7 Pranešimai “Senelės skara”

 1. mozis parašė:

  O manai būtum blogai miegojus, jei nežinotum jog skarą palikai pas draugę? Kad tau nesimiegojo ar košmarai sapnavos, tai dar nieko nereiškia. Tu prietaringa, todėl patiki tokiais dalykais ir susikali sau galvon: palikau skarą, todėl turi kažkas būt. Saviįtaiga suveikia ir sapnuoji nesąmones. tas pats ir su „pripratimu“. Pasakė kad skarelė „pripras“, patikėjai, įsikalei galvon ir vuolia.
  Tu pabandyk sau ką gero įsiteigt, manau pravers 🙂 pvz. „šita skarelė (gali būt ir amuletas koks), specialiai ledo vandeniu mėnesienoj pašventinta (pati pasišventintum per pilnatį artimiausią), neša sėkmę moksluose. Viskas ką mokysiuos į galvą lįs daug lengviau. ir išliks ilgiau.“

 2. tadas parašė:

  tai duris radai?

 3. Citrina parašė:

  Pritariu, kad cia saviitaiga ir nieko daugiau, be je su tuo

  šita skarelė (gali būt ir amuletas koks), specialiai ledo vandeniu mėnesienoj pašventinta (pati pasišventintum per pilnatį artimiausią), neša sėkmę moksluose. Viskas ką mokysiuos į galvą lįs daug lengviau. ir išliks ilgiau.”

  Butu irgi saviitaiga, todel ir ta kaip sakant “magija“ veikia jai tik labai tiki. Pagalvokim kodel? Nes zmogus nori tiketi, kad sakykim igisi pasitikejima, ar prades sektis ar laisviau bendrauti arba nustosi sapnuoti kosmarus. Paprasciausiai vienakart viskas veike pasamoneje ir tu nesupranti, kad tai vyksta vien del to, kad pats protas taip daro, nes tuo visiskai tuo tiki. Kita kart tu galvoji, kad turi sektis arba tu turi lengvai bendrauti, nes veikia tas tavo amuletas.

 4. elas uk parašė:

  PRIEDURNEI NX PIEVAS GI RASOT EIKIT PAS PSIHOLOGUS BISKI…

 5. trololo parašė:

  uzpisi su savo istorijom 😀

 6. AG parašė:

  Tai kaip tos durys?? greiciau griebk kuvaldra, ir parasyk ka ty radai!!!

 7. Osama parašė:

  Ag pritariu:DDD

Palikt komentarą