61 Pranešimai “Keistas sapnas”

 1. Justas parašė:

  Pas mane kieme labai dažnai taip būna, dar viena kart mačiau prie tokio apleisto darželio, languose blykčioja. Grynai kaip fotoaparato blykstė. Man nieko neskaudėjo, bet šviesa labai įtraukia, mintys keičiasi į blogas. Gal kas galėtų paaiškinti ?

 2. Viiiika parašė:

  greiciausiai tu per sapna kazhka ishgyvenai, kazha sapnavai kas labai neigiamai tave veikia,ir gal but neishtveres sapno spaudino tau ir rodesi tos shvieseles… ir todel yra ir temperatura.
  jei blogai jauties del to sapno ir del sveikatos, kreipkis i specialistus;]]

  • Triberg parašė:

   blogai tai nesijaučiu ir tos švieselės net nesikartojo daugiau tik, kad va liko neatsakyti klausimai kas? ir kaip? Galvojau , kad atsiras kasnros kas galės į juos atsakyti.

  • Timofėjus parašė:

   Radau viskam paaiškinimą. Žiūrėkit, kadangi mes visada sėdime prie pc, tv ir pnš. akys gauna apkrovą.
   Naktį babūdę mes galime pamatyti šviesas nuo akių nuovargio.
   Petys, šonai skauda nuo neteisingo sedėjimo.
   Dešnys petys skauda dėl to, kad judindami pelyte (kompiuterio) alkūnė pastoviai kaba nuo stalo, petys gauna taip pat apkrovą.
   Kairys šonas skauda, nes mes esam pasirėmę į dešnę ranką (dažniausiai), o kairys šonas yra šiek tiek susilenkęs, todėl jaučiame skausmą.
   P.S. Tai gali vykti nepastoviai, nes neįmanoma sedėti tokiuose pačiuose pozose ir organizmas, kaulai, audiniai, ir pan. pripranta prie apkrovų.

  • Inga parašė:

   Čia viskas nebūtinai dėl sapno… Gal kažkas yra su sveikata, gal kaip ir rašė dėl kompiuterio. O sapnai tik perspėja 🙂

 3. Ignias parašė:

  man buvo taip tik be skaudejimu , patikek nieko keisto ten tik masiu sviesos blykcioja kai vaziuoja masinos ir taip kestai atrodo , vat man viena karta tai tikrai keistai buvo po kompiuterio stalu skraide zalia sviesa ir niekaip nesupratau kas ten buvo bet tikriausiai man vaidenosi 🙂

 4. Dsend parašė:

  Tai vadinama Ginčiaus dvasia. Ginčius puola įvairius žmones ar gyvulius degindamas jiems plaučius su įvairiom ugnim ar blyksniais. Ten už lango turbūt blykščiojo Ginčiaus aura ar ugnis. Beje, po pagalve dar galėjai rast YuGiOh kortų – Ginčius palieka kortas kaip ženklą, kad jis buvo apsilankęs

 5. +++ parašė:

  Aš atsimenu sėdėjau prie kompiuterio ir staiga atrodo kad man kažkas kirto su ranka per kairį petį. Kas tai galėjo būti ?

 6. Anonimas parašė:

  Man irgi taip buvo. Kai buvo nakti tai man atrodo, kad zaibas, bet kai taip buvo ir diena ir ne viena karta tai tikrai tada nustebau ir nezinau kas ten galejo but.

 7. Eimante parašė:

  O man vieną naktį buvo, kad už lango žybčioja švieselės ir atrodo, kad žmonių šešėliai, prie pat lango, nors gyvenu antram aukšte..

  P.S. mašinų šviesos tikrai negalėtų būti, nes už lango yra toks parkelis, kur mašinom ne vieta..

  • rokas parašė:

   kas tas gincius?

  • Jhonmae parašė:

   Violet The chocolate dsrseet was moist and delicious, and I really enjoyed my Market Fish which was the Red Snapper, I found the Gnocchi to be very rewarding. Doing the craft cocktails for every table, does slow down the drink orders, that has nothing to do with the servers. I love the place, I think it’s the new Hot Spot.

 8. Anonimas parašė:

  man taip atsitike jau buvo bet vina karta, o paskui panasus atvejis atsitiko kai ziurejau prie lango, buvo apie 23 valanda ir staiga pamaciau bliksni. Labai persigandau ir nukritau, nors as norejau toliau ziuret kas bus bet mane lyg kaskas pastume. O blyksny tik lauke. Tik nesmerkit prašau.

 9. Anonimas parašė:

  4th kind filma paziurek ir viskas aisku. be to baltu peledu nematei? 😀 :)))))

 10. Anonimas parašė:

  peledu tai nebuvo. 😀

 11. B.D. parašė:

  man irgi buvo keleta kartu kad pabusdavau nuo stipriu blykciojimu ir skausmo kairiame sone

  • Triberg parašė:

   neisiaiškinai nuo ko čia viskas buvo?? nes man daugiau ir nesikartojo tos šviesos

 12. :DDDDDD parašė:

  Viskas aisku! Panasus simptomai – ateiviu invazija….. Mes, tfu, tai yra JIE jus stebi. 😉

 13. Karolis parašė:

  blt blt, kazkas pazaist su lazeriuku ar zibintu norejo ir vsio, o del tos temperaturos tai gal lauke ;D

