6 Pranešimai “4-metis britas intelektu prilygsta Albertui Einsteinui ir Billui Gatesui”

 1. Beprotis parašė:

  Nežinia kodėl Einšteinas sulygintas su Bilu Geitsu. Pastarasis nėra labai garsus dėl savo protinių gabumų.

  Kitas dalykas, intelekto koeficientas yra tik matmuo parodantis kaip smarkiai savo amžiuje šis vaikas lenkia kitus. Paprastai tokie didūs keturmečiai vunderkindai, paauglystėje intelektu susilygiuoja su bendraamžiais ir nugyvena ramų paprastą, niekuo neišsiskiriantį gyvenimą. Taigi tokių „vunderkindų“ pasaulyje daugybė. Tiesiog kaip kartais gyvenime pasitaiko, vieni subręsta anksčiau už kitus.

 2. xd parašė:

  Jis krč sprendžia daugyba stulpeliu , ir sakot , kad protingesnis už A.Einšteiną xd Kai sukurs skraidančį Automobilį tada gal ir bus 🙂

  • :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D parašė:

   Tu moki skaityti?Rašo,kad jis prilyksta intelektu Einšteinui,o ne yra už jį protingesnis.

 3. Ponas Racionalusis parašė:

  Juokas ima mane dėl tokių vunderkindų. Rašo, cituoju: „o šio vunderkindo intelektas yra fantastiškas (IQ=160). Toliau: „Nors dabar berniukui ketveri, jis protine branda prilygsta 8-9 metų vaikui.“ Nesiklijuoja man IQ 160 su 8-9 metų protine branda. Tas IQ yra nesąmonė. Kiek straipsnių skaičiau apie IQ tai minėjo, kad juo pasitikėti negalima, nes žmogaus talentas, gabumai nelygu žinioms. Tu gali būt ir 1000 knygų perskaitęs, bet ar daug iš jų ką nors atsiminsi. Iš konteksto gal kokį nereikšmingą sakinuką ir tiek. Ir pabaigai paminėsiu, jog gerai mokytis ir būti protingu yra du skirtingi dalykai.

 4. ZOMFGLOL parašė:

  Jei kiekviena menesi perskaityciau po 3 knygas, tuomet 940 knygu tektu skaityti 26 metus ! Seems legit.

  • Lol parašė:

   Tai jis matyt ir sskaito tas vaikiskas su didelėm radėm, užtad ir gaunasi tiek daug. 😀

Palikt komentarą