8 Pranešimai “Vaiduokliai mano bute”

 1. kritikas parašė:

  na jo… tikrai gera istorija va cia ir priza galima butu duoti uz tokia 🙂 bent jau is visu tu skaitytu sita man idomiausia 🙂 ir viskas aiskiai aprasyta 🙂

 2. Yonggukfan parašė:

  Tikrai tikiu mistika nes man buvo taip panasiai atsitike kaip tau.

 3. diana parašė:

  Istorija gera,man patiko;)

 4. Mattafixxx parašė:

  Geras patiko, noreciau ir as susitikti dvasia. 🙂

 5. kamile parašė:

  Aš prieš 3 mėnesius buvau patyręs kažką panašaus.Bet tai buvo nuoto ,kad kviečiausi pats tą dvasią.Buvo baisu…Net visą savaitę sapnavau,kad kažkas nori man pakenkti.Bet ta dvasia man nesivaideno ,ar kažkokių bildesių nebuvo.Tačiau nelaimės persekiojo nuolat.Tokį rytą ,net radome išlaužtas buto duris.Visi negerumai tęsėsi visą savatę.Per ją mano tėtčiui apendicitas ištiko.Otai baigėsi tada kai pasikviečiau ekstrasensą .Nežinau kaip,tačiau jam pavyko ,kad ir prakeiksmą nuimti ,kurį pakvietęs buvau,todėl visas liovėsi-visos nelaimės bent jau tikrai sumažėjo ir padėtis pagerėjo.

 6. Raja parašė:

  Kai buvau maza man lygiai taip pat nutiko :)) isgirdau kaip kazkas ateina i kambary ir bijodama atsimerkti neziurejau tik girdejau alsavima, poto pajutau kaip kazkas prispaude kojas lyg butu ant ju atsisedes ir pajudinti nejo.

 7. antanas parašė:

  Turi būti priešistorė, Raja. Gal žaidei su dvasiom, ar tavo giminaičiai žaidė? Gal lankėsi pas būrėjus? Turi būti priešistorė giminės, gal gyvenamo namo.

Palikt komentarą