11 Pranešimai “Vyras teigia pabuvojęs pragare”

 1. Legatas parašė:

  hmm idomei,taciau skeptikai pasakys kad tai buvo sapnas arba paprasciausia haliucinacija ar tiesiok smegenu atsitiktinai sugeneruotos mintis ir vaizdinei.taciau istikruju dauk zmoniu jau yra kaska panasaus patyre todel nemanau kad galima atmesti sia prielaida kad visa tai gali egzistuoti ir po mirties.

 2. Arturas863010568 parašė:

  As tikiu juo. nes as niekada nemaniau kad egzistuoja ir veikia-magija,burtai kol keliu dalykus pabandziau padaryt nesitikedamas isvyst kad jie veikia. I viska reikia ziureti labai rimtai,nes tai tikra.

 3. Darkiukas parašė:

  Pritariu legatas kiekvienas zmogus pries mirti gali patirti ivairiausiu haliucinaciju ar viziju ir visa kita.As pats nesu didelis tikintysis bet dauguma tai patyre vis kitaip sako ir sunku suprasti ju teorijas.Negaliu pritarti visu 100% bet gal ir yra tokie dalykai po mirties.Tai net gali buti smegenu vaizdiniai kurie tau pasirode po zaibo nutrenkimo o tokiu buna i ka tu labiausiai tiki ar esi pasineris ir visa kita.

 4. :O parašė:

  sangokas 😀

 5. ydomiai parašė:

  Kaip galima taip viska smulkiai nupasakot ka mates?

 6. Jaunelis parašė:

  Pirma karta girdziu,kad Liuciferis sprestu kam jau laikas,o kam ne.Esu daug skaites apie pomirtinius isgyvenimus,bet,kad is karto i pragara-tai kas jis per nenaudelis.Nesakau,kad taip negali buti,bet si istorija tokia keista,netgi panasi i isgalvota.

 7. VA parašė:

  perdaug holivudiniu filmu prisiziurejo, pasamones vaizdinai aitinkamai situacijai susidejo,,, kas tas liuciferis?

 8. Ieva parašė:

  Pirmas dalykas, kurį norėčiau pasakyt, tai man manymu, visi žmonės pomirtinį gyvenimą, rojų ir pragarą, įsivaizduoja vis kitaip, tad jam šitaip aprašius ale pragarą, nepulčiau tikėt, kad būtent toks jis ir yra.
  Antras dalykas, iš kur pas Liuciferį ragai? Jis gi angelas, kad ir kritęs, kur jo sparnai?
  Ir dar vienas dalykas – tas pragaro aprašymas skamba kaip iš kokio filmo: ryškiai raudonas koridorius, kankinami žmonės, kubilai. Ir iš vis, kaip jis gali atskirti, kad kažkuriam kubile yra rūgšti? Gal jis koks chemikas? Sprendžiant iš to, kad gręžiant jį nukratė elektra, du kartus, jis man neatrodo i protingųjų, jei neužteko vieno elektros ‘pakratymo’.
  Sprendžiant iš to, ką prirašiau, pasakojimas nebeatrodo toks tikroviškas.

 9. Mantas parašė:

  Pasakokit jus pasakoriai apie savo rojus ir pragarus 😀 Cia jokios ne haliucinacijos ir ne vizijos, cia paprasciausia konspiracija, suplanuota Vatikano ir viskas, kad zmonems dar labiau visa sita suda i galva ikisti .

 10. To Ieva parašė:

  Tu maisai Liuciferi ir Setona. Setonas (Satan) yra puoles angelas is kurio buvo atimta Dieviskoji Sviesa ir nuo vardo nuimta galune -elis (Dievybes priklausinys), taigi is Satanielio jis ir tapo Satan arba sulietuvintai Setonu. O Liuciferis visai atskiras darinys (butybe) ir dar kitaip vadinamas Logosu. Beje yra ir trecias darinys (butybe) pragare. Juk pragaras yra rojaus tikslus veidrodinis atspindys. Tigi, Rojus turi savo Svenciausia Trejybe, o pragaras – savo Trejybe. Cia jei remimes tik religijos propaguojamu dualistiniu pasaulio suvokimu :))).

 11. Hellblazer parašė:

  Pieva. Tikrasis liuciferis Atrodo kaip paprastas žmogus. Ir pragare nėra jokio garso tai žmonių sielas Išveda iš proto. Ten garsas tiesiog neegzistuoja. Jei matysi ten esančius demonus jie matys tave. Pragare tu jauti tokį pat skausmą kaip ir tikrame pasaulyje jaučia mūsų fizinis Kūnas. Tik kad mes jau esame nemirtingi todėl tai yra amžinos kančios. Demonai pragare juda šviesos greičiu todėl iš ten yra be galo nuo jų pabėgti. Demonai kalba lotyniškai o Liuciferis rumuniškai. Ir Liuciferis nekankina sielų jas kankina ten esantys demonai

Palikt komentarą