11 Pranešimai “Šumerų kronikose teigiama, kad žmogų sukūrė ateiviai”

 1. Ari :* parašė:

  Kuo toliau tuo juokingiau darosi :DDDD Tai jau atsiranda ir 3. tai taip išeina, kad jau yra: Evoliucinė Religinė ir dar kaškokia kur pagal juos mus atskraidino „Ateivei“

 2. Halosar69 parašė:

  Man tai juokais ima, kai teigia, jog šumerai mokėjo sodrinti rūdą, lydyti metalą, statyti rūmus ir šventyklas. Tipo ateiviai padėjo tokias šventyklas statyti. Pasakysiu paistalai čia ir tie ateiviai yra lopai blet. Jei jau tie ateiviai ir šumerai tokie išsimokslinę buvo tai ko statė kažkokias akmens amžiaus šventyklas. Tai statyk iš plieno, tokias kaip dabar mes statom. Iš visų pusių visi tik pisa protą ir t.t.

  • nesvarbu. parašė:

   tu ir esi tas kuris ‘pisa prota’… ir tokiu dauguma kaip tu atsiranda melagingos versijos kuriomis tokiem silpno supratimo turincio zmogaus smegenims butu lengva patiketi…

  • Tiesiog parašė:

   Na taip paziurejus ka tu cia parasei, tikrai juokas ima. Jei jie issimoksline tai ir rode savo sumanuma, statydami ne plieno sventyklas, o akmens. Manau tai reiskia daugiau nei paprastas akmuo.

 3. Legatas parašė:

  Cia narmaliai snekama viskas.Jei butu pezalai tai is kur tada tokie aukso dirbinei? gal patis arheologai pakiso ir paskelbe kad rado? va cia butu didziausi pezalai! o kalba kad kodel is plieno nedare ar dar is kaskokio metalo,sventyklu? pasts pagalvok kas ilgeu laikys ar gelezis kuri rudyje ar akmuo kuris aisku po truputeli dyla bet netaip greitai kaip metalai.Apie tai bent pamastote? sakote sumeru piesinei klejones kaskokios? as nemanau,nes jie ka mate ta stengesi perteikti ant molio,ant sienu ar kurdami dirbinius.Jei tai ir kliedesei tai patys pagalvokite tada relei kokie sumerai tada turetu buti dideli fantastai su lake fantazija,na nezinau viduramziais zmones tiek neprifantazuodavo iskyrus davinci su savo ivareis breziniais.Taciau kalba eina apie amziu pries kristu.

 4. As parašė:

  Tas nibiru net neegzistuoja..

 5. Greta parašė:

  neegzistuoja ? o tai pala cia mokslininkai ne ja neseniai ir atrado ?

 6. Nibiru parašė:

  Isivaizduokite, kad Nibiru egzistuoja ir priarteja prie zemes kad 3600 metu. Tada isivaizduokite kaip ji nutolsta nuo saules, jog saule pavirsta i maza zvaigzdute. Cia ir be issimokslinimo aisku, jog tokioje hipetetineje Nibiru planetoje bus labai salta, nes ji bus be galo toli nuo saules. Gyvybei vystytis reikia energijos. Todel tokioje isivaizduojamoje planetoje neimanoma jokia gyvybe, juo labiau protinga civilizacija, kur labai tamsu ir labai salta.

  • Paulius parašė:

   Jei supranti civilizaciją tik tokią kaip žemėje tai aišku ten gyvybė neįmanoma, bet gyvybių formų gali būti įvairių, gal prie -3000 šalčio kitam sutvėrimui gyventi pats tas.

 7. Skaliaras parašė:

  Dėl visos žmonijos staigios amnezijos manau, kad žmonijos civilizacija pakildavo, o po to susinaikindavo (ar sunaikindavo stichijos). Tuomet išlikę šviesuoliai mokė atgimstančią žmoniją. Juos įvardindavo dievais. Tikėtina, kad jie dar turėdavo įvairių prietaisų, mechanizmų ir oro transportą, kol susidėvėdavo. Sunaikinti civilizaciją, technologijas galima akimirksniu, tačiau atkurti reikia šimtmečių.Per daug technologinių įrodymų, kad akmens ar vario periodo žmonės negalėjo pastatyti tokių grandiozinių pastatų, iškasti požeminių miestų.

Palikt komentarą