Kaip žinoma, talismanais vadinami magiški daiktai, pritraukiantys sėkmę įvairiose gyvenimo srityse, pavyzdžiui, meilėje, karjeroje arba finansuose. Bet būna talismanų, kurie ypač gerai „dirba“ konkrečiais metais. Pirmiausia tai, aišku, metų simbolis, tai yra įvairiausi arklio atvaizdai. Medinė arklio figūrėlė tiks jūsų darbo stalui darbe arba namuose.
Ne veltui sakoma „aria kaip arklys“! Atlikdami darbo užduotis būsite darbingi ir ištvermingi kaip niekad. O už darbštumą būtinai bus atlyginta pinigais ir sėkme. Jei jus domina karjera, rekomenduojama įsigyti dvi arklio figūrėles. Vieną pasilikite sau, o kitą padovanokite savo viršininkui. Tuomet jis jūsų nepamirš. Kodėl statulėlės turi būti būtent medinės? Todėl, kad Arklio metų stichija – Medis. Pats Arklys jums padės efektyviau spręsti svarbius klausimus, o Medis apsaugos nuo nepateisinamos rizikos visuose reikaluose ir sumanymuose.
Pasaga tradiciškai yra kabinama virš lauko durų – pritraukti laimei, taip pat nubaidyti nesėkmėms. Bet šiemet ji turi ypatingos reikšmės. Nepakenks visus metus nešioti pasagos formos pakabutį arba karulį – jie didins jūsų sėkmę, pavyzdžiui, per derybas arba pokalbius įsidarbinant. Namuose galima laikyti dekoratyvines pasagas, papuoštas grūdais, šiaudais ir išpaišytas visokiais „teminiais“ piešiniais.
Galima pasagą nusipiešti ant sąsiuvinių, užrašų knygučių arba darbo kalendorių viršelių, prie kompiuterio priklijuoti lipduką su pavaizduota pasaga – tai padės tiksliau planuoti darbus ir geriau perprasti svarbią informaciją.
Tiems, kas 2014-aisiais ruošiasi į kelionę, nepakenks pasipuošti laikina tatuiruote – arkliu arba arklio galva. Ypač tai rekomenduojama tiems, kas bijo skristi lėktuvu ir apskritai nejaukiai jaučiasi traukiniuose ir svetimose vietose. Tai palengvins kelionę, pritrauks malonių ir įdomių bendrakeleivių, padės nevėluoti ir greitai priimti sprendimus kilus netikėtoms kliūtims.
Nepamirškite ir papuošalų su arklio simbolika. Tai gali būti, tarkime, arklio galvos formos auskarai, pakabukai, žiedai ir apyrankės. Nereikia manyti, kad sėkmę traukia tik brangūs juvelyriniai dirbiniai iš aukso ir brangiųjų akmenų. Tiks ir sidabriniai, su pusbrangiais akmenimis, net bižuterija. Metų talismanais gali tapti akmenys, priskiriami jo stichijoms. Kadangi metų spalvos yra mėlyna ir žalia, tiks bet kokie šių atspalvių akmenys.
Jei niekaip negalite apsispręsti, ko norėti, ir tai trukdo sėkmei, dažniau puoškitės žiedu ar kokiu kitu papuošalu iš malachito. Jis padeda išlaikyti dvasinę pusiausvyrą ir mąstyti konstruktyviau. Jei svajojate apie meilę, rinkitės smaragdą, kuris taip pat padeda blaiviau mąstyti. Jei apėmė depresija, turite psichologinių problemų arba pakriko nervai, jums tiks chrizoprazas. Jei dirbate protinį darbą, rinkitės žalią avantiuriną – jis ugdo intelektą.
Demantoidas (žaliasis granatas) padės susikoncentruoti ties užduotimis, taip pat pritraukti priešingos lyties atstovų dėmesį. Mėlynas safyras didina finansinę ir kūrybinę sėkmę. Bet šis akmuo pasižymi tuo, kad „dirba“ tik padoriems ir sąžiningiems žmonėms. Jei imsite jį nešioti savanaudiškais tikslais, efekto nebus. Mėlynas lazuritas į jūsų gyvenimą pritrauks naujų žmonių ir pomėgių. Arkliui artimi ir rudi tonai. Vėžlio kiautą ar medieną primenantis agatas padės jums pelnyti aplinkinių palankumą, įgyvendinti numatytus tikslus ir pasiekti būtinus susitarimus.
