16 Pranešimai “Kas iš tiesų sukūrė pirmąją moterį?”

 1. Lukosius parašė:

  Nesamone, kaip tu gali bezdzione suzmogint. Nu paimk tu bezdzione is zoo sodo arba is kitur ir paversk ja zmogumi, nu tiesiog nesamone.

 2. .... parašė:

  musu dnr vos keliai % skiresi nuo bezdzioniu

 3. alvydas parašė:

  negi tu nieko negirdėjai apie genų inžinerija. Žmogus sugeba dar tik klonuoti, o iš zoo sodo beždžionę „sužmoginti“ – dar tik genų inžinerijos mokslo ateitis.

 4. Elix parašė:

  Geras pastebėjimas! Aš ir sutinku su ta teorija, kad vyrai iš kitos planetos, o moterys iš beždžionių. 😀

 5. Kriugeris-alfa-beta parašė:

  Kokie jūs čia visi protingi.va.

 6. alvydas parašė:

  o ką? – juk mūsų dar niekas nesužmogino – nei alfa, nei beta…

 7. Piktas parašė:

  Kas yra „hipotezės“? Ogi ispindejusiu „mokslininku“ fantazijos/prielaidos! Sakysit paremtos „mokslu“, STOP, KIENO MOKSLU?! Nusenusu dogmu kurios gali pagryst nebent primityvia technine arba bio inzinerija! „mokslininkai“ turintys siltas kedes ir kruvas prirasytu veikalu NIEKADA nesutiks kad yra kitaip, nes jie netektu savo KARJEROS IR VISO TO LENGVO GYVENIMO IS KART KAI TAI PASITVIRTINTU!!!!!!!!!!
  o KAS LIECIA SIO STRAIPSNIO AUTORIU, TAI CIA SVAIGULYS RINKTINIS! Realiai nieks nieko NEZINO(o tuos savo pamastymus(hipotezes) lai susikisa atgal is kur jos islindo!). Kad kure tai faktas, is ko kure tai ne pusAborigenio smegenims suprast sia inzinerija! O kad is sonkaulio, tai paaiskinimas paprastas – uzmigde nes reikejo kazkokios tai donoro dalies kad sukurt jam identiska kitos lyties atstove. EVOLIUCIJos kaipo tokios nebuvo ISVIS, CIA TIK DIRBTINAI SUKURTA TEORIJA IR JA BANDO YTVIRTINT VISAIS YMANOMAIS BUDAIS!

  • alvydas parašė:

   nebe reikalo pasiėmęs psiaudonimą -„piktas“ – iš tiesų piktas – jei iš nusususių hipotezių pats sugebėsiu sukurti straipsnį – patikėsiu,kad nesi piktas ir,svarbiausia, nesi moteris sužmoginta kitų Dievų… LAUKSIU STRAIPSNIO.

  • Piktas parašė:

   „Piktas“ – nes matau taa ko nematai TU, nesiruosiu yrodinet kazko, „gimes sliauziot neskraidysi!“. Beje savo rasliava bent pats supranti kaa parasei? As tik paprasciausiai nemegstu pilstymo is tuscio y kiaura ir kai maisosi faktai su kruva SKIRTINGU HIPOTEZIU/PRIELAIDU tas PIKTINA! O apart HIPOTEZIU/PRIELAIDU niekas nieko nezino, vien tik perpasakoja, tariamai „protingu“ zmogystu mintis, daug kartu net susipindami toje kruvoje hipoteziu. Sakai lauki mano straipsnio?! Man ranka nekyla rasinet ismislus, pvz. dauguma temu ir straipsniu telpa y kelis sakinius, bet vat „menas“ pilstant is tuscio y kiaura, parasyt dar 100 sakiniu ir sudaro didziaja dauguma rasliavos.

 8. Piktas parašė:

  Su straipsniu tas nesusije, bet butent del nusususiu „mokslininku“ DOGMATIKU deka, mokslas negali tobuleti!!! Nes jeigu koks nors atradimas/isradimas netelpa y dabartinius DOGMOS remus, jis automatiskai isjuokiamas arma isradejas nukvailinamas, NORS FAKTAI SAKO PRIESINGAI!

 9. Norvegas parašė:

  Imiras sukūrė, misterija išspręsta.

 10. moteris parašė:

  „Išties, tarp vyrų daugiau genijų, atradėjų, išradėjų.“ man idomu ar tas kas rase bent jau pagalvojo kad senais laikais moterims nebuvo galima skaityk nieko daryti tik prie puodu sedeti ir tyleti.

 11. Saulys parašė:

  O as skaiciau su sypsena. Aciu. „suzmogino“ bezdzioniu pateles !!! Butinai isidemesiu ta teorija (jau zinau kam papasakoti – juk moksline teorija kaip ne kaip). 🙂 gal del to „piktas (ta) nenorejo sutikt. Galu gale tarp rimtu veidu matau siek tiek sypsenos. Mano sesuo – psichologe – sako kad humoro jausmas ir zmogaus issilavinimas turi tiesiogine priklausomybe. Paliesta amziaus tema. Turiu tik kelis rimtus (ir kruva nerimtu) pastebejimus Biblija nera isversta teisingai toje vietoje apie sonkauli. Ir gal mes kazko nematom dar. Gali buti, kad yra minimas genetinis isiterpimas savotisku budu. Nedidelis to veikalo zinovas bet posakiu kruva liudija patys uz save: „is pradziu buvo tamsa, o po to Dievas pasake – tebunie sviesa“. Kaszin ar mokslininkai ieskojo atsakymu Biblijoj kai pradejo nagrineti Didziojo sprogimo teorija. Na ir be abejo zymusis – „Kas turi akis temato, Kas turi ausis tegu girdi“. Aisku niekas nezino, o Biblijos originalai giliai pozemiuose ir kada baznycia leis suzinoti zmonem apie savo kurejus ar kureja – neaisku.

Palikt komentarą