Vampyrai gyvena tarp mūsų – teigia mokslininkai | Apiemistika.lt


324 Pranešimai “Vampyrai gyvena tarp mūsų – teigia mokslininkai”

 1. -1 Vote +1 Vote -1nesvabru
  parašė:

  Jai iš tiesu butu vampyrai zarasuose ar vilniu ar klapedio nesvarbu kur jai mes pamatytum iš karto begtume bet kai ju nera ir nekados ju ir nebus jai butu jau senei jau butume vampyrais ir panašai ir pvž:. aš tuom netikiu

 2. Vote +1 Vote -1ilona
  parašė:

  ai jus tikit viskuo kas parasyta

 3. -3 Vote +1 Vote -1mindaugas
  parašė:

  aš tai norečiau su vampire pasidulkiti 🙂

 4. -2 Vote +1 Vote -1mindaugas
  parašė:

  aš tai norečiau su vampire pasidulkiti 🙂 jai tokiu yra tegul raso man nr 865858032

 5. -3 Vote +1 Vote -1mindaugas
  parašė:

  tada as pabusiu vampiras

 6. +2 Vote +1 Vote -1Roma
  parašė:

  Pagal ta testa tai as esu vampyre… Jega…

 7. +1 Vote +1 Vote -1Marwas
  parašė:

  an negaliu teigti kad yra vampyru,bet noreciau suzinot koks jausmas tapti vampyru :)tiesiog jais domiuosi 😀

 8. -1 Vote +1 Vote -1As Pasakysiu
  parašė:

  Man Visi Atitiko Ir Jauciu Kad As Tikrai Vampyras

 9. +3 Vote +1 Vote -1smailiuke
  parašė:

  noreciau buti vampyre bet deje nesu.

 10. Vote +1 Vote -1boba
  parašė:

  visos jusu kalbos apie vampyrus sukele man begalini juoka. bet as vampyrais tikiu. sudie 🙂

 11. +1 Vote +1 Vote -1deja
  parašė:

  blet kas ta viktorija kaskokia debile tegul cia neraso nes priduosiu i psihuskia

 12. +1 Vote +1 Vote -1Dzo
  parašė:

  Seip, man juokinga daros, kaip aš pries 2 metus norejau tapti toke asmenybė vampiras, daug perskaičiau svetainių apie juos, tad man jie jau nusibodo, ieškoti gal jų yra, bėt nemanau, kad Lietuvoje būtų, nes gi atsirastu uka ar kas iškart praneštu pasauliui, norių duoti pataryma žmonės, tesiog gyvenkit ir viskas, jeigų noresit tapt labai gal ir tapsite tik palaukyti, o gį mokslas tobuleja kas bus, kai bus tokie dalykai kaip nemirtingumo eleksiras gį daug jau kas ieško šio dalyko, o jeigu tokie dalykai bus legendos, išnyks.

 13. -1 Vote +1 Vote -1viktorija
  parašė:

  Viktorija (ne is saulelydzio) esu vampyre ir ir isgersu jusu krauja.

 14. -1 Vote +1 Vote -1bela
  parašė:

  jo tai gal as esu vampire as daugau gerau krauja bet as ne zutike telto as stengosi mazau buti pre zmoniu

 15. +1 Vote +1 Vote -1karolina
  parašė:

  sveiki visi istikruju tai ir as noreciau tapti vampyre ir manau kad jie egzistuoja ir gyvena kaskur

 16. +1 Vote +1 Vote -1laura
  parašė:

  as visada sapnuoju vampirus nuogus ir mane tai siurpina

 17. +2 Vote +1 Vote -1zmogus
  parašė:

  Nu tas jusu pokalbis mane begalo juokina… Niekada negirdejau, kad vampyrai butu prie kompo. Idomu koks vaizdas… O tai isprotejeliai viktorijai reiketu eit pa gydytoja…nors tai tikriausiai neiseis ji uzsimanys pas edwardo teva. As nesakau kad vp neezigstuoja. Tai yra lyga vardu vampirysmas kaip kazkas jau mine. Jus galite galvoti, kad esate vampyrai. Juk svajoti tai nemokama. Bet prasau pasilikite tai sau. Nes kitaip visi pagalvos, kad pabegote is ispotejeliu namu…

