340 Pranešimai “Vampyrai gyvena tarp mūsų – teigia mokslininkai”

 1. nesvabru parašė:

  Jai iš tiesu butu vampyrai zarasuose ar vilniu ar klapedio nesvarbu kur jai mes pamatytum iš karto begtume bet kai ju nera ir nekados ju ir nebus jai butu jau senei jau butume vampyrais ir panašai ir pvž:. aš tuom netikiu

 2. ilona parašė:

  ai jus tikit viskuo kas parasyta

 3. mindaugas parašė:

  aš tai norečiau su vampire pasidulkiti 🙂

 4. mindaugas parašė:

  aš tai norečiau su vampire pasidulkiti 🙂 jai tokiu yra tegul raso man nr 865858032

 5. mindaugas parašė:

  tada as pabusiu vampiras

 6. Roma parašė:

  Pagal ta testa tai as esu vampyre… Jega…

 7. Marwas parašė:

  an negaliu teigti kad yra vampyru,bet noreciau suzinot koks jausmas tapti vampyru :)tiesiog jais domiuosi 😀

 8. As Pasakysiu parašė:

  Man Visi Atitiko Ir Jauciu Kad As Tikrai Vampyras

 9. smailiuke parašė:

  noreciau buti vampyre bet deje nesu.

 10. boba parašė:

  visos jusu kalbos apie vampyrus sukele man begalini juoka. bet as vampyrais tikiu. sudie 🙂

 11. deja parašė:

  blet kas ta viktorija kaskokia debile tegul cia neraso nes priduosiu i psihuskia

 12. Dzo parašė:

  Seip, man juokinga daros, kaip aš pries 2 metus norejau tapti toke asmenybė vampiras, daug perskaičiau svetainių apie juos, tad man jie jau nusibodo, ieškoti gal jų yra, bėt nemanau, kad Lietuvoje būtų, nes gi atsirastu uka ar kas iškart praneštu pasauliui, norių duoti pataryma žmonės, tesiog gyvenkit ir viskas, jeigų noresit tapt labai gal ir tapsite tik palaukyti, o gį mokslas tobuleja kas bus, kai bus tokie dalykai kaip nemirtingumo eleksiras gį daug jau kas ieško šio dalyko, o jeigu tokie dalykai bus legendos, išnyks.

 13. viktorija parašė:

  Viktorija (ne is saulelydzio) esu vampyre ir ir isgersu jusu krauja.

 14. bela parašė:

  jo tai gal as esu vampire as daugau gerau krauja bet as ne zutike telto as stengosi mazau buti pre zmoniu

 15. karolina parašė:

  sveiki visi istikruju tai ir as noreciau tapti vampyre ir manau kad jie egzistuoja ir gyvena kaskur

 16. laura parašė:

  as visada sapnuoju vampirus nuogus ir mane tai siurpina

 17. zmogus parašė:

  Nu tas jusu pokalbis mane begalo juokina… Niekada negirdejau, kad vampyrai butu prie kompo. Idomu koks vaizdas… O tai isprotejeliai viktorijai reiketu eit pa gydytoja…nors tai tikriausiai neiseis ji uzsimanys pas edwardo teva. As nesakau kad vp neezigstuoja. Tai yra lyga vardu vampirysmas kaip kazkas jau mine. Jus galite galvoti, kad esate vampyrai. Juk svajoti tai nemokama. Bet prasau pasilikite tai sau. Nes kitaip visi pagalvos, kad pabegote is ispotejeliu namu…

 18. Payday Loans parašė:

  Easily, the article is in reality the best on this valuable topic. I agree with your conclusions and will thirstily look forward to your coming updates. Saying thanks will not just be sufficient, for the fantasti c clarity in your writing. I will at once grab your rss feed to stay privy of any updates. Fabulous work and much success in your business endeavors is the best place to find weight loss news.

  http://www.evolutionary.org

 19. TavoTevas parašė:

  Jeigu visi vampyrai tai Ananasas kiaules galva nx

 20. Vampyrė Viktorija (Ne Iš Saulėlydzio) parašė:

  gerai atsiprasau viktorijai reikia pasigydit nenorejau kad gal votu kad tai as joke vampyre ir man tiktai 8m

  • Vampyras parašė:

   Jo as irgi apsimeciau,kad noriu tapti vampyru bereikalo numeri idejau netikiu vampyrais,bet buvo smagu isidirbineti.

