37 Pranešimai “Plungės incidentas (NSO avarija Lietuvoje?)”

 1. Karolis parašė:

  O tiksliau kurioje Plungės vietoje tai nutiko? (aš gyvenu šalia Plungės)

  • Tadas parašė:

   Gerai, gerai. Žmonės !! Jūs labai protingi 🙂 Istorija netikra 🙂 Na taip su foto gal reikėjo ir labiau padirbėt, bet jau buvo vakaras, norėjau miego tai su photoshop tingėjau dirbt. Jensenas tu parodei koks tu idiotas 😀 Na neketinu įrodinėti, kad begalinėje kosminėje erdvėje apie kurią tu turbūt su tokia savo nuomone nieko nežinai, egzistuoja gyvybė. Taip gal jie nėra protingesni už mus. Gal ten tik bakterijos. Bet sakyti, kad už žemės ribų gyvybės nėra…. Manau tai kvaila.
   Ir dar viena mintis. Kai jūs išvydote žodį NSO tuoj pat pradėjote į šią įstoriją pinti ateivius. NSO tai neatpažintas skraidantis objektas, tai ne ateiviai.
   Bet tas straipsnis, geras ar ne ? Mažai neapgalvotų detalių. Na jo apie nuotrauką nepagalvojau 😀 Bet jis tinka paskaityti vietoj kokio nors detektyvo 🙂 Tikiuosi jums šis straipsnis sukėlė bent jau mažą šiurpuliukų antplūdį 🙂

  • Julius parašė:

   Taip ir žinojau !!! 😀 Na taip šiurpuliukų truputį tikrai sukėlė 🙂

  • zmogus parašė:

   žiurėk tu jau man nervini!!! Kiek kartu tu kelineji autoriaus vardu, kad ši istorija NETIKRA? Maždaug ta pati parašiai ir mano straipsnyje… Beje jei tu netiki niekuom, tai KAM TU APSILANKAI ŠITAME PUSLAPYJE?!!! Tu geriau jautiesi taip rašydamas gal??

 2. 2013 parašė:

  A tai telefono niekas neturėjo iš tų žmonių? Negalėjo pafilmuot? Dar net namo buvote grįžęs ir galėjot pasiimti. Negalit nurodyti tikslesnių karinių auto apibūdinimų, pateikti jų markės ir modelių? Gal tankai konvojuje buvo? Blevyzgos ir tiek!

  • zmogus parašė:

   ok, ok… pries tave nuskrieja kažkoks daikta, ir tu dar vietoi tuoi pat nubeti dar sugebi pagalvoti apie kažkokia kamera??? ŽPirma žiurėk ka rašai…

 3. Julius parašė:

  Einant nuo baidarininkų klubo link Plungės vaikų namų. Žinau tą vietą, įvykį mačiau ir aš. Neseniai policija nuėmė visus ženklus, perkasė naujai tą vietą, dabar ten pasodinta nauja žolė.

 4. Tadas parašė:

  Atsakant į 2013 klausimą. Matot kai pareini namo po tokių įvykių ne telefonas galvoje. Be to Lietuvos Respublikos kariuomenė tankų neturi 😉 Na gal ir yra koks vienas, paliktas po senų sovietinių laikų. O dėl vaizdo įrašų, tai pabandykit paieškot YouTube gal ir rasit. Mačiau žmonės filmuojant.

 5. Tadas parašė:

  Atsakant į Tomas Tomas repliką. Na matot, Plungė ne koks kaimelis, kad diedukai pasislėpę pagiry virtų koki nors neaiškų skystį, tad Plungė samagoniuku negarsėja. Jei ir garsėtų, tai epidemiologijos magistras, toks kaip aš, tikrai negertų. Iš jūsų rašymo labai lietuviškomis raidėmis, supratau kokį jūs išsilavinimą turit. Taip gal LR respublika bando nuslėpti šį įvykį, taip gal video iš YouTUbe ištrinti. Aš netikiu visokiomis dvasiomis, vaiduokliais, poltergeistais, naminukais ar dar kokiais nors tai nematerialiais daiktais, bet sakyti, kad šioje nuostabioje neaprėpiamoje kosminėje erdvėje esame vieni, tai tas pats kas sakyti, kad iš viso pasėto rugių lauko, išdyks tik vienas rugys.