 18. -2 Vote +1 Vote -1Payday Loans
  parašė:

  Easily, the article is in reality the best on this valuable topic. I agree with your conclusions and will thirstily look forward to your coming updates. Saying thanks will not just be sufficient, for the fantasti c clarity in your writing. I will at once grab your rss feed to stay privy of any updates. Fabulous work and much success in your business endeavors is the best place to find weight loss news.

  http://www.evolutionary.org

 19. -2 Vote +1 Vote -1TavoTevas
  parašė:

  Jeigu visi vampyrai tai Ananasas kiaules galva nx

 20. -3 Vote +1 Vote -1Vampyrė Viktorija (Ne Iš Saulėlydzio)
  parašė:

  gerai atsiprasau viktorijai reikia pasigydit nenorejau kad gal votu kad tai as joke vampyre ir man tiktai 8m

  • -3 Vote +1 Vote -1Vampyras
   parašė:

   Jo as irgi apsimeciau,kad noriu tapti vampyru bereikalo numeri idejau netikiu vampyrais,bet buvo smagu isidirbineti.

 21. -2 Vote +1 Vote -1Jancius
  parašė:

  Vampyras eik tu iš čia dūrnas bezdėlnyke debilas kurio galvoje vien šūdai.

 22. +3 Vote +1 Vote -1profas
  parašė:

  vampyraskiets

 23. +1 Vote +1 Vote -1kajuksa
  parašė:

  Tie, kurie mano, kad vampyrai neegzistuoja, labai apsirinka. Šių laikų moderniame pasaulyje pasitaiko visko. Taigi nenustebkite, nes šįsyk kalbėsime apie tikrus vampyrus, kurie gyvena visai šalia mūsų. Netikite?! Įsitikinkite tuo patys, užsukę į vampyrų susitikimus Londone.

  Nuo senų laikų sklando daugybė legendų apie vampyrus. Senovės Babilono, Egipto folklore ir sanskrito raštuose užsimenama apie kraują geriančias dvasias. Dažniausiai tai buvo moteriškos lyties demonai. XVII amžiuje vampyrų „epidemija“ pasiekė Europą. Rašytiniuose šaltiniuose minima, kad viena rumunų šeima sudegino mirusio giminaičio širdį, nes nenorėjo, kad jis taptų vampyru.

  Literatūroje gausu įvairiausių patarimų, kaip apsisaugoti nuo vampyrų. Daugelis iš jų skamba gana keistai ir net šiurpokai. XIX amžiuje numirėlių, kuriuos įtardavo esant vampyrus, širdis perverdavo metaliniais strypais. Be to, lavonams perkirsdavo kelio sausgysles, kad šie negalėtų atsikelti iš kapo. O kartais numirėliams būdavo nupjaunamos net galvos. Taip pat buvo manoma, kad nuo vampyrų gali apsaugoti laukinės rožės šakelė, česnakas arba gudobelė.

  Šiais laikais vampyrai nebėra tokie populiarūs kaip anksčiau. Jų niekas nebebijo, be to, nebereikia jų saugotis. Geriausiu atveju vampyrai kartas nuo karto šmėsteli televizoriaus ekrane arba komiksų knygelėje. Tačiau nepaisant to, atrodo, kad Anglijoje vampyriška dvasia vis dar gyva. Kas įdomiausia, Londone galima rasti ne vieną, prijaučiantį vampyrams. Tiesa, naujos kartos vampyrai nelaiko savęs nemirtingomis būtybėmis, be to, jie nebijo dienos šviesos, česnako ar laukinės rožės. Taigi kas gi šie paslaptingieji? Tiesiog tai žmonės, kurie mėgaujasi gyvendami iliuzijų ir fantazijų pasaulyje. Juos žavi tamsa, juoda spalva ir visi atributai, susiję su mirtimi (pvz., karstai). Tačiau šiuolaikiniams vampyrams kraujo gėrimas nėra reikalingas. Tiesa, kartais organizuojamos masinės apeigos su krauju, tačiau akivaizdu, kad šiam reikalui yra naudojamas gyvūnų, o ne žmonių kraujas.

