17 Pranešimai “Dvasių kvietimasis atnęšęs nelaimes”

 1. jonas parašė:

  na, tegu nueina į bažnyčia, kad išvalytų nuo blogio jėgų. gali ir donorystė nepadėti.

 2. Karolina parašė:

  Na zinot visai cia ne juokai ;\

 3. Karolina parašė:

  As irgi papasakosiu. Mes tai yra as su draugais kvieteme dvase ji galejo buti tiek bloga tiek gera. Ant lapo nupaisydavom aky vienos puses akyje parasydavom visas abeceles raides, o kitoje puseje skaicius pvz; nuo 1 iki 50.Akies krasteliuose parasai Taip ir Ne. Ikaitindavom adata ir pastatydavom ja i vidury. Adata turi buti laisva, beja ja laikai uz siulo ir reikia kad ranka nejudetu. tik nepamenu tos dvasios pavadinimo. Na ir sakai ……. ar esi cia ir taip tris kartus. Ir adata nuejna arba taip arba ne. jej ne dra karta kvieti. Ir taip gali jos visko klausinet. ji viska paie tave atsakys ir atsakys teisingai.
  Vienas is musu draugu paklausi kaip jis mirs o dvasia atsake kad, ji ta drauga pakars. Praejo nemazai laiko gal kokie 5-6 menesiai. Bet dar nieko nieyviko. ir aciu dievui. Seip as tokiais dalykais netikejau, bet teko patiket kaip ta davsia apie mane pasake nuo a iki z. Dar ir dabar jauciu baimes kruopele. O jeigu ta dvase nemelavo ir istikruju ji pakars? aj nenoriu apie galvot.
  Na vat kokia mano istorija. ;-).
  Patarcjau taip pat nekviest dvasiu, nes nezinai kas gali nutikti.

  • Audrius parašė:

   Karolina, fail… Jei dvasios nėra, tada kaip gali adata nueiti ant „ne“? Logikos tavo istorijoje nėra, sėkmės pasakojant kitą kartą:)

  • ~*~ parašė:

   :DDD

  • lika parašė:

   Sutinku logikos jokios 😀

  • mistika parašė:

   lol :D:D bl bet jau pievu cia buna ..

  • Laura parašė:

   nu nesikabinekit jau del tokiu smulkmenu. gal parase nepagalvodama labai ir viskas, o jus skaitot ir tik ieskot ka sukritikuot. kaip visada..

  • Anonimas parašė:

   dvasia dar pavadinima turi????:DDDDDDgal varda??!!!

  • GalbutTikincioji parašė:

   Nu aj krc vaiku zaidimas, nei logikos, nei tikru ivykiu… pas mane seimon yra daug nutike bet tai nereiskia kad reikia visam pasauliu skelbti, o jei skelbi tai parasiu reikia paskaityti ir pagalvoti ar viska ir teisingai parasai nes kitaip gaunasi toks sudas kaip ir dbr. 🙂

 4. bilduke parašė:

  idomi istorija

 5. ANTONIMAS parašė:

  Audriau, isties yra ta logika karolinos istorijoje.Paprasciausiai tu tuo n etiki

  • GalbutTikincioji parašė:

   Bet kad tos logikos ziauriai mazai, o kai nusisneka ,,Na ir sakai ……. ar esi cia ir taip tris kartus. Ir adata nuejna arba taip arba ne.“ tai cia tikrai nelogiska. Pas mane seimoje buvo visko kai velnias apsedo paveiksla su jo atvaisdu, kai mano tecio mires tevas gryzo, kai mociutes namuose sviesa isijungdavo (issijungdavo)kai nieko namie nebuvo, kai pati kvieciau dvases nu bet parasyti taip nelogiskai nu neimanoma jei tai tiesa…. :/

  • AnFallow parašė:

   Zinai, galetum ir parasyti apie savo gyvenima :>
   lankaus siame puslapy, nes idomu paskaityti apie kitus zmones, kas jiems ivyko :> nemegstu juokauti del to, ko nesuprantu, tai niekad neziuriu video, niekad neklausau muzikos, jeigu buna cia ikelta, taciau visad paskaitau, kas kitiem zmonem ivyko, ir skaitau rimtai.
   Tad, butu tikrai idomu isgirsti apie paveiksla, apie tavo tevo mirusi teva, ir t.t…

 6. Gytis parašė:

  Pyzdink nx su tokiom nesamonem.

 7. nu geras parašė:

  kaip ziauru

 8. aurora parašė:

  Bet jus tai ir nemastot…
  Taip ir Ne yra ne vien klausimui ar dvasia yra,o ir kitiem klausimam i kuriuos dvasia galetu atsakyt taip arba ne. Zinoma, kad jei dvasios nera,tai ji ir nerodys nei taip nei ne….

Palikt komentarą