13 Pranešimai “Moteris iš ateities kalbasi telefonu 1938 m?”

 1. Jonas parašė:

  Esu mates ce is filmo kazkokio. Jei ce butu ir tai tiesa tai tokie telefonai nevektu tais laikais, nes palidovu nebuvo ar pns.

 2. Jerry parašė:

  Nu as speju kad cia. nieko nera pirmoj foto pasikasyti norejo ir tiek tai sugalvojo telofona. taip ir atrodo kad kazkas yra bet nieko nera. cia tik mano nuomone;)

 3. so parašė:

  bet tai zmones pasiziurekit youtub ten yra dar pora tokiu panasiu kai moteris kaskelintais metais kalbasi tai pt telefonu

 4. Ernestas parašė:

  Kaip vienam komentare parasyta ce gali buti diktofonas.

 5. Lukas Bogšas parašė:

  Nesamonė 1938 m, kaip jie užviksavo jei tada nebuvo kamerų nebuvo fotoaparatų jie negalėjo užviksuoti kas pritaria rasykit y mano el.pašta (lukas123likas@gmail.com)

 6. Lukas Bogšas parašė:

  Nesamonė tada nebuvo kamerų tai kaip nufilmavo cia as taip manau kas pritaria rašykit y el.pašta:lukas123likas@gmail.com

 7. vygasius parašė:

  boba ausi pasikase,nosine rankoje belaikydama.esu durnius,kad komentuoju sia nesamone.

 8. Įtartina parašė:

  Tai pala pala… Šiaip tais metais buvo kameros, tačiau tai yra klastotė. Aiškiai matosi, kad filmuota 2000-2013, jeigu tai jau būtų filmuota labai senais laikais, tai vaizdajuostė būtų su taškeliais, brūkšniais, ir visokiais šarlatanais. Nes tais laikais vaizdajuostė buvo subraižyta.;)

 9. vygasius parašė:

  atkreipkite demesi i tipa kairej nuotaukos pusej ir kaip jis stebi ta moteri.vyrai juodais drabuziais?

 10. Something parašė:

  jusu manymu, jog telefonu nebuvo iki, kol neatsirado palydovai ir pan. Bet jau 19a. zmones galejo susisekt telefonais. Ir siaip telefonas gali gaudyti radijo signalus, todel gali but imanoma, jog ji laiko telefona.

 11. kritikas parašė:

  cia su tais telefonais gryna nesamone visu pirma su kuo ji sneka? pati su savim? visu antra idomu kokiu rysiu naudojasi? juk rysio dar tada nebuvo tokio… plauna smegenis kai kuriem neismaneliam o jie ir tiki…

 12. aha parašė:

  pritariu-delninuke ten

Palikt komentarą