35 Pranešimai “Nežemiškos kilmės „proto broliai“”

 1. inkognito parašė:

  Kodėl ateivis nuogas? Argi jam neužtenka intelekto pasisiūti rūbus?Tai bent jau tankų kailį užsiaugintų kuris jo genitalijas pridengtų… Idiotiški straipsniai su dar kvailesne iliustracija.

 2. Alvydas parašė:

  Inkognito, kodėl manai nuogas, intektas tavo menkas, jei svarbu tik genetalijos??? – svarbu minčių energija ir jų sovikimas ar ne?

 3. Alvydas parašė:

  Inkognito – ačiū už ufolog.ru , bet kokioje grafoje tas straipsnis apie lakūnus, man verta pasitikrinti mano gandus..

 4. Markas parašė:

  Kodėl dauguma žmonių mano, kad ateiviai turi būti lygiai tokie patys kaip ir mes patys. Galbūt jiem net nereikia drabužio, kad dengtų savo kūną, gal mes jiems patys atrodom kaip juokingos bėždžionės, kurios ant tiek gėdijasi savo drabužio, kad apdengia jį dar vienu drabužiu, kurio nesigėdytų… Jei jų intelektas yra aukštesnis, negu žmonių, jie turėtų elgtis kitaip negu mes ir atsikratyti dalykų, kurie, jų manymu nėra gyvybiškai reikalingi. Jų „pasaulyje“ turėtų būti svarbesnių dalykų, negu moterys ir genitalijos. Ir šiaip čia iliustracijas ne pats straipsnio autorius parenka, o saito administratorius kaip pats pastebėjau. By the way visai įdomus straipsnis 🙂

 5. inkognito parašė:

  Ateiviai kasdien žemėje vaikšto šalia jūsų ,ir jums net savo proto krašteliu neįstengiate pamatyti kad jie nežemiečiai,aišku jeigu jie vaikščiotų kaip kaip toje iliustracijoje tai viskas būtų sudėliota į savo vietas,po lentynėles. Tą faktą kad taip yra žino net vyriausybių vadovai,tačiau nežemiečiai taip puikiai kavoja galus,kad to įrodyti praktiškai nėra įmanoma.Jei nebūčiau savo kailiu patyręs bendravimą su jais ir to pasekmes ,gal būt irgi galvočiau taip kaip straipsnelio autorius Alvydas surankiojęs iš daugelio straipsnių žinias ir pasirašęs savo niku.Garbingiau būtų parašyti nuorodas,nes kitaip gaunasi plagiatas.

 6. Alvydas parašė:

  Ačiū Markui, kad mane gyni, aš patikėsiu Inkognito tik tada kai jis įrodys, kad jo logika geresnė nei mano. O jo logika tokia – ateiviai žemiečius nori paversti vergais ir savo kalnakasybos darbininkais. Čia viskas tvarkoje ir jokios logikos nereikia. O logika tokia- po karo, po bet kokio, kai žmonių liks keli šimtai ar tūkstančiai, paimti žmones į vergus juokų darbas. Tačiau… tačiau aš įtariu, kad ateiviai protingi ir naudojasi logika. O juk paimti žmones vergais kai jų keli milijardai daug naudingiau nei jų tik keli šimtai ar tik tūkstančiai. Todėl aš neabejoju, kad ateiviai neleis įvykti jokiam karui.
  O kita logika – net pabegęs Ingoknito turi gerų ateivių, kurie jam padeda – tad visiškai aišku, kad jie ir neleis nei karui kilti, nei būti vergu. Taip, kad šitai logikai tikrai nereikia jokių nuorodų. O jei jų jis arba kiti nori- tegul man ra6o el.paštu adresu akiratis@zebra.lt ir gaus.

 7. Apolas parašė:

  Man tas ateivių žmogaus pavergimas primena Half Life. Kam žmogus vergas, jei net žmonių technologijos leidžia įdarbinti „mašiną“. Jei net ir jiems reikės vergų, jiem jų reikės dešimčių ir greičiausiai tik vyrų, kad neprisiveistų kaip triušiai, nes mažiausias gali tapti didžiausiu ir tada jiems nebus kur mūsų laikyti ir istorija pasikartos. Aš nežadu ginčytis, kas teisinga ir kas ne, nes aš ne teisėjas. Kiekviena idėja gali būt teisinga, jeigu ją teisingai suprasi. Bet mano manymu, žmogus yra didesnis vergas šitoje materialinėje visuomenėje, negu būtų vergas ateivių naudai. Demokratija ir laisvė… nejau nematote alkstančių afrikos vaikų ir skurstančių šalių? Tas, kas vertas vergauti, tegul vergauja, o tas jo šeimininkas, kuris yra vertas mirti nuo kalavijo, ir mirs nuo kalavijo.

