12 Pranešimai “NASA paviešino NSO nuotraukas, o vėliau jas pašalino”

 1. Anna parašė:

  nesuprantu kaip kazkas gali netiketi kad ne mes vieni smegenis turim siam placiam pasauly

  • AnFallow parašė:

   Jo, beveik visi sudetingesni organizmai turi smegenis 🙂 kodel gi mes to nesuprantam? nezinau. Kodel tai nesusije su NSO? sita pati issiaiskink 🙂

 2. :) parašė:

  O kas gali tikėti? 🙂 Pasakos kai kam iki šiol įtaką daro.

  • Vaikai parašė:

   Daro ar nedaro, galėtum pasakų paklausyt, nei leist smegenis plaunamas televizijos, bei seinai jau aiškių faktų, kad mes ne vieni.

  • AnFallow parašė:

   Pasakyk viena aisku fakta. Medali iskarto tau.

 3. Life puzzler parašė:

  nasa nuo musu dau daugiau slepia ispudingesniu faktu uz sias nuotraukas -_-

 4. bns parašė:

  Tai nebūtinai gali būti NSO, realus variantas jog tai žmonių sukurtas erdvėlaivis.

 5. povilas parašė:

  bybys cia blet 😀

 6. kritikas parašė:

  manyti kad mes vieni visatoje yra lygu tas pats kas uzsieti visa zeme grudais ir tiketis kad uzaugs vienas daigas… stai jum ir atsakymas o tie kurie mano kad esam vieni pas jus smegenu nera jus dar neissivyste iki tokio lygio kad suprastumet…

  • AnFallow parašė:

   Proto bokstas 🙂 isivaizduok kad ant tavo zemes nelija, nes aplink nera vandens, isivaizduok, kad neauga niekas, nes per karsta, nera deguonies, per drenga,…, neauga, nes dirva sudina pas tave. Kad zemej yra gyvybe yra visiskas visatos atsitiktinumas. Jei turetum kauliuka (6 pusiu, kaip kazino) tai isivaizduok, kad tikimybe, jog atsiras gyvybe zemej, yra tokia pat, kaip isrident 1000 kauliuku ir visi ties 6 atsiverstu. Gal net 100 000 kauliuku labiau.

 7. Anonimas parašė:

  Pagalvokit, visata didžiulė ir tai, kad Žemė vienintelė planeta visoje visatoje kurioje yra gyvybė? Man ši mintis yra juokinga. Visatoje yra daugiau nei milijardai žvaigždžių, ir kiekviena, manau turi bent po dvi planetas. Jei ne mūsų galaktikoje yra gyvybė, tai kitoje tikrai yra.

Palikt komentarą