26 Pranešimai “Paslaptingas kaimas”

 1. Vaida parašė:

  As tai pavadinciau „isejo laukan, neteko samones, susapnavo sapna ir pagulejes baloj sekmingai pabudo “ :)dabar tai sensacija.

 2. x parašė:

  gerti maziau reikia 😀

 3. Cdrw parašė:

  Tiesiai sviesiai:D

 4. JOnas parašė:

  Maziau reik piena gert 🙂 taip ir buna vaidenas

 5. Eva parašė:

  Ale matau Tai Cdrw labai siaubiakus kurt patinka. ; )

  • Cdrw parašė:

   Eva, kad nekuriau as cia nieko:) Kokias zmones atsiuncia istorijas tokias ir patalpiunu:)

  • Edgaras parašė:

   Nes Cdrw yra labai malonus zmogus jeigu ideda ir kitu pasakojimus o kiti modernatoriai net demesio nekreipia 🙂 Mldc 😀

  • Alev parašė:

   Andrei rašo:Nesamone, jei 1917 si istorija buvo uartsyza, tai pries 500 metu buvo 1417, o pirma karta Kolumbas aplanke Amerika 1492 ir tai galvojo kad Indija. Bet gerai istorija sugalvota

 6. tavomotina parašė:

  Kartą mačiau per Nepaaiškinami faktai,kad kažkoks žmogus įėjo į rūsį savo kaime ir grįžo po 3 metų,o jam atrodė kad normaliai laikas eina,tipo i kita dimenciją pakliuvęs buvo. čia gal kažkas panašaus 😀

 7. Giedrutee parašė:

  Nu bet gryna nesamone, rimtai biski maziau gert reikia, prisigere pasiklyda uzmiga pelkej ir po to kur visokias nesamones:DDDD

 8. Ana parašė:

  ci jau tikraj ;D

 9. Laurynas parašė:

  viska kopijuoja is konspiracija.net…

  • D..vas parašė:

   nu cia normalus dalykas yra, nes kartais, labai retai aisku, atsivere laiko tarpai zemeje. tai ir buvo nutike tavo tevui, tiesiog jis mate sena vaizda ir jame negalejo buti, nes isties buvo esamam laike. as tai labai noreciau rast tokia vieta ir pasivaikscioti po praeiti, gal net ateiti.

 10. Rasa parašė:

  Prigere zmogelis chujovo samagono ir susivaideno,o jai dar pas kokia kaimo paukste uzklydo,tai ir gryzo tik 2 nakties :DDD

 11. kazkas parašė:

  visi tik saiposi ir smerkia. negalima nei neigti nei tiketi 100%. gal tikrai si istorija tikra, jei patys ta patirtumet,o niekas jumis netiketu-butu nemalonu .

 12. Kipras parašė:

  Labai įdomus pasakojimas. O kokioje vietovėje ta paslaptinga pelkė yra? Labai norėčiau sužinoti. Ačiū

 13. Laura parašė:

  Komentarai , beviltiskesni uz beviltiskiausius kokie tik gali but ! „prigere“ , „isgere“, „prisigere“, „prisiruke“ , varykit nakum is cia jei nieko daugiau isspaust nesugebat protingesnio !!!

 14. Simona parašė:

  Ka galiu pakomentuoti kai komtentatoriai pijokai kazkokie apart samagonu, girtuokliavimu daugiau nieko pridurti negali. Tikriausiai patys geria iki samones netekimo jeigu taip zino kas vyksta su pasamone kai esi liaudiskai tariant „prilupes I leika“ . Istorija man patiko gal ir neitikino bet idomu buvo ja skaityti. Autoriui tik pliusas kad isnaudojo savo laika rasydamas sia istorija gaila bet neisprusiusiams skaitytojams. O komentatoriams pasakysiu savo nuomone, jei esate skeptikai, kandziai, ar gal nelaimingi zmones tai prasau savo agresija pasaipas pasilaikyti sau ir nebelysti I tas svetaines kur jusu niekas nelaukia.

 15. KJP parašė:

  O aš jums žmonės pasakyčiau, jeigu aplamai tokiais dalykais netikite ir visada, kai tik kažkas ką rašo, viskas yra netikra, arba sakot „mažiau gerkite“, tai ko jūs iš vis tokiuose puslapiuose lankotės ir skaitot?

Palikt komentarą