Internete galima atrasti nuotrauką, kurioje pavaizduotos madingai apsirengusios Paryžiaus merginos. Ši nuotrauka daryta 1942-ais metais, t.y. tada, kai miestą buvo okupavę vokiečiai. Nuotraukoje matomas vaizdas taip pat nepaliko internautų abejingais.
Nuotrauką taip pat tyrė ekspertai, ir šį kartą buvo konstatuota, kad ji yra autentiška, t.y. nėra jokios klastotės. Nuotraukoje matomos greičiau ne 5-ojo dešimtmečio paryžietės, o europietiškos išvaizdos merginos, besisvečiuojančios Paryžiuje Antrojo pasaulinio karo metais. Šios merginos užsidėjusius šiuolaikinius akinius nuo saulės. Tokios formos akinių tais laikais tikrai negamino nė viena firma. Be to, merginų apranga tokia, tarsi jos būtų trumpam atvykusios iš XXI amžiaus.
Visiškai neseniai internete buvo paskelbtos Bilo Epridžo (Bill Eppridge) nuotraukos, darytos 1960-ais metais. Jose užfiksuoti Niujorko gatvėse ir parkuose riedlentėmis važinėjantys vaikai ir žmonės. Visose nuotraukose matomi žmonės atitinka to meto epochą – šukuosenos, apranga ir t.t. Išskyrus vieną jauną vyrą. Jis stovi ant riedlentės, kuri nesiskiria nuo kitose nuotraukose matomų riedlenčių. Tačiau iš karto į akis krenta vyro išvaizda – šiuolaikiniai į apačią siaurėjantys džinsai, polo marškinėliai, tvarkinga šukuosena ir labai įdomios formos akiniai nuo saulės. Jei taip apsirengusį vyrą gatvėje pamatytumėme šiais laikais, jis niekuo nesiskirtų nuo kitų aplinkinių. Tačiau prieš pusę amžiaus tokie drabužiai tikrai nebuvo siuvami.
Taip pat internete galima pamatyti ne tik nuotraukų su keistais žmonėmis, bet ir vaizdo klipų. Pirmasis keistą moterį garsiojo komiko Čarlio Čaplino 1928-ais metais pastatytame filme „Cirkas“ pamatė vienas airis Džordžas Klarkas, žiūrėdamas DVD su filmo įrašu. DVD yra įrašas, padarytas prieš filmo premjerą. Netikėtai paskui vieną vyrą matoma einanti moteris, kuri su kažkuo įsijautusi kalba. Žiūrovo dėmesį atkreipė tai, kad kairė moters ranka sulenkta ir pridėta prie ausies.
Airis sustabdė DVD, atsuko atgal, vėl surado reikiamą vietą, padidino vaizdą ekrane. Deja, tais laikais, kai buvo filmuojami įvykiai, aparatūra nebuvo tokia gera, kaip dabartinė – padidinus kadrą, vaizdas susilieja, nesimato, ką moteris laiko rankoje. Tačiau normaliai žiūrint visą judesį, galima padaryti tik vieną išvadą – moteris kalba… mobiliuoju telefonu. Klarkas tuo negalėjo patikėti. Jis šį filmuką davė pažiūrėti dar 100 bendradarbių, pažįstamų ir nepažįstamų žmonių. Visų išvada buvo vieninga – moteris tikrai kalba mobiliuoju telefonu.
Internautai taip pat vieningai teigia, kad juostoje užfiksuota moteris – atvykėlė iš ateities. Paklauskite bet kurio istorijos ar ryšių aparatūros žinovo – tikrai pasakys, kad XX amžiaus 3-iame dešimtmetyje apie mobiliuosius telefonus net minties nebuvo.
Manoma, kad greitai atsiras ir daugiau liudijimų, kad žmonės iš XXI amžiaus sugeba nukeliauti į XX amžių.
net be ekspertizes matosi, kad akiniai mergom yra „prilipdyti“ 🙂 feikas, tarp kitko ganetinai nevykes
haha
del prancuziu-siuolaikines sukuosenos? nejuokinkit. desineje esancios moters rubai tikrai ne siu dienu.
vyro akiniai per daug juodi lyg butu fotosopinta.
fake straipsnis
KentonI am happy to hear that you have started your own blog if redniag my blog helps you with a new style of writing that is good that is what I’m here for is to teach people about a lot of things they don’t know. And give them some insight