6 Pranešimai “Diatlovo perėjos incidentas”

 1. copy parašė:

  copy-paste is anomalijos… jau eilinis straipsnis… ;/ gal savo ka nors parasytumet?

 2. Tadas parašė:

  Įdomus straipsnis reikės pasidomėti plačiau

 3. Magas parašė:

  Manau kad juos pražudė reiškinys vadintas BALTAJA MIRTIMI .. Aleskos aukso įeškotojai pasakojo legendas apie reiškinį kuris užklumpa kelaiutojus kalnuose .. Tai danguje pasirodžiusios 9 saulės kurios skleidžia rūka ir mirtina šviesą visi kas patenka į tą šviesa netenka jėgų ir jaigu nesugeba iš jos kuo skubiau pasitraukti jų laukia neišvengiama mirtis .. Kas tai per reiškinys taip ir liko neaišku aukso įeškotojai manė kad taip juos pražudyti bando čiabuviu eskimų dievai .. Man tai panašu į NSO .

 4. Tadas parašė:

  Laukiniai žvėrys tikrai negalėjo,nes būtų daugiau sužalojimų ir radijacija biški ne prie ko.Jeigu būtų vietinių išpuolis per mažai sužalojimų,griūtis-išrautas liežuvis,kaukolių sužeidimai,radijacija taip netinka.Aš manau,kad tai susiję su NSO,arba kariniais bandymais.

 5. :DDDD parašė:

  Krč mano nuomone viskas buvo taip,ateiviai ar kareiviai juos norėjo pagrobt ekspermentui,jie išsigando kai kurie norėjo gintis,kiti bėgo.Tie kurie bandė priešintis buvo nužudyti(paaiškina kaukolės sužalojimus),Po to tuos kurie nubėgo prie miško pasigavo ir nudėjo(pėdsakais atsekti tikrai nesunku),radijacijos galėjo duoti koks laivas,ar įranga.O liežuvį išrovė,kad suklaidintu(jai tai buvo kariuominė).Jai manote,kad mano versije nesąmonė parašykit geresne.

Palikt komentarą