18 Pranešimai “Antakalnio 25 – vieta kurioje vaidenasi?”

 1. 10001000 parašė:

  Kocia svaiksti ir kiek tau metu veike?

 2. Jerry parašė:

  Noreciau ten apsilankyti 😉

  • Princces parašė:

   Laba diena, KRISTINA, aš turiu draugę, jai 37 metai. nuo 25 metų serga IS. Metai kaip nevaikšto. Aš esu jos kojos. Geria bacolsalą. Paskaičiau tavo istoriją, gal parašytum, kokius vaistus vartoji, kad pavyko pakilti iš vežimuko. Mūsų el. p.

  • Madiha parašė:

   I love my 1919-dated M1903 Springfield Mark I, but from most anecdotal eevnidce, the ’03 ain’t been born that’ll shoot with a Swiss Schmidt or a Sako- or Valmet-barrelled Finn.And, FWIW, I’m really not some huge Mosin fan: I have a token ’44 Izhevsk 91/30 and a ’53 FEG M44, but since I got my ’44 VKT, I’ve started getting a bit of a soft spot for the Finn rifles, and am now actively pursuing an M/28 or M/28-30.My first love in old military rifles, however, come from the Mecca of Bolt Action Rifles, on the banks of the Neckar in southwestern Germany.

  • Tasya parašė:

   That’s a posting full of intsghi!

 3. karolis parašė:

  Mano tevai turi sugriuvusia ligonine.Tenai vaidenasi.Kursiu filma apie ja ir kelsiu i youtube: pavadinsiu “sugriuvusi logonine-siaubo namai kuriuose vaidenasi,,☻paziurekit,ji ikelsiu jau greitai☻

 4. Destiny parašė:

  Nu blet NSO skyriuje skiede apie ateivius,lekstes ir zuvis cia apie vaiduoklius,griuvesius ir ligonines. Issiciukinkit zmones nuo to riebaus pieno lopai jus tu vietu. XD.

  • Žmogus parašė:

   Skaityt nemoki?Šitas tinklapis skirtas,kad žmonės dalintusi savo istorijom susyjusiom su paranormaliai reiškiniais,jei nepatinka tai mauk iš čia asile

 5. Mshen parašė:

  Karts nuo karto pasirodo sis straipsniukas Lietuvos spaudoje.
  Primena eiline creepypasta.

 6. Žmogus kuris tikrai mėgsta komentuoti šiame tinklapyje parašė:

  Manau kad taip gali būti,tikiu

 7. Tai yra tiesa! parašė:

  As pats gyvenu Utenoj. Ir nebenoriu gryzt atgal. Nors vieta normali bet jausmas buvo eina nax**. Pamaciau kazkoki berniuka. O tada pajauciau skausma sirdyje. Kita butu ilga istorija. Del sios nesamones dabar gyvenu kalbedamas slopai.

 8. Smagu parašė:

  Mokausi kitoj gatves pusej, pries rekonsturkcijas, per kiekviena laisva pamoka eidavom ten su klasiokem. Is visu kartu kai buvau, tik viena karta taip buvo, kad mes ejom su drauge ir broliu, tj kai iejom atrode, kad kazkas saukia, dar drauges pasakojo, kad kai ejo mate kazkoki seni antram aukste, bet man kazkaip atrodo kad meluoja. O del tos istorijos, kad rankas prisiudavo sugalvojo vienas mokinys (zn kas jis, bet nepazystu, man sake jo sese), ten baisu todel, kad apleistas namas ir yra daug kambariu be langu ir ten labai tamsu. Taip pat turiu daug nuotrauku is to namo. Ir dbr labai gaila, kad restauruot pradejo, nueit negaliu ;(((

 9. Pagonis parašė:

  jeigu kam idomu tai ten kazkurios 12toku laidos palikimas 🙂 patys viska surezisavo, na bet va patys prasitare 🙂

 10. Antakalnietis parašė:

  Buvau 100kartu ten, pasakojo man kad ten kazkokiu fotkiu rado kazkas, tipo su nuzudytais vaikais 😀 paprasiau parodyt-nera. Lazindavom ten kasdiena, nieko gero……… Kas tikrai gali isgazdint tai bomzas girtas surikes „idite nx atsiuda! “ 😀 ir nakti ten lazinom ir diena. Nk gero kartoju.

 11. Vaikystės kvailystė parašė:

  Kartą ten buvau nuėjusi. Pasijuokėm su drauge, puikiai supratom, kad visi tie vaidenimaisi tik pasakos, tad pavaikščiojom tarp griūvėsių ir linksmos pasukom link išėjimo. Juokas juokais, bet, kai pastebėjom įeinančius du dvasininkus, iš greta esančios bažnytėlės, visas linksmumas baigėsi. Pastebėjom, kad vaikšto po teritoriją su knyga, šlaiksto vandenį ir kažką burba. Pasidomėjus, sužinojom, kad jie šventina tą vietą. Kaip pasakė: mes taip darom porą kartų per dieną. Na, nežinau kaip jūs manot, bet, jei jau kunigai vaikšto ir šlaiksto šventu vandeniu, meldžiasi, kažkas ten negerai..

 12. Genute parašė:

  Buvau toja vietoja ir buvo labai baisu. Maciau moters silujeta ir galvojau prykakosiu i kelnes mes su drauge is kursenu i dainu sviante ir atvarem i antaklini ir bijojom labai. Deje bandziau nufotkinti bet notraukos isejo jodos

Palikt komentarą