12 Pranešimai “Prakeikti namai”

 1. Pukuotukaš parašė:

  …“būtent ten kur iš lauko pusės ta _boba_ degindavo žolę“ Žodis boba nežinau kodėl, bet žiauriai prajuokino :DD Visas pasakojimas toks rimtas, rimtas ir šnai! Boba :DD

  • Pakšt .!!.:*. parašė:

   Kuom tau čia ta : „boba“,juokingas žodis? Pirma kartą girdi turbūt.Boba…pz.

  • Spike parašė:

   Man tai nuotrauka juokinga 😀

  • /ponas parašė:

   jo man nuotrauka irgi buvo juokinga kol nepastebejau kad : kad ir iskurios puses i ji zieciau vistiek atrodo jog jis stebi mane , jo akys ismeigtos i mane . Zinau optine iliuzija bet vistiek (creppy)

  • Citrina parašė:

   Cia jokia optine iliuzija cia is filmo egsortcistas.

  • ema parašė:

   sutinku kad juokinga ta noutraka

  • Paterson parašė:

   Na apie Radžį ar kitus dalykus rašau todėl, kad noriu patitkei savo požiūrį į tai. Mano manymu tai pučiami daug didesni burbulai, negu reiktų. Tiksliau apskritai jų pūsti nereiktų, bet yra kaip yra TV repertuaras yra bukinantis, neskatinantis mąstyti. Niekam neįdomu kas įvyko gero. Pateikiama tai tai, kas su kuom miegojo, kas ką pavogė ir panašūs dalykai. Liūdna.

  • viikaa parašė:

   na man tai\boba\ nekliuvo.
   o jeigu man taip nutiktu as persikciau esu ziauriai jautri tokiems dalykams ziurejau filma parenkta tikrais faktais apie dvasias tai ant pabaigos persikau nes rode tikras nuotraukas kuriose uzfiksuotos dvasios .;DD

 2. Cekuolis parašė:

  ziauru, nenoreciau kad taip nutiktu, numirciau iskarto jauciu

 3. bilduke parašė:

  geras net oda pasiurpo!

 4. studente parašė:

  tikiu šia istorija, mano pažystamiems buvo nutikę panašūs atsitikimai. Atsikraustė jie iš buto į nuosavą namą kadangi šildymas žiemą pabrangęs ir malkomis kūrenti ir šildyti namą pigiau ir aplamai jie norėjo savo nuosavo kiemo. Pats namas buvo seno statymo nemedinis, o mūrinis, pirmus metus viskas buvo , kaip ir gerai, bet , kaip tik pasitaupę pinigėlių pradėjo darytis remontus , prasidėjo įvairūs fenomenai dėtis: traškesiai, bildesiai įvairiu laiku dieną ar naktį nesvarbu. Lempų keitimai vos ne kas savaite , net kvietė elektrikus kokius kelis sykius kad patikrintu , bet nieko nerado ir sakydavo , kad viskas tvarkoje. Na , bet mano draugai su tokiais dalykais nesitaikstė ir sau nervų negadino, abu išvyko į užsienį padirbėti ir pinigus skirs naujam būstui, o namą pardavė kitai šeimai , katra nepraėjus, net mėnesiui iš ten išsikraustė kiek žinau iš tu draugų , tai jie palaiko su ta šeima ryšius šiokius tokius, tai pasakojo, kad dėjos ten keisti dalykai .

 5. Nesvarbu parašė:

  Baisu pagalvoti kad taip nutinka

Palikt komentarą