  Londone jau kuris laikas egzistuoja vampyrų draugija (angl. „Vampyre Connexion“), kuri vienija tris pagrindines šio miesto vampyrų grupes. Ten renkasi įvairūs žmonės – skirtingo amžiaus, tautybių ir profesijų, bet juos visus vienija vampyriškoji misterija. Daugelis tai įvardija kaip galimybę pabėgti nuo rutinos, be to, kai kuriuos tiesiog traukia paslaptingi tamsūs apdarai ir aksesuarai. Daugelis šiuolaikinių vampyrų plaukus dažo juodai.

  Kalbant apie vampyrišką misteriją, derėtų užsiminti apie dar vieną faktą. Kai kurie šių draugijų nariai save priskiria energetiniams vampyrams. Tiesa, bendraudami su jais net nepajusite, kaip pasisavinama jūsų energija. Be to, nereikia bijoti, šis energijos „siurbimas“ nė vienam neturėtų sukelti nemalonių pojūčių ar nepatogumų.

  Taigi kur renkasi šiuolaikiniai vampyrai? Galbūt nusivilsite, tačiau kapinės nėra jų susibūrimo vieta. Modernūs vampyrai renkasi šiuolaikines susitikimų vietas, kurios atviros kiekvienam smalsuoliui. Tiesa, nepamirškite, kad ten einant, derėtų apsirengti juodai – dėl viso pikto…

  Daugiau informacijos:
  Ši grupė renkasi paskutinį mėnesio ketvirtadienį „Blue Posts“ baro viršuje, Newman Street (greta Oxford Street).

  http://vampires.meet-up.com/120 Susitikimai vyksta Devonshire Arms, 33 Kentish Town Road, Camden. Prisiregistravus tinklalapyje, bus pranešta apie susitikimų datą ir laiką.

  http://www.revamped.co.uk (čia renkasi nemažai gotų muzikos gerbėjų). Grupė susitinka kas antrą mėnesio ketvirtadienį Ben Crouch Tavern, Wells Street (greta Oxford Street).

  Pagal anglų spaudą parengė Modesta Karpaitė
  cia is intiko istraukta ir tai tiesa o as 100/100 tikra vampyre xD

  • Vote +1 Vote -1Saulys
   parašė:

   Londonas daug visokio galo turi. 13 milijonu gyventoju. milziniskas plotas. Tarp tiek zmoniu yra paprasta buti kiek kitokiu, nes taves niekas nepazista ir londonieciu konservatyvumas leidzia laisviau ziureti I dalykus. Ir as 100% uz tai, jei tai padeda tavo sielai tobuleti ir nesti geri aplinkiniams (juk tokia gyvenimo prasme?. Ar svarbu kas tu vampyras ne vampyras? Nori – buk kuo nori. personaliai as seku ne vampyrisko, bet krikscionisko gyvenimo budo.
   Beje apie gyvenimo prasme: papasakosiu anekdota – Tam tikru momentu mes visi atsidursim prie vartu (kur Sv Petras stovi). Taigi 2 klausimai kurie bus paklausti ir jus zinot – meluot ten ne vieta.
   1 klausimas – ar tu dziaugeisi gyvenimu?
   2 klausimas ar atnesei dziaugsmo aplinkiniams?
   Tik atsakymas I abu klausimus teigiamai atvers vartus.
   O toliau manau bukit kuo norit. 🙂

 24. -1 Vote +1 Vote -1vaituri-вальтури
  parašė:

  tikekit ats. i 13 klausimu ir manes visi bijo.. as meegstu valturius is filmo saulelydis net turiu ta amuleta- ju zenkla

 25. Vote +1 Vote -1Elix
  parašė:

  Šitas straipsnis turbūt sulauks daugiausia komentarų. :DDDDDDDDD Iškart galima pamatyti lietuvių mentalitetą.

