5 Pranešimai “Amuletai ir talismanai”

 1. vida parašė:

  Gal zinote kas Kaune galetu pagaminti talismana ir amuleta

 2. Satanizmas parašė:

  Miela Vida,kam tau reikalingas talismanas?Talismanas nuves tave į pražūtį,jis tikrai tau niekuo nepadės,tai velnio įrankiai.Įsigyk geriau Bibliją,perskaityk,tada suprasi ką reikia garbinti ir kuo tikėti.Kodėl žmonės tokie naivūs ir tiki visokiausiom nesamonėm, bet tik ne Dievu,kuris per išrintus pranašus yra davęs mums įstatymą,kurio mums reikia laikytis,kad nepražūtume,bet gautume amžiną gyvenimą.

  • Marius parašė:

   Tamsta turėtum žinoti, kad į kūrėja veda daug kelių ir visi jie teisingi

  • vilija parašė:

   Jūs rimtai??? noreciau pamatyti koks bukagalvis zmogus rase biblija.. kai kurios situacijos aprasytos kaip komikso knygoje, viena teorija priestarauja kitai. Garbinti Dieva tas pats kas garbinti arbatinuka kosmose jis lyg yra bet nera niekas neirodo. Nesvarbu kuo mes tikimi svarbiausia kad tai mums teikia jegu ir stiprybes, velniom baznycias ir visa kita tai viesas legalus pinigu plovimas kur parasyta kad Dievui reikia pinigu!!!kur parasyta kad kunigui turime sakyti nuodemes ir jos mums bus atleistos atleisti turime mes patys sau ir kitiems kokie mes katalikai kai smerkiam kitu ir alkano neileidziam i namus kokie mes zmones neva gyvenantis pagal biblija tfu nei vieno is musu nera kataliko nei vieno, jei Dievas yra visur jis mato musu nuodemes kam mums jas kazkam sakyti nuo biblijos yra bukejama ir tik bukejama!

 3. Brigita parašė:

  Labadiena.Kas galetu atpazinti ir isaiskinti rasto daikto(atrodo,kaip amuletas) reiksme ir paskirti.Atrodo kaip kruminis dantis is bronzos ir ten ispraustas kazkas panasaus i kaula.Aciu

Palikt komentarą