9 Pranešimai “NASA sako: Marse galėjo būti gyvybė. Nuotraukos teigia, kad jis vis dar yra”

 1. Asd parašė:

  po biski atskleidzia tiesa.

 2. romas parašė:

  Kokia cia ties… Ant lesio nukrito dulkes kelios pas curiosity…

 3. Mantas parašė:

  ne tai, kad Marse yra gyvybe, bet aplink ji, skraido daugebe NSO ..

 4. Magas parašė:

  Tai kodėl tie sušikti ateiviai nepasirodo ir nepasidalina savo super technologijomis bei žiniomis su žmonėmis . Žiuri iš aukštybiu kaip į kokias bakterijas pro mikroskopus ir juokiasi tikriausiai kokie mes kvaili .

 5. valdas parašė:

  mes jiems ir esam kvailiai

 6. dievu tikinti parašė:

  nu jo ziauru :/ bet vistiek ateis laikas kai nso pasirodys tik idomu kaip ar draugiskai ar piktybiskai . jau ir taip sklinda ziniu visokiu kad nso pastebetas japonijoje ispanijoje burgarijoje ir t.t. (idomu kada lietuvoj pasirodys) ir tai dar cia neviskas : zmones skundziasi kad ju artimuosius grobe nso kad juos pacius aplanko ir su jais ekspermentuoja . taigi jau viena moteri apvaisino ir jinai su ta3 menesiu butybe pasidare aborta . pusiau vaikas ,virsus kaip vaiko o apacia kazkokia nzn kreivos kojos visas gleivetas nu zodziu nemoku apibudint nes trumpai foto maciau.

 7. Dimensija parašė:

  Dievu Tikinti, mačiau ir aš tą nuotrauką. Buvo kažkas įdėjęs straipsnį. Eina straipsniai, gandai, video, nuotraukos, kad ateiviai jau yra, tiesiog užslaptinta vyriausybės. Ar tikėt, ar ne – jūsų pasirinkimas. Bet dėl gyvybės Marse, manau yra per daug išpūstas burbulas. Tikėtina, kad gyvybė ten atsiras po kažkur 100 mln. metų, kiek teko skaityt.

 8. Bombonas parašė:

  Taigi mes patys esam ateiviai. Juk mus tai atgabeno is kitur. Egzistuoja kolonijos ir visatoje mes esam paprasti kolonistai. Kodel daug atveju buna kai pamatom neaisku objekta todel, kad jie domisi musu raida. Nemanau, kad mes esam vieni juk visatoj milijardai kitu planetu ir ten gyvybe 100% galima. Gal but nezemisakai butybej trukdo deguonis, kaip ir mes i kosmosa isskrendam ir ten reikia deguonies taip ir jiems galbut reikia to paties todel negali labai ilgai buti.

 9. Diguiunho parašė:

  Money augmented rliaety content prototype! Until then, we can help you attract new business with content that’s proven to work with Google to your benefit, right now and on into the future. BioLatest Posts Andrew Andrew Glasscock is

Palikt komentarą