Kinų istoriniame palikime labai garbingą vietą užima… raguoti žmonės. Tai skamba kaip pasakoje. Bet mėginkime prisiminti istoriją. Kai garsusis karvedys Aleksandras Makedonietis pradėjo žygius į rytus, jo šalmas buvo be ragų, bet Persijoje jis sutiko karių su raguotais šalmais. Kuo toliau skverbėsi į rytus, tuo dažniau vietos kariai buvo „raguoti“.
Karvedys sužinojo, kad ragai simbolizuoja išradingumą, gudrumą ir kitas ypatingas savybes. Tad ir Aleksandras Makedonietis pradėjo nešioti šalmą su ragais, o azijiečiai jį ėmė vadinti Dviragiu. Raguotus šalmus turėjo vikingai, riteriai ir senovės lietuvių kariai.
Kinijoje yra senovinių vazų, ant kurių pavaizduoti raguoti žmonės. Deja, nežinomas tų vazų sukūrimo laikotarpis. Kinų mituose pagarbiai ir baimingai pasakojama apie raguotus dievus. Ypatingos kinų pagarbos nusipelno dievas Fusi. Jis laikomas vienu žmonijos pradininkų. Legendose raguoti dievai vadinami ateiviais, turinčiais daugybę įvairių žinių ir gebėjimų, nepasiekiamų paprastiems žmonėms. Bet dar neatmenamais laikais visa raguotų žmonių giminė išnyko ar buvo išnaikinta. Kada ir dėl ko tai įvyko, nežinoma.
Dalis tyrinėtojų raguotas būtybes linkę laikyti ateiviais. Tam pagrindo duoda minėtojo Fusi, skrendančio danguje su sparnais tarsi angelas, vaizdavimas ant senovinių vazų. Nupiešti senovės kinų dievai primena astronautus su skafandrais ir iš šalmų kyšančiomis antenomis.
Kinų legendose ateiviai buvo be galo protingi. Turėjo gausybę įvairių gebėjimų, nepasiekiamų kinams. Vien Fusi priskiriama išmokius žmones žvejoti, įdirbti žemę. Jis laikomas ir kinų rašybos hieroglifais pradininku, davė daug astronomijos žinių, išmokė žmones orientuotis sausumoje ir jūroje. Juk žinoma – kompasas pirmiausia atsirado Kinijoje. Dar vienu reikšmingu Fusi poelgiu laikoma jo įvesta tvarka gautas žinias perduoti palikuonims.
Ilgą laiką žymūs žmonės Kinijoje buvo vaizduojami su ragais. Galimas daiktas, ateiviai galėjo susimaišyti su vietos gyventojais. Be to, manoma, kad raguoti žmonės galėjo būti ateiviai iš Ramiajame vandenyne prasmegusio Lemūrijos (Mu) žemyno. Kinijos ir Mongolijos pasienyje aptiktose senovės žmonių kapavietėse rasta kaukolių su išlikusiais ragais. Ir Europoje, Prancūzijoje, 1996 metais iškasta kaukolių su ragais, datuojamų V-VI amžiumi. Archeologų radiniai taip ir neduoda atsakymo, ar tie ragai ant kaukolių yra atavizmas, ar buvusių raguotų žmonių pėdsakai.
Ta antra mociute simpatiska 😀
Ir kas čia taip jau neaišku??? Genetinis ateivių palikimas, juk jei Kinijoje gerbiami tokie žmonės – aišku – tautoje išliko atsiminimų, kad ragus turėjo „dievai“ Mes, europiečiai ragų neturime tik todėl, kad čia pasidarbavo kita ateivių rasė.
Alvydas visiskai nusisneki, vel tuos ateivius kisa, o kur gnomai, elfai,goblinai? Gal cia ju prikistu nagu pasekmes pries kazkiek metu? Juokinat zmonessu tais ateiviais jei cia apie tuos pacius rasot, beja zodis ateivis daug kas suprata kaip butent is kitos planetos esybe, ateivis kita reiksme atejunas-svetimsalis.
Aš pritariu mrNobody.👍