Bet kurį talismaną būtina „įkrauti“. Paimkite pasirinktą talismaną į ranką ir tyliai pasakykite jam savo troškimus šiems metams. Bet visi prašymai turi būti išsakyti aiškiai ir tiksliai. Ne „noriu meilės“ arba „noriu rasti gerą darbą“, o „noriu, kad mane pamiltų geras ir vertas žmogus“ arba „noriu gauti įdomų, gerai mokamą darbą pagal specialybę“. Kuo daugiau detalių, tuo geriau!
Reikia nepamiršti, kad Arklys – didelis darbštuolis. Todėl nereikia iš jo reikalauti ko nors tokio: „Tegu atjoja princas ant balto žirgo!“ arba „Padaryk taip, kad nereikėtų dirbti, bet būtų pinigų!“ Prašykite, kad Arklys paremtų jūsų pastangas ir apsaugotų nuo galimos rizikos.
Parengta pagal dienraštį „Respublika“
Šiais metais brangūs talismanai pritrauks sėkmę, wake up.
Aciu uz gerus klausimus. Kaip ir minėjau euro įsivedimas tai veysinks, kuris padeda sukontroliuoti infliaciją. Aišku prieš tai Lietuva buvo įsivedus dolerį, nuo 1990 metų stipriose industrinėse šalyse infliacijos svyravymai ženkliai sumažėjo, todėl tokiai mažai valstybei kaip Lietuva prisijungti prie dolerio buvo verta, kadangi rinkos ekonomika buvo labai jauna. Vėliau dolerį pakeitėm euru niekas nepasikeičia, nes infliacijos pliusas atėjo nuo dolerio.Euras aišku duoda signalą rinkai, taip pat kaip ir doleris, kad šalis yra verta pasitikėjimo, todėl užsienio investuotojai gali investuoti Lietuvoje, bet tai daugiau įstojimo į Europos sąjungą efektas. Kada toks klubas priima valstybė, parodomas pasitikėjimas valstybė, rinka mano, kad Europos sąunga turi didesnę informaciją negu rinkos žaidėjai apie Lietuvą, todėl, kad Lietuva atitiko tam tikrus standartus, kuriuos rinka palaimina . Visas šitas ekonomikos prieaugis atėjo ne dėl euro, o dėl to, jog Lietuva buvo priimta į Europos sąjungą ir Lietuvą užplūdo Europos Sąjungos pinigai.Kad investuotojai investuotų Lietuvoje, reikia ne euro, reikia, kad vidinis vartojimas būtų sveikas, kad siūlomos prekės ir paslaugos būtų parduodamos. Jeigu valstybė yra stipri ekonomiškai, nesvarbu kokia valiuta, visi norės investuoti į tą valstybė, nes ten vyrauja sveikas vartojimas, tokios šalys kaip Brazilija, Indija, Kinija turi savo valiutas, bet į jas investuojama, nes Kinija yra produktyvesnė ir pigesnė šalis gamybai negu kitos, todėl žinoma, kad kinai sugebės eksportuoti daugiau negu importuoti, tai yra bus pinigų perviršis, kuris vėliau bus perskirstytas ir žmonės galės vartoti bei leisti bizniams užsidirbti.Lietuva krizę būtų pergyvenus krizę tikrai geriau, jeigu valiuta būtų free-floating tai yra nefiksuota prie kitos valiutos. Aišku, kad tokia operaciją įvykdytume, reikia geros ekonomistų komandos ir gero centrinio banko. Centrinio banko galimybėmis Lietuvoje aš abejoju. Jeigu, tarkime tūrėtume žmonės, kurie tikrai nusimano ekonomikoje, kurie mokėtų sureguliuoti monetarinę politiką, tada aišku būtume greičiau atsigavę ir turėję rimtesnį prieaugį, kuris šiuo metu yra niekinis. Pirmiausia, dabar verslai ir mažino algas, ir mažino darbo vietas, algos yra trumpuoju laikotarpiu fiksuotos, tai yra jų negalima iškart pakeisti, Lietuvoje jos pakankamai greitai buvo pakeistos, dėl dar vienos Lietuvos problemos šešėlinės ekonomikos. Jeigu valiuta pati prisitaikytų prie situacijos, tada nedarbo lygis galėjo būti žemesnis, kadangi algos būtų automatiškai prisitaikiusios.Bendrai pasakius, problemos ne eurose ir lituose, problema tame, jog Lietuva stato savo ekonomika ant labai silpnų pastatų, tai yra pradeda ne nuo to galo.