1 Pranešimas “NASA išjungianti tiesiogines transliacijas kai tik pasirodo NSO”

  1. kritikas parašė:

    niekaip nesuprantu kam ta pati rasyti po du kartus? kazkoki sh… cia rasot ir turbut patys jau painiojates… „NSO entuziastas Toby Lundhas neseniai pastebėjo NSO šalia TKS, ir kaip tik tą akimirką tiesioginė internetinė transliacija nutrūko 10-15 s. “Disclose.TV” jis pasakojo, kad keisti objektai prie TKS pasirodo nuolat, o NASA tokiais atvejais nutraukia tiesioginę transliaciją.

    Nežemiškojo proto entuziastas pareiškė spėjęs tiesioginės transliacijos metu užfiksuoti neidentifikuotą objektą, kuris stebėtinai panašus į žvaigždžių flotilės ženklelį iš serialo “Star Trek”. T. Lundhas taip pat ragina atkreipti dėmesį į tai, jog NASA šį įrašą pašalino iš archyvo. Jis įsitikinęs, kad taip amerikiečių kosminė agentūra maskuoja slaptą jos specialistų komunikavimą su svetimeiviais ir TKS dirbančių astronautų kontaktus su NSO.

    NSO entuziastas Toby Lundhas neseniai pastebėjo NSO šalia TKS, ir kaip tik tą akimirką tiesioginė internetinė transliacija nutrūko 10-15 s. “Disclose.TV” jis pasakojo, kad keisti objektai prie TKS pasirodo nuolat, o NASA tokiais atvejais nutraukia tiesioginę transliaciją.“

Palikt komentarą