13 Pranešimai “Žmogaus kilmės paslaptys”

 1. Geras dėdė parašė:

  Aš nesupratau tiek autoriaus, tiek tinklalapio administracijos, kuri leido patalpint šitą visą mėšlą… Net nevargau gilintis iki galo skaitydamas šitokią nesamonę, pakako pirmų pastraipų.
  Pirma pastraipa. Varganas, tamsus žmogeli, jau kadaise yra įrodyta ir parodyta, kaip pirmieji žmonės pasklido po pasaulį iš Afrikos žemyno. Yra ne vienas filmas, kuriame net eksperimentais įrodyta, kaip tai galėjo įvykti… Radiacija jam mat :)))
  Antra pastraipa. Mėlynakraujai… Taip, tikrai buvo tokių žmonių kasta. Tik nedidelis netikslumas – tai buvo viduramžiais, kai tarp kilmingųjų paplito labai negera liga – sifilis. O jis tais laikais buvo gydomas arsenu, nuo kurio kažkiek pamėlynuoja kraujas.
  Žmogeli varganas, švieskis, o ne rūkyk tą abejotinos kokybės pigią žolę!

  • Vytautas parašė:

   Su Darvino teorija yra problemų. Tiesiog ten trūksta tarpinių grandžių arba esamos falsifikatai, nors oficialiai apie tai niekas nepraneša.

  • Lol parašė:

   Ir be to toks mąstytojas jau turėtų žinoti, kad žemė, kažkada teturėjo 1 žemyną ir jis laikui bėgant skilo… Taip pasiskirstė gyvūnų rūšys, tuo tarpu ir žmonių…

 2. Apolas parašė:

  Visų pirma neblogas komentaras 🙂 mėlino kraujo turi ir keletas žemės rūšių. Visų antrą tesingai buvo sakyta. Aš ir nenorėjau rašyt straipsnio taip, kad kiekvienas jį suprastų ir būtų dvi skirtingos nuomonės. Tas, kuris atrado pasauli, atrado lavoną, o to, ir pasaulis nėra vertas, kuris jį atrado, todėl jis jo atsisakys.

 3. inkognito parašė:

  Markai mažiaun rūkyk žolės o daugiau švieskis,nes nesąmonių prirašei tiek,- kad trisdešimčiai mulkių jų pilnai užtektų.Mėlynas kraujas nuo arseno??? Nu mulkių mulkis esi….

 4. Markas parašė:

  Kai sugebesi paaiskinti kaip imanoma energija, kurios nera sioje erdveje ir kuri nera matyta jokia zmogaus akimi, uzverti peiliu perpjauta venos zaizda, kai galesi patirti ta akimirkos busena, kai galesi pajausti mirstanciu zmoniu kylancias sielas i virsu ir grazinti jas atgal i namus, tuomet ir imsi pazinti laika ir erdve. Yra du pasauliai- materialinis ir antimaterialinis. Atsiprasau, kad meginau paaiskinti antimaterialinio pasaulio isvaizda, kuri neturi kuno ir formos, kuria jus galetumete matyti plika zmogaus akimi, jums neigrudus to i smegenys. Jus gyvenat matricoje, ir tik tie zmones, kurie gali pajust pojuti, kai viskas ta akimirka atrodo netikra ir lyg ta akimirka pereitu is vienos erdves i kita (lyg is antimaterialinio pasaulio i materialini arba atvirksciai, labai panasus pojutis pries jums uzmiegant ir pries mirstant, pabundant is miego ir gimstant, jus jo nepazistat, nes jus jo neatsimenat) mane gali suprasti. Krauja lyginau su vynuogem ir vynu, zmoniu raudonas, o pvz astonkoju melynas. Ju kraujas gali buti ir zalias ir geltonas ir zydras ir orandzinis, jei jums nuo to bus geriau 🙂 anyway, laikykis savos nuovokos, nes ja pazisti geriau, as nebebandysiu igrusti i smegenis nepriimtino meslo, kuris man paciam atrodo priimtinesnis. Ateis laikas ir pats parodys. Tik, kaip jau minejau, namo seimininkas, zinodamas kad ateis vagys nakties valanda pries tai isirengs kameras, signalizacija ir budes naktimis, ju laukdamas.

 5. wwd parašė:

  Jei tai yra tikrovė tai aš nesveikas ,kad to jau 20 metų nežinau,o jei tu truputėlį kuri tai ne į šį puslapį parašei.ir nagazdink zmonių,nes nelengva su tokiomis išgalvotomis ar tarkim ne naujienomis apsiprasti.

 6. ghost parašė:

  Gali įrodyti ,kad tai yra tiesa,nes bereikalo ant stogo nesikarstsiu.

 7. Apolas parašė:

  Ant stogu niekas nesikars, ghost. As tiesiog pasakiau zinia, kuria girdejau. Pasaulio pabaiga nebus kaip jus arba as manau, ji bus netiketa ir mano sapaliones tera ideja, kuria tenorejau apreiksti, todel sorry jei tai jus isgasdino. Si straipsni parasiau, nes butent po tos pabaigos ir yra amzinasis gyvenimas. Tai yra gyvenimas be pabaigos. Judejimas ir ramybe.

 8. jonas parašė:

  Legenda apie melyna krauja galejo atsirasti tik siaureje pas baltaodzius zmones nes kai susalni ir pasiziuri i savo rankas juos buna melynos spalvos ir gyslos kuriomis teka kraujas buna melynos tai labai aiskiai matytis ant senu zmoniu is cia ir visokie pasakojimai apie melyna krauja kaip isskirtini kilminguju zenkla nes pas tamsesnes odos spalvos zmones tai netaip ryskiai matosi .

 9. cool parašė:

  O koks ten vardas kurio jūs Markai nesate vertas minėti?

 10. cool parašė:

  Ir beto kodėl čia daugelis rašo kad jis yra apsirūkęs čia yra ne apsirūkymas o filosofija. (man taip atrodo) Tai informacijos rinkimas ir poto iskeli hipoteze ta hipoteze jis uzrase. Kadangi filosofams yra lengviau visa surinkta informacija apmastyt ir jie apmasto labai placiai todel ir cia tiek daug ir prirasyta.

Palikt komentarą