 8. inkognito parašė:

  Niekas nieko nevergia,visi nežemiečiai tiek žmonės yra geri ,bet visi kovoja už savus interesus. Pažiūrėkite į laukinę gamtą,ten viskas natūralu ir tigras galabija buivolą ne todėl kad jo nekenčia bet todėl kad valgyti nori ir taip liepia galingesnis net už protą jo žvėries instinktas. Buivolas gi savo ruožtu nesusimastydamas šlamščia kitą gyvybės formą -žolę irgi ne todėl kad jos nemyli.Kaip žinome žvaigždės yra irgi laikinos ir amžinai nevyksta jose branduolinės reakcijos,ateina pabaiga žvaigždei kurios irgi yra įvairaus amžiaus ir civilizacija jei tik ji tam subrendusi brenda per galaktikos brūzgynus ieškotis kitos tam tinkamos gyvybinės erdvės. Radusi mulkius panašius į mus jie juos ištiria randa silpnas vietas ir kolonizuoja jų gyvybinę erdvę,perteklių paprasčiausiai sunaikinant,nes tos vietos reikia naujai atvykusiems kolonistams,o kiekviena planeta irgi turi ribotas galimybes išmaitinti tam tikra kiekį asmenų… Taip ir sukasi viskas ratu

 9. Apolas parašė:

  taip, kepejas negali ismaitinti visu savo kuriniu. Kad jie emigruoja tam pritariu, bet nesuprantu kam vergt visus zmones, nejau jie negaletu sukilti ir nuzudyt savo seimininku? nebent jiems nukapotu galunes kaip per half life 2. naudingiau butu juos visus isskerst ir pasiimt tik keleta, kurie protu valdytu visas masinas ir irenginius. Zmogaus rankos darbas jau ten seniai turejo praeiti ir fizine vergo jega turejo pakeisti tikslios masinos ir irenginiai, skirti specialiai tam tikslui ar darbui. Be to kodel tu trusiu neuzveisti ir pasidaryti daugiau? 🙂 Palaimintas tas liutas, kuris suvalgys zmogu ir liutas taps zmogumi. Ir prakeiktas tas zmogus, kuris suvalgys liuta. Ir zmogus taps liutu.

  • Alvydas parašė:

   Viskas logiška ir gražu, bet straipsnyje Reptija gyvena manyje išsakytos kitos mintys. Kaip tada, neteisus aš, visi, net Inognito su savo padejėjais-ateiviais. Kažkaip man nesiriša į žmogaus ir žveries instinktų logiką..

 10. Markas parašė:

  Man tiesiog patiko Tavoji idėja, kad mes tapsime proto broliais, o ne vergais. Nes mes patys dabar esame vergai ir manome, kad tai mūsų namai. Mes esame varge ir mes patys esame kitiems vargas. Pasakysiu vieną palyginimą: Vienas žmogus turėjo vynuogyną, jis jį padavė prižiūrėti kitiems žmonėms ir įsakė jiems kas metus atiduoti derlių, o pats išėjo prižiūrėti kito vynuogyno. Po metų jis pasiuntė tarną pasiimti derliaus, bet tie žmonės jį užmėtė akmenimis ir nedaug buvo likę, kad jis mirtų. Tas gryžęs viską jam pasakė. Vynuogyno šeimininkas pagalvojo, kad jie jo nepažino, todėl nusiuntė savo vienturtį sūnų. Tie, sužinoję kad jis vienintelis vynuogyno paveldėtojas, sučiupo ir nužudė jį taip, kad visas pasaulis per 12 eonų jį matytų. Kaip jūs manot, ar šeimininkas nesupyks ir toliau siuntinės tarnus, kad jie juos sumuštų? visai ne, jis ateis pats, išžudys visus ir duos šį vynuoginą valdyti kitiems. 🙂 tačiau lygiai kaip lazda turi du galus, lygiai kaip ir žmogus turi dvi angas, iš kurių išeina mėšlas, lygiai taip pat yra ir dvi išeitys.