 21. Jancius parašė:

  Vampyras eik tu iš čia dūrnas bezdėlnyke debilas kurio galvoje vien šūdai.

 22. profas parašė:

  vampyraskiets

 23. kajuksa parašė:

  Tie, kurie mano, kad vampyrai neegzistuoja, labai apsirinka. Šių laikų moderniame pasaulyje pasitaiko visko. Taigi nenustebkite, nes šįsyk kalbėsime apie tikrus vampyrus, kurie gyvena visai šalia mūsų. Netikite?! Įsitikinkite tuo patys, užsukę į vampyrų susitikimus Londone.

  Nuo senų laikų sklando daugybė legendų apie vampyrus. Senovės Babilono, Egipto folklore ir sanskrito raštuose užsimenama apie kraują geriančias dvasias. Dažniausiai tai buvo moteriškos lyties demonai. XVII amžiuje vampyrų „epidemija“ pasiekė Europą. Rašytiniuose šaltiniuose minima, kad viena rumunų šeima sudegino mirusio giminaičio širdį, nes nenorėjo, kad jis taptų vampyru.

  Literatūroje gausu įvairiausių patarimų, kaip apsisaugoti nuo vampyrų. Daugelis iš jų skamba gana keistai ir net šiurpokai. XIX amžiuje numirėlių, kuriuos įtardavo esant vampyrus, širdis perverdavo metaliniais strypais. Be to, lavonams perkirsdavo kelio sausgysles, kad šie negalėtų atsikelti iš kapo. O kartais numirėliams būdavo nupjaunamos net galvos. Taip pat buvo manoma, kad nuo vampyrų gali apsaugoti laukinės rožės šakelė, česnakas arba gudobelė.

  Šiais laikais vampyrai nebėra tokie populiarūs kaip anksčiau. Jų niekas nebebijo, be to, nebereikia jų saugotis. Geriausiu atveju vampyrai kartas nuo karto šmėsteli televizoriaus ekrane arba komiksų knygelėje. Tačiau nepaisant to, atrodo, kad Anglijoje vampyriška dvasia vis dar gyva. Kas įdomiausia, Londone galima rasti ne vieną, prijaučiantį vampyrams. Tiesa, naujos kartos vampyrai nelaiko savęs nemirtingomis būtybėmis, be to, jie nebijo dienos šviesos, česnako ar laukinės rožės. Taigi kas gi šie paslaptingieji? Tiesiog tai žmonės, kurie mėgaujasi gyvendami iliuzijų ir fantazijų pasaulyje. Juos žavi tamsa, juoda spalva ir visi atributai, susiję su mirtimi (pvz., karstai). Tačiau šiuolaikiniams vampyrams kraujo gėrimas nėra reikalingas. Tiesa, kartais organizuojamos masinės apeigos su krauju, tačiau akivaizdu, kad šiam reikalui yra naudojamas gyvūnų, o ne žmonių kraujas.

  Londone jau kuris laikas egzistuoja vampyrų draugija (angl. „Vampyre Connexion“), kuri vienija tris pagrindines šio miesto vampyrų grupes. Ten renkasi įvairūs žmonės – skirtingo amžiaus, tautybių ir profesijų, bet juos visus vienija vampyriškoji misterija. Daugelis tai įvardija kaip galimybę pabėgti nuo rutinos, be to, kai kuriuos tiesiog traukia paslaptingi tamsūs apdarai ir aksesuarai. Daugelis šiuolaikinių vampyrų plaukus dažo juodai.

  Kalbant apie vampyrišką misteriją, derėtų užsiminti apie dar vieną faktą. Kai kurie šių draugijų nariai save priskiria energetiniams vampyrams. Tiesa, bendraudami su jais net nepajusite, kaip pasisavinama jūsų energija. Be to, nereikia bijoti, šis energijos „siurbimas“ nė vienam neturėtų sukelti nemalonių pojūčių ar nepatogumų.

