8 Pranešimai “Saturno anomalijos”

 1. gogis parašė:

  nu jo, saturne pragaras o kur tada rojus? zemeje? is pradziu tai buvo idomu skaityti bet kai pradejo rasyti apie kazkokius riksmus, demoniska urzgima tai jau per daug nusisnekejo. netikiu kad ten taip gali buti. cia koks nors sutapimas

 2. Edvinas parašė:

  Tegul kas nors pabando tuos garsus užrašyti o tada gal tegu pabando iššifruoti gal ten kokia paslaptis ar koks pokalbis transliuojamas iš planetos gelmių. Niekada negali žinoti kas slypi kitose planetose kai savo planetos nepažysti

 3. xxx parašė:

  mikrofonas vejo sukuryje,arba neveikiancios radiostoties signalas

 4. Lukas parašė:

  nu tai gi tiesiog paprastas žiedų sukimasis, kurie trinasi vienas į kitą…….. kam čia tas bangas kelti

  • Karl parašė:

   Parliament of Ireland 8 Ann c.3 (1709):An Act for explaining … an Act to Prevent the fruhter Growth of PoperySec. 16. . . . whatever person of the popish religion who shall publickly teach school or instruct youth in learning . . . shall be prosecuted as and incur such penalties as a popish regular clergyman.

 5. kritikas parašė:

  parasyta kad kelis kartus suletino tai bl nesikeikiant tai tu bet koki garsa nx irasyk ir suletink gausi aimanus ir riksmus kas cia per grybai as nesuprantu nx? paukscio garsa irasykit suletinkit kelis kartus irgi sakysit kad aimanas sielu verskas ir pan?

 6. 20131031 parašė:

  Šiaip straipsnis buvo įdomus.Bet kai jau pradėjo kliedeti nesamones apie ten demonus visokius tai išvis kliedesiai kažkokie:DD net nežinau ką ir be pasakyt.Kliedit nesąmones.

 7. Destiny parašė:

  Ha! Nusidejaliu sielos, domonu urzgesiai, Dantes aprasytasis, pragaras kas per nesamone paprasciausi garsai ir wiskas.Snioksima irasykit ir suletinkit irgi panasius garsus tikriausiai girdesit.

Palikt komentarą