24 Pranešimai “Dvasia išpranašavo pasaulio pabaigą”

 1. specialistas parašė:

  Keista… Mat 91 metų prognozės turėjo būti kitokios. Remiantis tuometine žmonių gerove, pasaulio pabaiga buvo numatoma dar gerokai prieš 2000 metus. Keista, kad dvasia galėjo numatyti kaip žmonės pasikeis į geresne puse, kai to niekam kitam nepavyko.

 2. Kvietes parašė:

  Aš irgi esu kvietes man yra tik 13 metu bet man dvasia sake kad as turesiu 2zmonas 🙂 tai manau 2012 pasaulio pabaigos nebus 🙂

 3. Aalyah parašė:

  Kaip trylikamečiui nevertėtų gert, ir kviest dvasių po tiltais.

 4. studentė parašė:

  visu pirma vaikų nereikia pranasauti pats kiek noresi tiek turėsi o del busto kiekviena save prisiziurinti seima turi tą būstą. O del pasaulio pabaigos keista išviso buvo nes tais laikais buvo kitos datos nustatomos del pasaulio pabaigos, nezinau bet ar dvasios pranasauja ateiti? Nuo kada? Jos tik zmonių sielos įkalintos siame gyvenime arba kitame ne tarp musu , tad nemanau kad dvasia yra visko ziniuonė, nebent tai nebuvo zmogaus siela o kas nors kitas. P.S nesakau , kad netikiu .

 5. Paulius parašė:

  Gryna nesamone 😀

 6. Chameleon parašė:

  1. mes nezinome ar ji ispranasavo ateiti, nes ji dar neivyko. 2. Tai melas, nes toki svarbu dalyka kaip data sunku pamirsti. Ypac „pasaulio pabaigos“

 7. issikviete koki maju indena kad sako 2012 world end:D

 8. Laura parašė:

  Gal 2012 game over, o ne world end:DD

  • Sinem parašė:

   jul, sekmadieniai lyg užkerėti. aš nežinau ką per juos vektii. man jie dažniausiai labai nepatinka. nesakau, kad visada, bet dažniausiai, tai jau tikrai.E… man tik pasirodė ar planuoji likt dar pusmečiui?

 9. MAGAS parašė:

  Na šeip tai dvasios neviską žino . Jaigu pikta dvasia tai dažniausiai primeluoja kad poto ja patikėjas jaustumeisi blogai . Pabandykite išsikviesti dvasia poto išmaišyti kortas jos paprašykite kad isikunitu į švytuokle ir iš išdėliotų kortu surastų reikiama . Dažniausiai dvasia klysta 🙂 Tad jai jau tiek nesugeba tai kaip gali išpranašauti atiti . P.S aš pats susikaupes surandu reikiama korta beveik visada 🙂 Gaila kad nepavyksta tai per pokeri nes reikia visiško susikaupimo o tokia busena labai sunku pasiekti .:)

  • nesvarbu. parašė:

   issigydik ciniste , tu parasiai jog su dvasiom kortom zaidi ir dar apstumiai , kad jos negali nuspeti kortos o tau tai pavyksta beveik visada nors kaladej yra 52 kortos … zinau tai visiskai ymanoma nes ir pats susikaupes ir uzsimerkes pamatau kokia tai korta gali buti bet bunu teisus tik 1is 5 kortu.

  • Magas parašė:

   Tai iš 5 kortų tu per fuksą surandi tą reikiama 🙂 Galima ir iš 52 dvejų surasti ir nieko nereikia pamatyti reikia pajausti .

 10. giig parašė:

  kaip dvasia galejo atsakyti zodziais jei tik buvo atsakymas taip arba ne, prasiciuxink

  • Gabija parašė:

   jei nezinai kaip kviesti dvasios nekomentuok… nes pirma nupies apskritama akis ir vienoj uzrasai taip arba ne ir dar lotiniska abecele uzrasai

 11. mielas Giig parašė:

  sjp tai yra abecele rasoma ,tam kad galetu po viena raide zodi sudeti ;))

 12. 2013 parašė:

  Mes vis dar gyvi. :))

  • Misty parašė:

   Jos innokkaita ilmaantuu tänne kommenttiboksiin enemmänkin, niin soittelen jo huomenissa kundeille ja kysyn että koska järkätään tarinatuokio Raflassa. Huutelen heti kun varmistuu, ja kaikki asiasta innostuneet voivat jättää tänne puumerkkinsä niin alan funtsia että millaista rakoa varaan meille kuuntelijoille pÃvdmä¶iiyakostamte.

 13. vygasius parašė:

  netikiu dvasiomis,tikiu bildukais,nes mano katinas naktimis su juo musasi

 14. As Suniukas parašė:

  Atrodo kad dvase suklydo nes jau 2013 metai

  • Jaylin parašė:

   RS, I'm confused. Is the logic supposed to be that if country A becomes unfriendly, it creates more scope for increasing aid to allied countries B and C?If it is in the interest of State to create perpetually unsolvable diplomatic processes, is it in the interest of the Pentagon to create wars that go on forever?Oddly enough, on Libya and Mencius are on the same page."I of course regret the Libyan civil war, which will inevitably leave this great part of the world, Rome's breadbasket, Italy's fourth shore, governed by scoundrels or worse scr;udoels&qnotuThat kind of sounds like Libya under Qaddafi.

Palikt komentarą