  Taigi kur renkasi šiuolaikiniai vampyrai? Galbūt nusivilsite, tačiau kapinės nėra jų susibūrimo vieta. Modernūs vampyrai renkasi šiuolaikines susitikimų vietas, kurios atviros kiekvienam smalsuoliui. Tiesa, nepamirškite, kad ten einant, derėtų apsirengti juodai – dėl viso pikto…

  Daugiau informacijos:
  Ši grupė renkasi paskutinį mėnesio ketvirtadienį „Blue Posts“ baro viršuje, Newman Street (greta Oxford Street).

  http://vampires.meet-up.com/120 Susitikimai vyksta Devonshire Arms, 33 Kentish Town Road, Camden. Prisiregistravus tinklalapyje, bus pranešta apie susitikimų datą ir laiką.

  http://www.revamped.co.uk (čia renkasi nemažai gotų muzikos gerbėjų). Grupė susitinka kas antrą mėnesio ketvirtadienį Ben Crouch Tavern, Wells Street (greta Oxford Street).

  Pagal anglų spaudą parengė Modesta Karpaitė
  cia is intiko istraukta ir tai tiesa o as 100/100 tikra vampyre xD

  • Saulys parašė:

   Londonas daug visokio galo turi. 13 milijonu gyventoju. milziniskas plotas. Tarp tiek zmoniu yra paprasta buti kiek kitokiu, nes taves niekas nepazista ir londonieciu konservatyvumas leidzia laisviau ziureti I dalykus. Ir as 100% uz tai, jei tai padeda tavo sielai tobuleti ir nesti geri aplinkiniams (juk tokia gyvenimo prasme?. Ar svarbu kas tu vampyras ne vampyras? Nori – buk kuo nori. personaliai as seku ne vampyrisko, bet krikscionisko gyvenimo budo.
   Beje apie gyvenimo prasme: papasakosiu anekdota – Tam tikru momentu mes visi atsidursim prie vartu (kur Sv Petras stovi). Taigi 2 klausimai kurie bus paklausti ir jus zinot – meluot ten ne vieta.
   1 klausimas – ar tu dziaugeisi gyvenimu?
   2 klausimas ar atnesei dziaugsmo aplinkiniams?
   Tik atsakymas I abu klausimus teigiamai atvers vartus.
   O toliau manau bukit kuo norit. 🙂

  • Lugnano parašė:

   Smagu tai girdeti na jau 2023 m 😆komentatoriai užaugo tikiuosi 😆taip bėga laikas keičiasi pasaulis ir jeme viskas kas gyva keičiasi butibes keičiasi ir šiltakraujei žmones !!!vampirams nebera būdinga saule ar dienos šviesa ar česnakas ar tas ekranas vampirai tarsi žmogus ne kaskuom skiresi nuo kitu vairuoja automobilį naudojęsi mobiliuoju valgo taip pat mėgsta gerai skaniai iškepta ar nedakepta stirniena vartoja alhogolio cigaretes mėgsta raudona vyną žinoma ir kraują bet dėję po truputi niksta

 24. vaituri-вальтури parašė:

  tikekit ats. i 13 klausimu ir manes visi bijo.. as meegstu valturius is filmo saulelydis net turiu ta amuleta- ju zenkla

 25. Elix parašė:

  Šitas straipsnis turbūt sulauks daugiausia komentarų. :DDDDDDDDD Iškart galima pamatyti lietuvių mentalitetą.

  • Saulys parašė:

   Na ir kaip jau tas lietuviu mentalitetas sito straipsnio sviesoje? As nepritariu tokiam staigiam suoliui.

 26. DOMAS parašė:

  as esu vampyras tikrai

 27. DOMAS parašė:

  jiuokauju

 28. DOMAS parašė:

  as meluou

 29. Aukse parašė:

  Negi as esu VAMPYRAS?I 15 klausimu atsakiau TAIP.

 30. Aukse parašė:

  As nejuokauju.

 31. Monika parašė:

  Pizdiec..:D Jūs rimtai tokie durni visi? :DDD Vampyrai yra,jeigu jūs netikit tai išjunkit svetainę ir susikiškit nuomonę į subinę 🙂 Jau nusibodo tie komentarai „nesamonė“ „jų nėra“ „netikėkit“ … Vampyrai yra,yra ir Lietuvoje.. Okay , saulėlydžio ir t.t fanai,jus aš suprantu,bet tapimas Vampyru nėr labai linksmas..Reikia daug ką žinoti taip ,kad nesugalvokit tapti jais….

