15 Pranešimai “Dvasia žudo ją išsikvietusius žmones”

 1. jonas parašė:

  hmm. atrodo, kad gali būti jog šita istorija išgalvota. nemanau, kad dvasia tiesiogiai žudo, nors ji gali įtakoti žmogaus mintis arba išgązdinti.

  • Citrina parašė:

   You think……

  • GalbutNetikincioji parašė:

   na as tai tikiu nes ne karta esu girdeju tokiu isstoriju, na bet jei tai tioesa jei reikia eiti pas kuniga ir paprasyti kad isvarytu ji nes nieko gero tada nebus…

 2. bildule parašė:

  įdomi istorija bet trūksta pabaigos

 3. Kamila... parašė:

  Nueik i baznycia, ispazintie, pas kuniga…

 4. apple parašė:

  „Buvo šilta birželio naktis. 2012 metais…“ neprisimenu kada si birzeli silta diena buvo, o tas apie naktis kliedi 😀 fake..

 5. lina parašė:

  dvasios gali pasiimti zmogu paveikdavos jo psichika,taciau vienas nesutapimas,dvasio snegali iskviesti atviroje erdveje tai yra lauke.tai kad vaikinuk maziau gerkit ir daugiau uzsiimk darbais.

 6. raminta parašė:

  manau kad tiesiog reiketu maziau gerti…

 7. Vaidas parašė:

  Jaunimėlis tiesiog buvo padauginęs. 🙂

 8. ernestas parašė:

  Sveiki zmones, kadangi pradejome buti, esame cia, visi kartu, galedamas pasiekti ir paliesti jumis ranka, noriu labai pakeisti jusu visu mastyma, suvokima, ir siulau priimti pagalba ar pradeti gyventi be kanciu , be skausmo kury patiriate del nezinojimo, atsakysiu y betkokius jusu uzduodamus klausimus, jie gali buti tokie, kurie jums padetu suvokti, ir testi savo zmogaus proto lavinima, jie gali buti patys sunkiausi klausimai susije su mistika, zmonem, dvasiom, protinem galiom ypatingai, erdve ir visata.

  atsakymai bus suteikiami tik normaliai paklausius klausimo.
  email: pheonix2x2@mail.com

  • kaulas parašė:

   ar imanoma iskviesti dvasia, bet taip kad ji po to nepristotu. nu kad po to negasdintu ir pns?

 9. TasPats parašė:

  Kai mirsi ar parasysi kai viskas baiges ?

  • Star parašė:

   Hey, found your internet site by accident doing a search in Google yet I’ll definitely be coming back. How can one believe inside God while only a week ago I obtained my language caught in the roller of your electric tyrpweiter? Woody Allen Given birth to 1935

 10. As Suniukas parašė:

  As galbut netikiu nes kiek kartu kvieciau su draugais ir nieko nebuvo

Palikt komentarą