  • inkognito parašė:

   Na broliai irgi dažnai nesutaria tarpusavyje,būna kad kits kitą ir nužudo,dėl turto,karūnos,garbės ar dėl moters. Mes nesame jiems prilygstantys intelektu,todėl ir negalime suprasti tikrųjų jų veikimo priežasčių. Na kokia gi žmonijos?- atmintis-maksimum 5-6 tūkstančiai metų,o jų atmintis siekia dešimtis milijonų metų atgal ir gal dar tiek pat į priekį,nes dabartinis mūsų laikas yra labai sąlyginis,ir mes tegalime juo judėti iš praeities į ateitį. Visai kas kita yra būtybės kurios jau žino tą hipotetinę ateitį ir veiksmais dabartyje jie ją gali puikiai koreguoti savo naudai. Žemė kažkada buvo viena iš galingiausių civilizacijų mūsų galaktikoje,bet Atlantai pralošė karą,nors ir visus mūšius laimėjo.Todėl mums dabar ir tenka pralaimėjusių galingų priešų galia,todėl niekas ir nenori matyti atgimstant žemėje Atlantų galybės,nei mums padedanti Galaktikų taryba,nei juo labiau mirtini priešai Torniečiai ir Prunsai.O apie reptilijas tai nesvaikite,bent jau mūsų galaktikoje nėra šaltakraujų gyvatžmogių rasės,tai tik graži pasaka.Pakanka ir šiltakraujų priešų žmogui,kurie juos gali sunaikinti bet kuriuo momentu.

 11. Vytautas parašė:

  Na remiantis keista priemone švytuokle ateiviams mes esam paprasčiausias maistas. Kas 26000m atskrenda kitų civilizacijų laivai įmantriais būdais tipo aukštesnis perėjimas sulaipina į laivus ir galiausiai visapusiškai suėda. Kaip turėjom būti sulaipinami į laivus verta paklausyti George Kavassilo, nors tai turėjo būti kažkoks pakylėjimas. Aišku nepavyko. Bet visiems pranašams šį kartą nepavyko. Viskas įvyko kitaip nei planuota.

  • inkognito parašė:

   Na jeigu jau būtume tiktai maistas ar ne paprasčiau jiems vietoje mūsų būtų auginti karves,kiaules,jaučius arba net dramblius,jau nekalbant apie banginių veisimą?
   Kam vargti pasigaunant 10 žmogėnų,kai iš vieno dramblio maisto oho kiek būtų…

  • Vytautas parašė:

   Straipsnyje „Inuaki. Reptilija manyje gyvena“ praktiškai patys rašo kad vieni kitus naudojo maistui. Mes tuo labiau tam tinkami. Patikrinus su švytuokle gaunasi autentiškas chelingas vienas iš geriausių ateivių gyvenimo aprašymų.

  • inkognito parašė:

   Raptilija yra graži pasaka,mūsų galaktikoje vyrauja HUMANOIDŲ rasės,o maistas jų yra tikrai ne kiti humanoidai. Juk mes sutverti jų pavyzdžiu,argi pas mus yra kanibalizmas?

 12. Blacky parašė:

  Maistas netiesiogiai. Jie gali maitintis mūsų energija, mūsų jausmais. Jie gali maitintis esamais žemės resursais arba jie gali mus auginti kaip kokį derlių ir atėjus pjūties laikotarpiui mus iskirst kaip javus, gerus sudeti graziai, suvalgyti o seklas paseti ir toliau auginti, blogus ismest i ugni. Visada gali but didesniu uz mus 🙂 jei mes nieko nematom aplinkui, tai dar nereiskia kad mes esam didziausi. Net ir didziausias gali but maziausias. Pasaulis gali buti derlius kazkam arba didelis galvijas, kuris atejus laikui bus suvalgytas (pvz saules arba ko nors kito, taip mus gali auginti tam, kad mus suvalgytu :D). Siaip visas pasaulis sukas ratu ir veiksmai kartojasi, todel jei mes patys valgom, negalvokit, kad nebusim suvalgyti. Tik kaip ir kada, cia jau klausimas, i kuri sunku atsakyt nezinant 😀

  • inkognito parašė:

   Blacky, jie mumis naudojasi bet ne taip kaip tu manai. Ką darytum jeigu reikėtų tau kolonizuoti laukinę planetą,pilną nemalonių gyvių,neturinčią nei kelio,nei transporto nei statinių nei pramonės objektų,nei išvystytų žemės ukio?Varytum su grupe bendraminčių ir knistumeis ištisus tūkstantmečius kol viską padarysi? O gal geriau erdvėlaivis su specialia įranga ir biorobotų komanda tam kad iš poros kilogramų apvaisintų spermatozoidais kiaušinėlių išauginti keliasdešimties tūkstančių „enhart“ rasės būtybių,kurios ir atliks šį šimtmečius ir net tūkstančius metų trunkantį alinantį darbą? Juk tokių planetų civilizacija turi keliasdešimt,o jų saulė dar švies keletą milijonų metų,taip kad strioko nėra,galima gyventi tokį gyvenimą kokį esame įpratę kol kiti paklos mums guolį naujojoje vietoje,argi ne?Na mes atsiųsime jiems faraonų,Kristų ir kitų pranašų,kad nukreiptų jų veiklą tinkama vaga… O paskui kai ateis laikas nuimsime derlių bet ne tokį kaip įsivaizduojate. Dalis enhartų liks vergais,dalis virs trašomis,o mes ir toliau gyvensime kaip esame įpratę,lengvai ir laimingai….tiesa dabar jau naujojoje vietoje

 13. Alvydas parašė:

  Blacky, o kodėl manai, kad tik kiti gali tave suvalgyti kaip energiją?? O jei tu ir tampi tuo proto broliu, kuris ir yr toji energija.Ar tu pats save valgysi ar būsi metamas į ugnį> baigta diskucija..

  • inkognito parašė:

   Na taip broliu,kuris naudosis tavo darbo vaisiais ,gyens tavo pastatytame name,tavo moterį naudos kaip savo sugulovę,o tu pats darysi visus juodžiausius darbus jam už blūdelį pliurzos,kuri bus tau atlyginimas už visas kančias patirtas nuo jo…Juk ir tokių brolių būna,juo labiau proto.

 14. Blacky parašė:

  Kaip energija, visų pirma mąstau todėl, kad galvoju kad žmoguje energija slypi jo jausmuose ir mąstyme. Gyvuliai turi audiniuose baltymų, kuriais mes, žmonės mintam. Vilkas valgo triušį, triušis valgo morkas, o morka maitinasi kitom dalelėm, kurios ją augina, ir tos dalelės turi maitintis kažkuo, kad pati būtų suvalgyta to, kurį suvalgys kitas. Visas šitas maitinimasis yra kaip užburtas ratas, žmogus miršta ir jo lavoną suėda neorganiniai organizmai kurie jį išskaido ir tas lavonas supūna. Bet jis nedingsta, jis tik išsiskaido, iš tų dalelių tuomet kuriamas vėl naujas organizmas, kurį vėl turi kažkas valgyti jmj 😀 bet kaip mes valgom dešrą iš šaldytuvo ir net patys nežinom ką mes valgom ir to gyvulio nepažįstam, nes ir gyvuliai nepažįsta savo valgytojo, jie pažįsta tik savo skerdiką. Lygiai taip pat gali ir mus kas nors valgyti ir aš neepasakysiu kas, nes aš valgytojo nepažįstu, nes tai tik hipotezė, mus gali valgyti ateiviai, mus gali valgyti pati saulė ir žvaigždės, bet žinau kad kažkur yra didesnė ir galingesnė būtybė už mus, kuriems kažko reikia iš mūsų ir kurie mus gali išskersti vien dėl esamų resursų žemėje, arba gali pavergti ir maitintis mūsų darbo jėga. Bet kuriuo atveju jie ras naudos arba mūsų gyvenime arba mūsų LAVONE 😀 kaip ir mes randam naudos dešroje… Tai tiek 😀

  • Vytautas parašė:

   Tas vienas kito valgymas ir yra esminis šio pasaulio iškraipymas. Kiek domėjausi švytuoklės pagalba pradžioje taip nebuvo. Yra saulė ir ji skleidžia pakankamai energijos kad visi galėtų gyventi vienas kito nevalgydami. Bet kažkas šį pasaulį perdarė savaip. Ir dabar turim ką turim. Norėtųsi kad būtų sugrąžinta į pradinę būseną. 🙂