  • Vote +1 Vote -1Saulys
   parašė:

   Na ir kaip jau tas lietuviu mentalitetas sito straipsnio sviesoje? As nepritariu tokiam staigiam suoliui.

 26. Vote +1 Vote -1DOMAS
  parašė:

  as esu vampyras tikrai

 27. Vote +1 Vote -1DOMAS
  parašė:

  jiuokauju

 28. +2 Vote +1 Vote -1DOMAS
  parašė:

  as meluou

 29. -1 Vote +1 Vote -1Aukse
  parašė:

  Negi as esu VAMPYRAS?I 15 klausimu atsakiau TAIP.

 30. +1 Vote +1 Vote -1Aukse
  parašė:

  As nejuokauju.

 31. Vote +1 Vote -1Monika
  parašė:

  Pizdiec..:D Jūs rimtai tokie durni visi? :DDD Vampyrai yra,jeigu jūs netikit tai išjunkit svetainę ir susikiškit nuomonę į subinę 🙂 Jau nusibodo tie komentarai „nesamonė“ „jų nėra“ „netikėkit“ … Vampyrai yra,yra ir Lietuvoje.. Okay , saulėlydžio ir t.t fanai,jus aš suprantu,bet tapimas Vampyru nėr labai linksmas..Reikia daug ką žinoti taip ,kad nesugalvokit tapti jais….

  • +1 Vote +1 Vote -1nezinomas
   parašė:

   as tai noriu but vampyru! labai net!!!!!!!! kaip tapti vampyru ?????

 32. Vote +1 Vote -1Monika
  parašė:

  Tuo labiau tas testas parašytas tik juokais..Jis nieko neparado,tai tik del jūsų įdomumo..Iš jūsų puse žioplių yra kurie to nesupranta.. :DD

 33. Vote +1 Vote -1aleksandras danilevicius - stefan selvatore
  parašė:

  as noriu buti tokiu vampiru kaip is vampiru dienorasciu 🙂

 34. +1 Vote +1 Vote -1vika
  parašė:

  visu pirma ta melage kur sake kad su Bella Swon kels vakareli tai turetu zinoti kad tos aktores vardas yra Kristen Stewart.

  atsiprasau jai varda, pavarde neteisingai parasiau.

  man sulelidis, Vampyru dienorasciai, Vampyru zudike labai patinka bet nei vilkolakiu nei vampyru nera. smagu pafantazuot bet meluot negalima.

  aciu uz demesi

 35. +3 Vote +1 Vote -1Piktas
  parašė:

  Naa apart svaiciojimu ir kitokiu , bla bla bla, rimtu vampyru girdet, skaityt, matyt neteko. A vat psichologiniu vampyru tai kas 3-4 zmogenas(ypac moteriskos gimines)!

 36. Vote +1 Vote -1monstras
  parašė:

  as tai norieciau pasilinksminti su vampe.

 37. +1 Vote +1 Vote -1Saulys
  parašė:

  Kinematografijos zala jaunam organizmui! 🙂
  Turiu omenyje – kodel ju nemyleti?
  Vyrai:
  1. Jauni,
  2. Grazus,
  3. Visada isimyli mirtingasias,
  4. Turi stebuklingu galiu,
  5. Lengvai atima gyvybes
  6. Be proto istikimi arba visiskai ne
  Moterys:
  1. Butinai kaip leles.
  2. Puola I kiekvieno vyro glebi
  3. Turi stebiuklingu galiu
  4. Lengvai atima gyvybes skriaudikam