 6. Ernestas parašė:

  Aš pats Ernestas esu iš Plungės rajono ir, kai pradėjau skaityti šį straipsnį, man šiurpai ėjo per kūną.. Kodėl? Todėl, kad ŠĮ DAIKTĄ MAČIAU PATS SAVO AKIMIS 2KARTUS. 1 Kartas įvyko man dar mokantis 7-8klasėje, kai į mokyklą važiavau ryte autobusu (netoli Karseda degalinės įvažiuojant į Plungę). Tada tas daiktas pralėkė akimirksniu, šalia nesėdėjo niekas iš pažįstamų, kam būčiau galėjęs, tai parodyt ar paklaust ar matei?… 2 Kartas nutiko 2008metų žiemos vėlų vakarą. Buvau namuose, buvo atvykę būrys brolio draugų, linksmai leidome vakarą ir tik staiga, per langą, pro akis pamačiau praskriejūsį trikampinį raudoną daiktą.. Palikusi raudonus pėdsakus.. Ir šį kartą tai mačiau ne vienas, matė ir vienas brolio draugas ir tada abu labai nusistebėjome… Neskiedžiu.

 7. irmantas parašė:

  kodėl ponas Tadai nenufotografavote šito įvykio ir kodėl tik dabar apie jį pradejote kalbėti?

 8. Tadas parašė:

  Na matot ankstus rytas, telefonas ar fotoaparatas pamačius tokį įvykį tikrai nėra galvoje. O kodėl aš tik dabar apie tai parašiau ? Kai niekas per žinias apie šį įvykį taip ir nepasakė, nusprendžiau nesikišti ir aš. Bet. Neseniai grįžau iš JAV, ten dirbau organizacijoje Doctors Without Frontiers. Laisvu laiku būdavau su draugais, o JAV, aktuoliausios temos ir yra tik apie NSO. Galų gale grįžau į Lietuvą. Ėmiau ir parašiau apie šį įvykį paskatintas draugų. Ir aplamai atsibodo, kad valdžia viską kas nutinka įdomaus ar nors kiek nepaaiškinamo pradeda slėpti nuo visuomenės.

 9. Irmantas parašė:

  Tadai, ar galetumete šiuo metu nufotografuoti šia vieta ir kai tai padarysit ikelkit nuotrauka CIA ir butu gerai kad nufotografuotu met ta lentele su užrašu „ATSARGIAI – TERITORIJA UŽTERŠTA BIOLOGINĖMIS ATLIEKOMIS “. jei tai padarysit ne aš vienas o daugelis šio straipsnio skaitytoju patikes ar visa tai – tikra.

 10. Augustas parašė:

  Labai norėčiau pamatyt kokį nors panašu įvykį į šį ,bet tada tikriausiai nemiegočiau naktimis 😀

 11. Tadas parašė:

  Irmantai, labai ačiū, kad liepėte ten nueiti, užfiksavau ne tai ko jūs norėjote. Užfiksavau dar kai ką įdomesnio. Vėl buvo atvykusi mašina su užrašu Lietuvos Respublikos Užkrečiamųjų Ligų Ir AIDS Centras. Užfiksavau tuos antichemine apranga apsirengusius žmonės išeinančius iš šio miškelio. Tik nerandu kur įkelti tą foto čia. Gal yra kokia nuoroda, kurioje reikia įkelti nuotrauką ?

 12. Tadas parašė:

  Jau įkėliau į internetinę nuotraukų talpyklą. Nuoroda:
  http://www.part.lt/perziura/5b5af235c3aae99ce593c74487f7d696617.jpg

 13. ChuckNorrison parašė:

  Sakyciau kad pisi prota, dabar kai kiekvienas zmogus net senukai turi po kokius 3 mobiliakus su kamerom ne vienos nuotraukos? ne tik kad nuo taves bet dar nuo tos grupes zmoniu? juk jei taip butu buve tai butu kokie 4000 nuotrauku ir filmuku youtubei zmones masiskai fimuot pradeda kai kam nors treningai uzsidega o cia skraidanti lekste nukrito ir nieko? galiu tik pasakyt kad pisi prota

 14. ChuckNorrison parašė:

  O ant tos nuotraukos kur ikelei galiu tik pasakyti photoshop level 9000 😀 bent jau tus zmones is geresnio apsvietimo galejai iskirpti

 15. Ivy parašė:

  haha, nu foto gerule 😀 10 balu uz jumora Tadai!
  ar neturetu buti prietema 21 val? :))))

 16. Fakemaker parašė:

  Geriausiai sia istorija apibudina du paskutiniai straipsnio zodziai,parasyti skliausteliuose.

