4 Pranešimai “Ar Mėnulis gyvenamas?”

 1. Jerry parašė:

  Issigando ateiviu :DD nu pz:D man kaiptik butu ydomu juos tyrineti investuciau miljonus kd tik su jais susipazinciau ar bent pabendrauciau istirciau visa menuli NASOS vietoje issigando ateiviu atrodo zali zmogeliukai isnaikins visa zeme :DD marsa tyrineja iesko yvairiausiu gyvunu pedsaku o kad menulyje yra gyvybes tai NASAI px Tai apgailetina. jei nera astronautu norinciu y menuli tai sukurciau 25 menuleigius tegu raizo ratais aplink ji ieskodami gyvybes ar kitokio gerio :DDD

 2. gogis parašė:

  uzteko pradzia paskaityti ir primine filma IRON SKY

 3. Lukas parašė:

  Marse jie ieško kadaise tekėjusio vandens ir egzistavusios gyvybės požymių. Jei būtu paskelbta apie ateivius Mėnulyje ar bet kur kitur, kiltu visuotinė panika. Kad gyvybė egzistuoja ne tik Žemėje, tai senai yra žinoma, bet niekas mums nieko nesako. Gi negalėjo atsitiktinai vienoje žvaigždės sistemoje egzistuoti dvi planetos, nes Marse tikrai buvo vandens, pati NASA pasakė.

 4. Dolly parašė:

  I love Bartleby too! Great st;8y!I&#r217om weird because my favorite parts of Moby Dick were the long marine biology sections about the different whale parts. But I’ll talk about that tomorrow! Look forward to hearing your comments!

Palikt komentarą