  Jauciu bet koks bent kiek „Vampire diares“ fanas pridetu bent po 5 dalykus daugiau. Bet jie gi taip panasus I tuos kuriais ziurovai patys noretu buti… Kaip ant ju (tu personazu) gali pykti.
  Cia kaip sakoma sukilimas pries visus – as kitoks. Butent tas ka jaunimas isgyvena.
  Pagal mano teorija – jei tu dainuoji mintyse ar niuniuoji dainele (kurios negali atsikratyti, bet tai ne butinai tavo papratimas ir ji nebutinai tavo megiama), tai vibracijos kuriu tavo smegenim reikia nugaleti viena ar kita sunkuma. Dainele buna ne bet kokia, joje yra butent tos vibracijos kuriu reikia. Viskas kas mus supa – vibruoja.
  Taigi filmai randa savo ziurova. Juo labiau kad „daineliu“ spektras platus.
  Kinas ir realybe – ir as labai tai akcentuoju – turi skirtis. Zinokit kam jus simpatizuojat. Skirkit kina- kas yra menas, nuo realybes.

 38. Vote +1 Vote -1kotryna
  parašė:

  Taij iš kur tiek medžiagos apie vampyrus,jie egzistavo ir išnyko bet turbūt nevisi.

 39. Vote +1 Vote -1Saulys
  parašė:

  JIe neisnyko nes turi specialu dauginimosi mechanizma 🙂 . Konkurencija.

 40. Vote +1 Vote -1Patricka
  parašė:

  As jais netikiu ns tai tik sumauti filmai ir patys pagalvokit nu daleiskim jie egzistuoja… tai jeigu jie nemirtingi ir gali daugintis tai jie dbr turetu uzimti daugjau nei puse pasaulio nemirsta bet ju daugeja ir daugeja… not logical…

 41. Vote +1 Vote -1Sandra
  parašė:

  Gaila,jog čia negalima siūsti nuotraukų. Aš jums visiems parodyčiau tai,dėl ko visai nesidžiaugiu…

 42. Vote +1 Vote -1centrium gambling
  parašė:

  Currently it sounds like Expression Engine is the preferred blogging platform available right now. (from what Ive read) Is that what youre using on your blog?

  http://www.centrium-square.com/

 43. Vote +1 Vote -1Gabija
  parašė:

  As esu vampryras siandien issiurbiau trim zmonem krauja saugokutes!!!!

 44. +1 Vote +1 Vote -1Lėja
  parašė:

  Aš tai nežinau ar tikiu tokiais dalykais, kol nepamatai savo akimis tol ir netiki. Bet kodėl gi ne? Visko galėtų būti… Jeigu ir egzistuoja tai norėčiau pamatyti ir pati tapti… Tik, prašau, nepradėkite laidyti komentarų kad aš durna esu ir t.t ir panašiai. Visko šitam keistam pasauly būna, o kodėl negalėtų būti vampyrų?

 45. Vote +1 Vote -1ANONIMAS
  parašė:

  Kai dabar perskaičiau kas čia prirašyta tai …. man jau gana šnd interneto…
  Jeigu ir būtų tų vampyrų tai norėčiau būti… vampyre… bet gaila viskas išgalvota…
  Vampyrus man sugadino tas filmas saulėlydis…ir kitos filmo dalys…
  ir dar sugadino šitas testas… kažkokia pieva čia…

 46. +1 Vote +1 Vote -1Saulė
  parašė:

  Mums su drauge atrodo kad mes ir esam vampyrės nors ir netikime

 47. -1 Vote +1 Vote -1paula
  parašė:

  neeeeesamone netikiu kad vampyrai yra nuors man tik 11 m. ir man apie vampyrus yra daug ko pripasakoja bet, bet visvien as netikiu vampyrais o jai norite kad patikeciau tada atvazkite ir parodykita man tues vampyrus . debilai

 48. Vote +1 Vote -1paula
  parašė:

  auuuu noriu buti vampire prasau jei gu ju yra tai atvezkite hgftrftrfuuuuuufffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffu

 49. Vote +1 Vote -1paula
  parašė:

  nesamone

 50. Vote +1 Vote -1Greta
  parašė:

  Labas, man yra 15 metu bet aš vistiek vampyrais tikiu ir nieko čia blogo tame nematau.

Palikt komentarą