas ar ateivius atnesk cia. Cia jau kaip kazkokios varzybos, vieni tiki kad ateiviai yra, kiti ne, kiti kad jie zemei, kiti kad kitur, ir yrodineja savo beviltiskai komentarais, lyg daugiau neturetu ka weikti. Numirsim ir patys viska suzinosim.

 2. WTF'as parašė:

  Vakar buvo viskas gerai, o šiandien rado už belenkiek šviesmečių kur yra bakterijų egzoplanetą. Viskas žmonija reiškia per metus laiko išnyks.

Palikt komentarą