1996-ųjų m. pradžioje Indijos spaudoje buvo atspausdintas pranešimas, kad Indijos vandenyne atsirado laivas „Jūrų žvaigždė“, kuris be pėdsakų išnyko prieš tris metus. 1992-ųjų m. spalio 16 d. laivas išplaukė iš Bombėjaus į Malaiziją. Laive buvo 39 ekipažo nariai ir 10 turistų. Kelionė vyko be nuotykių, tik penktą parą įsisiautėjo uraganas. „Jūrų žvaigždė“ spėjo paduoti SOS signalą ir radijo ryšys su laivu nutrūko. Į nelaimės vietą nedelsdami pasuko arčiausiai buvę laivai, tačiau jie nerado nelaimę patyrusio laivo. „Jūros žvaigždė“ taip pat išnyko ir iš radarų ekranų.
Kai nurimo uraganas, į „Jūrų žvaigždės“ paieškas buvo pasiųsti penki kranto apsaugos tarnybos laivai, kurie tris dienas šukavo numanomos katastrofos akvatoriją, tačiau be jokių rezultatų. Vandenyje nesimatė jokių katastrofos pėdsakų.
Praėjo trys metai. 1995-ųjų m. spalio 16 d. tame pačiame rajone prieš apstulbusius žvejus atsirado laivas. Iš šio laivo į eterį buvo perduotas pranešimas: „Viskas tvarkoje! SOS signalas atšaukiamas. Uraganas staiga nurimo“. Radistai, priėmę šį pranešimą, buvo suglumę -jokios audros ir jokių nelaimės signalų iš šio rajono nebuvo. Viskas paaiškėjo tada, kai kranto apsaugos tarnybos atstovai užlipo į nežinomą laivą. Tai buvo prapuolęs laivas „Jūrų žvaigždė“. Laivo ekipažas ir turistai buvo susijaudinę ir džiaugėsi, kad pavyko išsigelbėti iš uragano.
Apsaugos tarnybos darbuotojai esantiems „Jūros žvaigždėje“ papasakojo, kad jų laivas buvo dingęs tris metus. Tai buvo palaikyta nevykusiu pokštu. Kapitonas pasipiktino: „Kokie trys metai?! Nelaimės signalą į eterį pasiuntėme prieš dvi valandas“. Komandos nariai kariškiams papasakojo, kad laivas dvi valandas kovojo su vėju ir didžiulėmis bangomis, tačiau po to staiga viskas nurimo.
„Jūrų žvaigždė“ buvo palydėta į Bombėjaus uostą, kur buvo atliktas paslaptingo atsitikimo tyrimas, tačiau taip ir nepavyko nieko išsiaiškinti.
Žinoma tokie nutikimai vandenyse yra sunkiai paaiškinami. Nors tai ne vienintelis toks atvejis, tačiau mįslė lieka neįminta. Po laivo atsiradimo Indijos spauda ėmė domėtis paslaptingo reiškinio detalėmis, tačiau vyriausybė nieko nekomentavo. Reiktų paminėti, kad Rytuose, Indijoje, Kinijoje tokios anomalijos nėra per daug slepiamos nuo gyventojų. Spaudoje dažnai rašoma apie stebimus NSO. Visa tai nėra laikoma po uždanga, kaip Vakarų pasaulyje, tad visai nekeista, kad spauda buvo parašiusi „Jūros žvaigždės“ istoriją.
Įdomu, kodėl Google nieko nežino apie jokį dingusi ir vėl atsiradusį laivą. Gal autorius parasčiausiai parašė pasakėlę vakarui?