13 Pranešimai “Kaip išvaryti dvasias iš namų?”

 1. Saulys parašė:

  Norejau prideti, kad pats straipsnis buvo aktualios problemos sprendimo paieskos rezultatas. As nesu jokis demonologas ir patarimai tikrai ne mano, bet tikro demonologo. 🙂 As jokiu budu neprisiimu sito destymo lauru sau. Is visu matytu paaiskinimu (as sutinku, kad kas domites kaip sakoma „full time“ tuo dalyku, zinote smulkesniu paaiskinimu), man sitas atrode labiausiai prieinamas ir primine pradziamoksli tiems kas galvoja – „Davai paeksperimentuosiu“.

 2. damn parašė:

  Idomu skaityt, bet kaip ir kiekvienam straipsni yra apie 75% sudo kuris nenaudingas, vietoj to, kad eitu prie esmes, kelis kart vis tapati per tapati sako.

 3. Kvailystė parašė:

  Tai net ne tavo mintys. Viską skaičiau kažkada anomalija.lt – vos ne žodis žodyn

 4. Saulys parašė:

  Prasau IDEMIAI paskaityti mano komentara virsuje. Tikrai nesikartosiu. Stebiuosi kaip zmones neskiria demesio tam ka skaito, bet komentarus raso. Naturalus klausimas kam rasomas komentaras is viso? Man atrodo, kad komentavimas prarado tikraja prasme. Komentuodami pridedam ar paneigiam (parasydami kodel vietoj to kad daryti „fart in the wind“ 🙂 , kitaip kalnbant, diskutuoojam. ir rasydami „visiska kvailyste ir prie esmes neprieita“ – pridekite ka nors daugiau – ESME kuria zinot, tuo padedami tiem kas nori prieiti prie ESMES. 🙂 . Kalbos nera kad gal but kazkas kazkur kazka padare ar pasake. As ko gero tai praleidau.

 5. Saulys parašė:

  Beje 10 Dievo įsakymų parašyti 2000 o gal ir daugiau metų atgal. Juos kartoja bažnyčioje per kiekvieną sekmadienio pamokslą, kaip sakoma „ever since“. Kad žmonės jų butų laikęsi, skaitydami, suprastų…. Žmonija būtų išvengusi nesuskaičiuojamų karų, nusikaltimų ir šiaip visokių kiaulysčių. Kiek likimų būtų nesugadinta? Kiek ašarų būtų neišlieta? Žinoma visi – kiekvienas, gali pasakyti – žinau, skaičiau – žodis žodin. Bėda su žmonėmis ne ta, kad jie nemoka skaityti, beda ta, kad jie nesupranta ką skaito. Būtent tas, su kuo neseniai susidūriau, ir buvo tas postūmis: RASTI, IŠVERSTI IR PARAŠYTI.

 6. Saulys parašė:

  Beje norėčiau atkreipti dėmesį į „Damn“ komentarą. Straipsnyje aprašyta VISKAS is esmės (as ne daug nusimanau dvasiniame pasaulyje – tiek kiek reikia, todėl prieš pateikdamas paviešinimui informaciją, kad įsitikinti kiek ji išsami, daviau perskaityti draugei, kuri žino tą dalyką daug geriau, nes domisi juo ir aš nei kiek neabejoju jos nuomone – aš gavau jos pritarimą). Pradžioje dėstomas žodynas kas kaip vadinama (kur „damn“ sako 75% sūdo), vėliau paaiškinama, kaip tai panaudoti (ten kur Damn sako „iš esmės“). Mano manymu (ir su tuo sutiks 95% populiacijos), kad pries naudojant įrankį reikia paskaityti instrukciją, kaip ji naudoti (75% sūdo). Vėl gi, kuo geriau tu mokėsi naudoti tą įrankį, tuo didesnė tikimybė, kad įrankis padės atlikti darbą kokybiškai. Kuo sudėtingesnis įrankis, tuo daugiau („Damn“ žodžiais sūdo) turi apie jį sužinoti. Taigi eikim prie esmės. Nebus sūdo nebus grūdo 🙂 .

 7. Saulys parašė:

  Manau tai „Damn“ ir norėjo pasakyti.

  • Luveta parašė:

   Sveiki. Jūsų straipsnis padėjo daug ką suprast. Bet turiu daug daugiau klausimų. Ar galėtumėte man i juos atsakyti?

  • Saulys parašė:

   As su mielu noru isklausysiu. Prasau klausti.

 8. Laima parašė:

  Ech…turiu svajonę…svajoju, kada visi galėsim telepatiškai bendraut, tada jokių teigiamybių ir neigiamybių nebeliks. Nebeliks tokių žmonių, kurie neturėdami jokio supratimo apie ką kalbama, skuba vertinti teksto autorių ir redaktorių. Arba smulkmeniškai kabinėjasi prie teksto formos, kuri visiškai nereikšminga. Tada toks žmogus, atsidūręs šalia tokio demonologo arba šalia žmogaus, patyrusio tai, per pusę minutės persismelktų jo informacija ir suprastų, kad čia rašoma visiška teisybė. O dabar ŽODŽIAI, ŽODŽIAI, ŽODŽIAI – BEREIKŠMIAI ŽODŽIAI iš tokių komentatorių liejasi be tikslo, be reikšmės, be esmės.
  Ech…tikiuosi sulaukti tokių laikų, kai galėsime bendrauti vien jausmais, suvokimas jų pasako nesuskaičiuojamą kartų daugiau sakinių ir tekstų, kurių gali pasakyti per sekundę. Mes taip švaistom laiką, kurio taip maža per mūsų trumpą gyvenimą.
  Kita vertus, visi mes savo tobulėjimo – evoliucijos kelyje. Reikia gerai išsikolioti, kol pagaliau pavargsti ir supranti esmę, kad tame nėra jokios prasmės. Linkiu visiems kuo greičiau išsikrapštyt iš žodžių ir minčių į suvokimo erdvę ir jokių ginčų nebeliks kur tiesa kur ne. Kai kitą jausi kaip pats save, jokių abejonių nebeliks.

 9. Vaidas parašė:

  Tingiu skaityti visa, bet kiek skaiciau is esmes tiesa. Pats turejau bloga dvasia, prilipusia nuo pat vaikystes. Kudikystej pasirodydavo pasikartojanciame sapne, veliau realybej gasdino garsais, seseliu sou, kartais ir pati pasirodydavo. Daiktu nemete, nors kele tokius garsus, lyg daiktai krinta ar duzta. Kaip atsikraciau? Pastebejau, kad kuo maziau ja prisimindavau, tuo… na, silpnesne ji darydavosi. Pavyzdziui, is pradziu tik seseliai, jei kreipiu demesi ir bijau, atsiranda garsai, pati pasirodo ir viskas dazneja, ilgeja. Pats supratau, kad ji minta mano baime ar panasiai ir negali manes suzeisti ir su ta mintim ji nustojo

 10. Aleksandras parašė:

  „yra dvasios aukštesnių lygių, kaip anglai“ Wtf?

 11. Ugne parašė:

  Aš svajonių kad mano veršiukas iskyventu

Palikt komentarą