18 Pranešimai “Nekviesti svečiai”

 1. Tomas parašė:

  Pamegink pafotkint kambarius ir isikelus i pc atidziai jas perzvelk :]

 2. S parašė:

  Pritariu tomui. bandyk dar juostiniu pafotografuot priedo. O siaip sventink, arba prasyk ko nors baznycioj. kokioj saly esi?

 3. Karina parašė:

  perskaiciau tavo istorija, ir tikiu kad tu kazka matai ar jauti sale saves (ar vaikutis mato) pritariu abiejiems komentarams del fotografavimo, nors man irgi taip buvo nieko foto’se nemaciaiu, todel, issikrausciaiu (buvo daug nutikimu mano namuose, Anglijoje) ir man nebesivaidena, bent jau kolkas, manau turi itikint savo vyra , kad tavimi patiketu :)))

 4. nesvarbu parašė:

  pas mane irgi. vis pamatau pralekenti juoda seseli, nusisuku ir jauciu kad stovi kazkas. budamas rusy is niekur nieko pradedu isterikuot, karta stovedamas lauke ant laiptu atsisukes i virtuves langa, keles sekundes maciau veida. ten negalejo but kazkas is namiskiu, gyvenu tik su tevu, o motinos neturiu jau 8 metus.

 5. linas parašė:

  ar jus nakty girdit kvepavima jai taip daryk kaip as paberk girindis miltais sventinto vandens ir druskos ir netoli laikyk fotoparata

 6. -C parašė:

  Filmuok savo miegą. Bandyk naktiniu matymu kitą kartą filmuoti.

  • Seema parašė:

   We have been buying the seiers of OZ books called books of wonder’. They are so well made and make a wonderful library addition for young children. Couldn’t be more pleased with the quality.

 7. a2 parašė:

  A jis kąnors blogo daro? jei ne tai tiesiog pabandyk pašventint namus ar su kunigo pagalba o jei tas vaiduoklis liks vis tiek tai tada nelabai ką ir padarysi, nes jai jam svarbus namas jis jame ir liks … O šiaip vaikai maždaug iki 4 metų mato viska ko mes nematom kaip ir gyvūnai pasistenk jo paprašyti apibūdint ką jis mato. Pas man tai kiekviena naktį ant sienos matosi vis kitoks šešėlis nors medžiu šalia nėra būna matau vilko veidą tai kaip ir nagus. nežinau net ir kuom tai paaiškint . namie nieko keisto kaip ir nevyksta tik kartais girdisi vandens lašėjimas greitas nors ir nelyja

 8. GalbutNetikincioji parašė:

  Na as zinau kad vaikai gali matyti tokiu dalykus nes as pati atsimenu kaip matydavau,keista bet as atsimenu tik ne taip aiskiai kad tarkim veida ir pan. esu girdejus kad kudikiu iki 3-5 menesiu (tiksliai neatsimenu) negalima rodyti veidrodyje (ypac liudno ar verkencio) nes gali jis issaukti mistines butybes, as nezinau ar tai tiesa… Seip galetai nufotograzuot bet nesiulau filmuot nes gali ta dvase suerzinti, gali paberti myltu ant grindu vaiko kambaryje visur ir galesi tada matyt ar kas kambaryje yra kaskaip keista bet dbr prisimenu viska su tokiais dalykais ssusije ir toks jausmas kad sale kaskas manes 😀

 9. Konstantinas parašė:

  skaityt buvo tikrai idomu,siurppas nukrete tai pat,daugmaz tikiu tokiom istorijom,nes teko ir girdet pasakojimu panasiu.

 10. Jaunelis parašė:

  Jeigu „Jis“ nieko blogo nedaro sventinimas nepades,kadangi dvasia nera piktoji ir jos tai neisgazdins.Kiek teko girdeti tokiais atvejais reiketu pasidometi namo istorija,gal ten kas nors buvo ziauriai nuzudytas, kankintas ir t.t.Tikrai nepakenks uzsakyti sv. misias baznycioje uz ankstesniuju gyventoju sielas.

 11. Osama parašė:

  Kuria čia dieną pas save namuose mačiau kaškokia mordą skraidė,peršikau,pradėjau ant jos rėkt,iškeikiau ir daugiau nebėra jos,pamegint apvaryt ją:).

 12. mama... parašė:

  mano 3m mergyte taip pat nebemiega savo kambaryje,net kai as salia,ji kazko issigasta…kosmaras kazkoks.rodo pirsteliu i kuri nors kampa ir isteriskai verkia…buna,kad pabunda ir verkia,o buna,kad net uzmigti nereikia,kad tai ivyktu.o tai gali buti,kad kas nors nuziurejo namus ar pan???

 13. goda parašė:

  Apeikite visus kampus su šventinta arba natūralia vaško žvake ir apžegnokite visus namo kampus. nežinau gali padėti taip nesu dariusi esu tik su žvakia pavaikščiojus bet man padėjo.

 14. agotha parašė:

  mieloji, tikiuosi nepuoliai daryti visko, ką čia žmonės kalba?.. :)) filmų prisižiūrėję :> nesupykit.. pripažinkim faktą – kažkas namuose yra. klausimas, ką su tuo daryti.. jei barstysi miltelius, fotkinsi ir pan.. tik paranoją įsivarysi! tau nereikia dar aiškiau įsitikinti. saugok savo sveiką protą, ir nenorėk žinoti kuo daugiau.. ką tau tai duos?.. sužinosi kaip dvasia atrodo?.. baugiai žinok, nes ji dvasia 😀 ir tau tai pakanka žinoti. 🙂 o dvasios būna geros, būna blogos. vaikai dažnai mato angelus 🙂 o angelai kaip tik saugo nuo piktų dalykų. seni namai dažniausiai turi savo istoriją. gal namas ir nesenas, bet prieš tai nebuvo jūsų. mano vyro močiutė pusiau miegodama sapnavo vyrą, kuris buvo senojo namo šeimininkas. jis atėjo sapne pasedėti į mėgstamą vietą. ir tiek.. tavasis galbūt tėra žmogus, kuris prisirišęs prie savo namo ir kuris nepaleidžia juose tūnančių prisiminimų 🙂 gal ir baugiai skamba, bet nėra ko bijoti. jei jis būtų blogas, būtum jau pastebėjusi tai 🙂

Palikt komentarą