  • Triberg parašė:

   negali būt, nes nebūtu kam, dar gal 3 nakties. + baltu lazeriuku nebuna

  • Paulina parašė:

   nežinau, kokiam tu užkampyje gyveni, bet aš tai turiu baltą lazeriuką. ;D

 14. Lalala parašė:

  Man taip buvo. Bet ką jūs nusišnekat… Taip būna, kai žiūri teliką, būni prie kompo. Nes akys pripranta prie tokios šviesos. O vėliau naktį tamsu, ir taip būna. Na, o dėl visokių simptomų nežinau.
  Nors šią naktį pajutau keistą skauskmą dešiniajame petyje. Nors tai juk gali būti paprastas dalykas. Nes man ne vieną kartą ką nors suskausta.
  O beje kažkoks žmogau, kuris galbėjo apie dvasią, kuris palieka kortų… tai sakau : savo pasakas gali sekti tik sau…

  • Josefina parašė:

   Sorry, one more this to say:This track is obviously ntinohg like the 1812 Overture! This is pop music! Pop music has ntinohg to do with reality! It’s for the radio, for people to dance to, compression is a part of what makes pop music sound like it does you need SOME compression to make your track work on any playback environment including the radio and laptop speakers.

 15. nixuja parašė:

  nu gal ir patikeciau.

 16. Voveriukas parašė:

  Man buvo atsitikus labai panaši situacija. Tik mačiau truputį daugiau. Nuėjau miegot apie 23h. Porą valandų prasivarčiau ir tada užmigau. Per miegus pradėjau girdėti neapsakomai nemalonų tokį elektrinį garsą, kuris sklido iš lauko(langas praviras visada). Po maždaug minutės pradėjo kažkas ryškiai blykčioti. Galvoje buvo nenuvaldomas skausmas, noras pajudėti buvo neapsakomas, bet buvau tarsi sukaustytas. Po maždaug 5 min viso šito brudo pašokau iš lovos, pribėgau prie lango, o ten nieko, visiškai nieko. Tada mąsčiau ar tai sapnas ar realybė…

  • Triberg parašė:

   kaip keista,panašu bet aš jokių garsų negirdėjau.. Iki šiandienos nnesuprantu kas tą naktį įvyko, nors praėjo jau gal daugiau nei metai..

  • Voveriukas parašė:

   Man dabar dar keisčiau viskas atrodo, nes šis įvykis ir man atsitiko maždaug prieš metus…

  • Triberg parašė:

   net neįsivaizduoju tada kas čia galėjo būt.

 17. Dovydas parašė:

  Paranoja tau gal….

 18. Fail parašė:

  Maziau zoles rukyk.

 19. Hela parašė:

  Baikit jūs čia savo replikas kaišiot tai mažiau žolės rūkyk, tai mažiau gerk, arba filmu mažiau žiūrėk. Kiekvieno staraipsnio komentaruose jau atsibodo jei netikit tai netikit jūsų reikalas

 20. Anonimas parašė:

  Dieve kaip jus kliedit, o tau straipsnio autoriau,tiesiog susirgai kokiu gripu ar dar kuo nors ,skausma ir haliucinacijos atsirado nuo temperaturos,viskas paaiskinama,net geda,kad dedi tokius straipsnius…

  • Triberg parašė:

   cia tau turetu but geda vaikeli, komentuoji kazkokius kliedesius be jokio turimo surpatimo, as tuo metu nejauciau jokio er aukstos temperaturos poveikio, jauciausi gan gerai apart tu skausmu kepenu srityje

 21. herrera parašė:

  tai reikejo prieit prie lango ir paziureti kas ten sviete

 22. - parašė:

  Tau miego paralyžius būna tada,kai negali pajudėti, o kambariu gali vaikščioti mintimis.

 23. juste XD parašė:

  kazkaip be pabaigos nu skauda tai skauda nu susirgai ir ka

 24. Avriliuke parašė:

  tikiu man irgi taip buvo bet senai

 25. jonas parašė:

  na, kad mintimis galėjai vaiksčioti po chatą tai gal astralas? žmonės būna nenorom išeina besapnuodami.

  • Triberg parašė:

   ne po visus namus, tik po savo kambari… Beto tai ivyko tik viena karta per mano visa gyvenima..

 26. so parašė:

  gavai implanta . nejuokauju

 27. Osama parašė:

  Tik riausiai buvai astralo busenoi per miegus man taip buvo isejau is kuno ir uzmigau,bet nk blogo nebuvo?

 28. Nesvarbu parašė:

  Man tai nėra buve kažkas panašaus bet gal keistai skambes kad aš ėjau miegoti ir visas kambarys tamsus ir kažkokios visos spalvotais blykstemis švytėjo ir viskas liejasi mano kambarys žodžiu aš atsibudau ir viskas prieš akis liejasi kambarys bet spalvotu nemačiau tai labai keista, ir kitas sapnas keistas irgi butu kad ėjau miegoti ir mane traukia siena ir poto prabudau viskas taip ir buvo, kitas keistas sapnas kad stovu kambary savo o visas kambarys juodas ir žodžiu norėjau ėiti i tuoleta bet bijojau ėiti tad gulėjau žodžiu tada išlipau iš lovos ir atrodo tuoj nukrisiu ir viskas taip ir buvo bet poto įjungau šviesa tai vos nenualpau.

Palikt komentarą