 17. mindaugas parašė:

  ir kokiu tikslu mulkinti zmones. foto padirbta, iskart matosi.

 18. Ivy parašė:

  taikliai, Fakemaker:D

 19. Jensenas parašė:

  Tu tadai tikras nevykėlis nso fanatikas mažiau žiurėk fantastiniu filmū kaip pvz „Kelionė Į Raganų Kalną“. Nuogaida esi. Aš pvz tikiu vaiduokliais, giriniais, ir kitokiom butybėm. O ateivių nebūna. XD

 20. Tadas parašė:

  Gerai, gerai. Žmonės !! Jūs labai protingi 🙂 Istorija netikra 🙂 Na taip su foto gal reikėjo ir labiau padirbėt, bet jau buvo vakaras, norėjau miego tai su photoshop tingėjau dirbt. Jensenas tu parodei koks tu idiotas 😀 Na neketinu įrodinėti, kad begalinėje kosminėje erdvėje apie kurią tu turbūt su tokia savo nuomone nieko nežinai, egzistuoja gyvybė. Taip gal jie nėra protingesni už mus. Gal ten tik bakterijos. Bet sakyti, kad už žemės ribų gyvybės nėra…. Manau tai kvaila.
  Ir dar viena mintis. Kai jūs išvydote žodį NSO tuoj pat pradėjote į šią įstoriją pinti ateivius. NSO tai neatpažintas skraidantis objektas, tai ne ateiviai.
  Bet tas straipsnis, geras ar ne ? Mažai neapgalvotų detalių. Na jo apie nuotrauką nepagalvojau 😀 Bet jis tinka paskaityti vietoj kokio nors detektyvo 🙂 Tikiuosi jums šis straipsnis sukėlė bent jau mažą šiurpuliukų antplūdį 🙂

 21. Murzius parašė:

  2013-12-22 nebuvo šalta žiema. Lauke buvo pliusas, vargu ar ir sniego išvis buvo. Kitąkart parink įtikinamesnius faktus

 22. Tadas parašė:

  Ačiū už patarimus 🙂

 23. Hithmanas parašė:

  Tadas tu tikras gaidžiukas esi ane? XD

 24. Apsirukes parašė:

  Aga, dabar tai jau issiaiskinau is kur tie skraidantys bliudai i katinu kraika krenta, siaip nelabai suprantu, kam tos skylutes bliude padarytos, cia kaip kazkokia papildoma ventiliacija maistui ar filtravimas nuo skysciu…

 25. Karolis parašė:

  Nuotrauka su NSO tai tas NSO yra PLASTIKINIS

 26. Deivis parašė:

  Taigi ši istorija gal tikra,o gal ne, bet buvo galima ir nufotografuoti karininkus ir t.t del irodymu…
  poto patys karininkai ar kas tokie ir bando lekstes skraidancias nežinau kam… Bet teko girdėti,kad jos ir palieka raudona juosta danguje.

 27. Monika parašė:

  Ištikrūjų labai liūdna,kai sukuria tokius straipsnius.. nes tikėjausi,kad šitas puslapis rimtas,o pasirodo rašo mažvaikiai,kurdami pasakas..tai kaip tikėt kitais galbūt tikrais straipsniais..

 28. `Plungė parašė:

  Galit tikėt,galit ne. Ši istorija nėra išgalvota, tačiau tai jokiu būdu nebuvo NSO , valdžia slapia šį įvykį ,bet toje vietoje nukrito meteoras (neturėjo būti didelis,nes duobė kurią jis paliko nera labai didelė ,pats mačiau). Mačiau kažkas klausė kurioje plungės vietoje viskas vyko,tai galiu atsakyt,kad netoli baidarių irklavimo bazės,šalia maudyklėlės vadinamos ,,pirmu posūkiu“ šalia esančiame mažame miškelyje.

 29. Rolandas parašė:

  Sveiki, tai ar yra realiai maciusiu ta meteora ? Kas galetu papasakoti placiau ? Labai svarbu, parasykite savo telefono numeri ar el. pasta. Reikia pakalbeti. Lauksiu Jusu ziniu.

 30. td parašė:

  as matau pastovei nso apsirukes 😀

Palikt komentarą