7 Pranešimai “Regėjimai komos būsenoje”

 1. +2 Vote +1 Vote -1inkognito
  parašė:

  Visiškai maloni istorija be jokių siaubo istorijos elementų,Įdomu kas ir kokiais kriterijais vertina šias istorijas?Jeigu parašyta kad tai siaubo istorijų konkursas ai jose turėtų kas nors ir atitikti tuos reikalavimus.

  • +2 Vote +1 Vote -1Cdrw
   parašė:

   Siūlau paskaityti dar kartą taisykles. http://apiemistika.lt/informacija/konkursas-2/

   2. Jūsų istorija turi atitikti paranormalias, mistines, nepaaiškinamas, siaubo temas.

   Nepaaiškinamos, ar mistinės temos ne būtinai turi būti siaubo.

  • +1 Vote +1 Vote -1inkognito
   parašė:

   Tai kodėl tada tai Įvardinote kaip „Siaubo istorijų konkursas“ reikėjo ir parašyti mistinių istorijų konkursas tada pavadinimas neklaidintų konkurso dalyvių. Didžioji dauguma istorijų aplamai negalėjo praeiti dėl siaubo elementų nebuvimo jose,arba patys nemokate skelbti konkursų. Koks siaubo istorijų konkursas gali būti jeigu jame spausdinamos bet kokios mistinės istorijos? Pagalvaokite ar kitą kartą kas nors bepanorės dalyvauti jūsų skelbiamame konkurse aplamai,jei čia vyksta tokie dalykai?

 2. +2 Vote +1 Vote -1krykscione
  parašė:

  buvo labai idomu skaityti , bet noriu paklausti ar tai tiesa?

 3. +1 Vote +1 Vote -1woman
  parašė:

  Tikiu sia istorija

 4. +1 Vote +1 Vote -1Tikiu.
  parašė:

  Labai panašų sapną esu susapnavusi, kai išgyvendama dėl dviejų savo artimų žmonių mirties mintyse prašiau jų parodyti man, kur jie yra. Žieduose ir švytėjime paskendęs perregimas sodas, paskui – lyg patalpa, keistos tuščios erdvės, nutviekstos skaidrios šviesos. Ir mano artimieji, taip pat spinduliuojantys ta šviesa ir ramybe. Vesdamiesi mane ten, jie du kartus pakartojo: „Bet tu negali ilgai čia būti“. Tik spėjau susivokti – ir viskas dingo… Prisiminsiu tą sapną visą gyvenimą. Ačiū autoriui už šią istoriją. Nebijokite pasakoti kitiems – aš pasakojau, visi stebėjosi, visi tikėjo ir nė vienas nemanė, kad išprotėjau ar išsigalvoju.

 5. Vote +1 Vote -1antanas
  parašė:

  Žinai, tau galėjo iš tiesų taip nutikti (jei prikūrei, tada labai blogai), tik nemanyk, kad dvasia buvai danguje; angelai geba sukurti regėjimus. Šiaip, sėkmės gyvenime.

Palikt komentarą