10 Pranešimai “Pasaulinis išmirimas”

 1. Aalyah parašė:

  Kažin iš kur ištraukėi?

 2. Laura and Karolina parašė:

  Blet, tai kuom tikėti 2012-ų pasaulio pabaiga ar šituo šūdu? Blemba kaip nusišneka.. :DD

 3. Joris alien parašė:

  neskaičiau šito bet žinau kad žemė gali dar gali išlšikti 5-6 milijardus metų sorry už klaidas

 4. Che-kuolis parašė:

  Visas tekstas yra niekuo neparemta girto marazmatiko rašliava.
  Keli punktai:
  1. Atominė energetika. Tiek Lietuvoje, tiek Slovakijoje planuojami nauji reaktoriai (google Mochovce Nuclear power plant), taip pat planuojama statyti Bulgarijoje.
  2. ES išmokos liečia ne tik rytų Europą (kuriai nelemta išlikti), bet ir Vakarų Europą (kuriai lemta išlikti). Ūkininkas Fransua negali auginti daugiau vynuogių nei leidžia kvota, o gyventojai geria daugiau vyno iš Čilės, Argentinos ar Naujosios Zelandijos. Kuo tai naudinga Prancūzijai, kuri, neva, gyvens toliau? Ar čia taip gudriai savo planus masonai maskuoja?
  3-4. Kuo tai padės sumažinti gyventojų skaičių, jei jų liks tiek pat, tik jie bus tiesiog rečiau pasklaidomi??? Ar jie mirs regionuose nuo depresijos, nes neturės ką veikti?
  6. Na taip, iki 1960 m. lokalinių karų (ir apskritai karų) nevykdavo, tik štai sumąstė masonai, kad reikia padaryt ir prasidėjo. Nejuokinkit. Ir apskritai, tokiais tempais, per penkiolika metų tūkstančiai žmonių – su visa pagarba žuvusiems- šiek tiek atsiliekama nuo grafiko.
  7. finansų krizė. 1929, Black Tuesday, anyone???
  8. Reikėjo skliausteliuose irgi prirašyt – „tai jau vyksta, Snoro istorija“ :DDD
  9. Tautų konfliktai yra gana senas dalykas, ir nereikia būti sąmokslų teorijų genijumi, kad tokį sugalvotum pridėti. Dar aišku yra žiauriai juokingai gaunasi (pirma pastraipa), kai Izraeliui (žydams) atseit yra lemta išlikti, bet jie, žydai ir arabai, bus siundomi vieni ant kitų, kad išsipjautų…Logika, aū?

 5. jonas parašė:

  man irgi atrodo kad čia viskas piece of shit :D.

 6. Lauris parašė:

  Gal faktai pateikti kai kurie ir neatitinka, bet kad mus naikina tai cia yra didziausias Faktas 🙂 AIDS, badas, karai, nezmoniskai padedidejusi tikimybe susirgti veziu, apsidairykit, pagalvokit ir suprasit 😉

 7. Vaidas parašė:

  Iš dalies tikiu. Negalvokit, kad didieji pasaulio valdovai, pvz. toks Barakas Obama, yra angelai. Jie yra egoistai, nori išsaugoti savo subines ir tikrai planuoja, ką čia reiktų daryti, kai pasibaigs visi neatsinaujinantys gamtos ištekliai.

 8. Dainniuss parašė:

  Kas diena,zemeje padaugeja 200000 gyventoju.

Palikt komentarą