  • Blacky parašė:

   Pritariu 🙂 šis pasaulio iškraipymas ir primena pradarytą pandoros skrynią, kol jos neatidarė ir visos negandos buvo uždarytos, tol buvo ramybė pasaulyje. O dabar… durdomas, net jei ateiviai nessiruoštų kolonizuoti šito pasaulio, nemanau kad jiems patiktų tai, ką mes darom. Va per žinias rodo kaip mergaitės kapoja į gabalus, kaip vairuotojui kulka į galvą pakliūna… Aš nesakau kad neturi būt aukų, bet sakau, kad šitie žmonės tikrai neturi ką veikt ir jei tie ateiviai bus tokie neatsakingi savimylos ir pasaulio iškraipyti kaip dauguma mūsų, tai pasigailėjimo laukt būtų beviltiška. Kas jiem ir bebūtų sutriuškinti tokį mažytį skruzdėlyną kaip šis. O jei norime tapti „proto broliais“ tai ir turime pasigailėti savo dukterų ir sūnėnų ir būti tokiems, kokiais norim kad būtų kiti. Nes buvo pasakyta: Mylėk kitą kaip save patį.

  • Alvydas parašė:

   žinoma, proto broliais galima tapti ir nevalgant vieni kitų..

 15. TadasG parašė:

  Ten ne ateivis 😀

 16. Alvydas parašė:

  o argi man tai svarbu – nuotraukas ne aš įdedu…

 17. Rokas parašė:

  o gal cia jus wisi ateiviai?

 18. adriana parašė:

  Budama pas pusesere net 2 kartus maciau kaip skrido ateiviai:
  1. Tai buvo ziaurei didelis garsas.
  2. Buvo matoma lekste su spalvomis.labai ryskiomis pagrinde buvo balta, raudona, geltona. Net lektuvas toks ryskus nebuna
  3. Masisku greiciu skrido.
  4. Kai bandem nufotkinti ir netyce su blykste jie pamate ir visas sviesas isiunge jiu negalima nufotkinti nakti

  • Alvydas parašė:

   džiaugiuosi, kad dar nesuvalgė… o jei rimtai, reikia rasti būdų kaip nugalėti savo „karaliaus“ – viso pasaulio valdovo ego. Tik tada mes galim tikėtis tapti „proto broliais“ – kitaip tik vienas kito valgytojais.

 19. Blacky parašė:

  teisingai, Alvydai. Reikia nustoti nekesti vieni kitu ir pripazinti ju kraujo spalva, kaip pripazinom nigerius ir aziecius, nes jie yra tas pats, kas esame mes. Bet pabaiga turi du galus. Viena gera ir kita bloga. Todel paskutine savo zinute skelbiu tai, kas jau yra paskelbta: Judejimas ir ramybe yra raktas i pasauli ir amzina gyvenima. Ir stoju ant virves i zvaigzdes, nes niekas to, ka pasakiau nesuprato ir sitas pasaulis yra lavonas. Ir pasaulis atsisake manes, nes ir pats esu lavonas. 😀 😀 si lavona dar imanoma prikelti, bet tas, kuris atejo pirmojoj zemej, priemusioj tikejima ir paskutinej, priemusioje tikejima turi zinoti, kad jo gimtine jo nekes. Nes joks pranasas nera priimtinas savoje teviskeje.

 20. Alienas parašė:

  Sveiki gyvi, Žemės gyventojai. Gyvenu tarp jūsų jau 40 metų, atskriejau čia iš Makituki Boa sistemos, studijuoju jūsų lytiškumą, dauginimosi ypatybes, žolės rūkymo malonumus ir iš to kylančias fantazijas ir haliucinacijas. Matau, kad čia netrūksta paskutinės mano paminėtos srities specialistų, gal labiau pasidalintumėt patirtimi? Tai labai sustiprins mūsų rasių tarpusavio ryšius, kur kas labiau, nei mūsų santykiavimas su jūsų moterimis!

 21. Alvydas parašė:

  Ačiū, kad nors tu mane radai, kur du – jau tuoj bus ir kumštis.

 22. Jonas parašė:

  Jus kurwa daunai. Wiena perskaitot kita diskutuojat.

Palikt komentarą