23 Pranešimai “Apsėsta demono”

 1. yam parašė:

  Kaip pastebejau demonai labiau puola kurie yra labai tikintis

  • Cdrw parašė:

   Parapsihologai sako kad tai yra todel, kad demonai ir dvasios minta zmogaus baime. jiems tai kaip mums maistas. Tad prie netikincio ir nebijancio zmogaus jie ilgai nuuzsibuna, nes nera prasmes dvasiai taves gasdinti jai tu nebijai. ji negauna energijos is taves. tai vat. bent jau taip sakoma:D

  • Anonimas parašė:

   Šūdas čia o nedemonai! Jaunimas jau iprato prisigert,prisinarkašint,prisirūkyt!

 2. Aušra parašė:

  Man tai žiauriai baisūs youtube balso įrašai Anneliesės, pamenu su drauge vienos būdamos klausėm tai iš proto veda tie jos prakeikimai visokie, skaičiuot ima iš niekur nieko.. brrr..

 3. Luka parašė:

  Praėjus vienai dienai apsilankiau vėl šitame straipsnyje, na aš jį skaičiau labai lėtai neatsitraukiau skaitydama ir pradėjau skaityt komentarus išgirdau du keistus garsus, o paskui šalia stovėjo telefonas atėjo viena tuščia žinutė nei parašyta nei nuo ko… Man taip baisu pasidarė…;x

 4. Dominyka parašė:

  Žmonės, va čia yra žopa.

  • Liveta parašė:

   Bet tai nsmn gaunasi, nes istorija viena, o nuotraukos Emilės Rose sudėtos. Tai verčia suabėjoti istorijos tikrumu…

  • Julija parašė:

   Anneliese Michel buvo Emily Rose

 5. Aušra parašė:

  Kartais blogus žmones vadina apsėstaisiais… Tai TAIP ir yra.Ar normalus žmogus pvz. sugalvotų kažkam kenkti,pakenkti,pavad.sunaikinti… Ir tokie žmonės tame jaučia pasitenkinimą,be to nejaučia gyvenimo džiaugsmo.Jie naktį nemiega pvz. tam, kad dėl laiko stokos rašyti pvz. poeziją,o kuria planus kaip sumaniau kažkam pakenkti. /O pasiutęs šuo ne vieną kanda/.Juk tai nėra normalus reiškinys…Netiesa,kad tokie žmonės bijo bažnyčios-jie jaučiasi visagaliais.Tokie žmonės moka persirengti,suvaidinti,pritapti ir pritaikius progai…-užpulti,pakenkti,sunaikinti…
  Pažįstu žmonių ,kurie nepavykus norimai pakenkti- bando vėl susidraugauti ir pulti vėl…Tokie žmonės jau nesupranta,kad reikėtų kreiptis į egzorcistą ir maldauti pagalbos…Tokie žmonės džiaugiasi savo nešvariais darbo vaisiais ,po to tampa ligotais ir be ramybės,kol galutinai save sugraužia.Reikia vadovautis nuojauta ir vengti tokių žmonių net priartėjimo.Sakoma,jei velnias už nugaros …- greitai su šiurpu pajusi.BET persižegnok , ir drąsiai ženk pimyn.Su savimi BŪTINA nešioti šv. kryželį, nes jei teisingai gyveni – velnias čia pat.

 6. Vaidas parašė:

  Tikras įvykis čia. Vis dėlto visokie demonai iš tikrųjų egzistuoja ir nėra iš piršto laužti.

 7. Eazy parašė:

  keista kur sake kad negalejo pajudet sunku kvepuot,man ir sitas buvo,taip ir maniau kad kazkas ten buvo man ne to,bet nuo tada saipaus is setono,jis nk negali man padaryt ir tai nuo tada zinau ;DDDD del merginos tai gaila,demonai naudojas kai zmogus silpnas ;(

 8. Raganius parašė:

  To Aušra:

  „O, Dieve! Tu, Velnias!“… Ir tuo viskas pasakyta. Jei manai, kad fanatizmas verčiantis tave nešioti „šventas“ relikvijas yra tikrasis apsaugojimas, tai kaip tada išsiaiškinti kas labiau Visagalis: Dievas ar Velnias? Kaip išvis galima kažką svarstyti, jei net nesuvoki pačios prasmės to apie ką svarstai?

  Visiems:

  Didesnė dauguma „egzorcizmo“ atvejų yra vienos religijos tikinčiųjų „paskatinimas“ tikėti labiau. Likusi mažuma – psichinės, virusinės arba (iš dalies) parazitinės ligos. Jei nors kiek laiko karštai tikintieji paskirtų suprasti kas tai yra demonai… Pasitelkiant žmonių neišmanymą ir aklą tikėjimą „gėriu“, šiame Pasaulyje (atleisk Viešpatie, kad naudoju tokį gražų žodį šiai Visatos skylei įvardint…) buvo įvykdyti nesuvokiamo mąsto genocidai. Išnaikinti ankstyvieji mokslininkai, medikai, inžinieriai, o kai kuriose tautose netgi gražios moters genofondas. Pasaulinė senų laikų psichozė dėl religinių „tiesų“, 600 metų žmonijai buvo kaip skęstančiam akmuo prie kojos pririštas… O viskas prasidėjo nuo religijų „tarnų“ (neišskiriu jokios iš jų) godumo.

  Dievui:

  Pasižiūrėk, ką tavo pavaldiniai veikia ir paklausk savęs ar tai yra gerai, jeigu jau žmogus pagal Tavo atvaizdą sukurtas.

  Demonams:

  Nuoširdžiai jūsų gaila, bet patys kalti – nereikėjo kištis…

 9. mano nr 860456854 parašik ir nužudisiu hgfujiksz parašė:

  ggggguiwwwwwwwwwwwwwwhgggggggggggggfdlsssssssssgh :nužudisiu:

 10. TNT parašė:

  Nenusišnėk kad tas, kuris sugeba puikiai meluot ir vaidint, nemoka džiaugtis gyvenimu, o tik galvoja kaip pakenkt kam nors. Čia jau būtų debilo variantas. Negi niekam nepasitaiko, kad kai kas nors labai nesiseka ir ant visų, kas durnai pažiūri arba trukdo siekti svajonės nori išliet piktį?

 11. Punktas parašė:

  Tai is tikro kaip supratau demonai tikri ? Ir jie egzistuoja ? ..

 12. antanas parašė:

  Ši istorija mane giliai palietė. Visa tai tikra, bet… Žmonės, niekada netikėkite demonais, net ir ten jis galėjo skleisti melą. Sakau „Jis“, nes ten galėjo tebūti vienas. Kas davė kunigams teisę klausinėti su išlaisvinimu nesusijusių dalykų?!! Buvo nusižengta Bažnyčios numatytiems nuostatams, o tai galėjo pakenti merginai.

Palikt komentarą