6 Pranešimai “Sektos žudikės”

 1. Savžudys parašė:

  Daugiau savižudžių = mažiau savižudžių

 2. Alanas parašė:

  Visos sektos visi Jahovos liudytojai ir pan tarnauja VELNIUI .. Klaidina žmones daryti mirtinas nuodėmes .. Pvz Jahovos liudytojai iš pažiuros nekalta sekta ištikruju tiki kad jie išrinktieji ir atėjus pasaulio pabaigai visi žmonės ne jehovos liudytojai pateks į pragara .. Įsivaizduoja daugiau žinantis apie dieva negu dauguma .. O tai mielieji yra viena iš mirtinų nuodėmiu . PUIKYBĖ.

 3. Xenotime parašė:

  Kazkokie eiliniai debilai sektantai zudosi…

 4. Raimi2022 parašė:

  Skaičiau keletą straipsnių apie sektas, ir iš komentarų po straipsniais sužinojau keletą ale nekaltai atrodančių „organizacijų“ pavadinimų, kurios iš tikrųjų yra sektos. Tai yra Bendrakeleivių, šeimos ir krizių kažkoks centras, dianetikos centras, Savas pasaulis visur….. tokių organizacijų manau, galima rasti šimtus….. Taip pat Youtube kartais rodo religinio pobūdžio reklamas pvz. reklamavo kažkokią svetainę Follow Jesus (tikslaus pavadinimo nepamenu), ne per seniausiai rodė fellow.site reklamą, taip pat neseniai skambino Jehovos liudytojai ir kvietė sudalyvauti jų Kongrese, atsisakiau.
  Esu nereliginga, todėl manęs bent jau artimiausiu metu nesudomins jokios krikščioniškos ar religinės sektos. Taipogi atsitiktinai radau internete svetainę ieskaudievo.lt. Atidarau svetainę ir žiūriu kas ten gero, grynai dėl įdomumo….. pirmame puslapyje istorijos, kaip Dievas pakeitė žmonių gyvenimus, tipo iš pradžių tie visi žmonės buvo nelaimingi, nuodėmingi, ir kai jie atrado Dievą, tai jų gyvenimas pasikeitė, pagerėjo, kad jie atrado ryšį su Dievu ir pan. Taip pat siūlomi internetiniai kursai apie Dievą, virš kelių tūkstančių žmonių jau sudalyvavo juose…… net juokinga skaityti. Gryna internetinė sekta. Aš į sektas niekada nėjau ir neisiu, ten tikras žmonių apgaudinėjimas, smegenų plovimas, dauguma sektų žmonėms nepadeda, o tik griauna jų gyvenimus. Niekada neprasidėkite su sektomis, kad ir ką jie bežadėtų. Iš pradžių sektoje atrodo, kad viskas puiku, šaunu, gera ir pan., bet pabuvus ilgesnį laiką sektoje tu pamatai tikrąjį sektos vaizdą, tave nejučia traukia vis gilyn ir gilyn į sektą, ir paskui vis sunkiau ištrūkti iš sektos……

 5. Raimi2022 parašė:

  Prieš kelerius metus mama man pasakojo istoriją. Vieno mamos kaimyno žmona sirgo vėžiu. Kažkaip vyras su sektantais prasidėjo, tai sektantai prašė vyro duoti pinigų, žadėjo, kad žmoną išgydys nuo vėžio, kad ji pasveiks. Vyras atidavė nemažai pinigų sektantams, bet sektantų pažadai neišsipildė – vėliau žmona mirė, ir vyras liko vienas su lygtais 2 vaikais.

 6. Raimi2022 parašė:

  Kai buvau mažesnė, dažnai pravažiuodavome pro tokią Biblijos baptistų bažnyčią. Sakiau mamai, kad norėčiau užeiti į šią bažnyčią, bet mama sakė, kad geriau nereikia ten eiti, nes išplaus tau smegenis. Taigi esu dėkinga mamai, kad apsaugojo mane nuo baptistų neigiamos įtakos. Taip pat šalia mano namų dažnai stovėdavo stendai su knygomis ir žurnalais apie Dievą, Bibliją ir pan. Kartą norėjau paimti kažkokią knygą iš ten, bet mama sakė, kad neimk, paskui sektantai nuo tavęs neatsikabins.

Palikt komentarą