 32. Monika parašė:

  Tuo labiau tas testas parašytas tik juokais..Jis nieko neparado,tai tik del jūsų įdomumo..Iš jūsų puse žioplių yra kurie to nesupranta.. :DD

 33. aleksandras danilevicius - stefan selvatore parašė:

  as noriu buti tokiu vampiru kaip is vampiru dienorasciu 🙂

 34. vika parašė:

  visu pirma ta melage kur sake kad su Bella Swon kels vakareli tai turetu zinoti kad tos aktores vardas yra Kristen Stewart.

  atsiprasau jai varda, pavarde neteisingai parasiau.

  man sulelidis, Vampyru dienorasciai, Vampyru zudike labai patinka bet nei vilkolakiu nei vampyru nera. smagu pafantazuot bet meluot negalima.

  aciu uz demesi

 35. Piktas parašė:

  Naa apart svaiciojimu ir kitokiu , bla bla bla, rimtu vampyru girdet, skaityt, matyt neteko. A vat psichologiniu vampyru tai kas 3-4 zmogenas(ypac moteriskos gimines)!

 36. monstras parašė:

  as tai norieciau pasilinksminti su vampe.

 37. Saulys parašė:

  Kinematografijos zala jaunam organizmui! 🙂
  Turiu omenyje – kodel ju nemyleti?
  Vyrai:
  1. Jauni,
  2. Grazus,
  3. Visada isimyli mirtingasias,
  4. Turi stebuklingu galiu,
  5. Lengvai atima gyvybes
  6. Be proto istikimi arba visiskai ne
  Moterys:
  1. Butinai kaip leles.
  2. Puola I kiekvieno vyro glebi
  3. Turi stebiuklingu galiu
  4. Lengvai atima gyvybes skriaudikam

  Jauciu bet koks bent kiek „Vampire diares“ fanas pridetu bent po 5 dalykus daugiau. Bet jie gi taip panasus I tuos kuriais ziurovai patys noretu buti… Kaip ant ju (tu personazu) gali pykti.
  Cia kaip sakoma sukilimas pries visus – as kitoks. Butent tas ka jaunimas isgyvena.
  Pagal mano teorija – jei tu dainuoji mintyse ar niuniuoji dainele (kurios negali atsikratyti, bet tai ne butinai tavo papratimas ir ji nebutinai tavo megiama), tai vibracijos kuriu tavo smegenim reikia nugaleti viena ar kita sunkuma. Dainele buna ne bet kokia, joje yra butent tos vibracijos kuriu reikia. Viskas kas mus supa – vibruoja.
  Taigi filmai randa savo ziurova. Juo labiau kad „daineliu“ spektras platus.
  Kinas ir realybe – ir as labai tai akcentuoju – turi skirtis. Zinokit kam jus simpatizuojat. Skirkit kina- kas yra menas, nuo realybes.

 38. kotryna parašė:

  Taij iš kur tiek medžiagos apie vampyrus,jie egzistavo ir išnyko bet turbūt nevisi.

 39. Saulys parašė:

  JIe neisnyko nes turi specialu dauginimosi mechanizma 🙂 . Konkurencija.

 40. Patricka parašė:

  As jais netikiu ns tai tik sumauti filmai ir patys pagalvokit nu daleiskim jie egzistuoja… tai jeigu jie nemirtingi ir gali daugintis tai jie dbr turetu uzimti daugjau nei puse pasaulio nemirsta bet ju daugeja ir daugeja… not logical…

 41. Sandra parašė:

  Gaila,jog čia negalima siūsti nuotraukų. Aš jums visiems parodyčiau tai,dėl ko visai nesidžiaugiu…

 42. centrium gambling parašė:

  Currently it sounds like Expression Engine is the preferred blogging platform available right now. (from what Ive read) Is that what youre using on your blog?

  http://www.centrium-square.com/

 43. Gabija parašė:

  As esu vampryras siandien issiurbiau trim zmonem krauja saugokutes!!!!

 44. Lėja parašė:

  Aš tai nežinau ar tikiu tokiais dalykais, kol nepamatai savo akimis tol ir netiki. Bet kodėl gi ne? Visko galėtų būti… Jeigu ir egzistuoja tai norėčiau pamatyti ir pati tapti… Tik, prašau, nepradėkite laidyti komentarų kad aš durna esu ir t.t ir panašiai. Visko šitam keistam pasauly būna, o kodėl negalėtų būti vampyrų?

 45. ANONIMAS parašė:

  Kai dabar perskaičiau kas čia prirašyta tai …. man jau gana šnd interneto…
  Jeigu ir būtų tų vampyrų tai norėčiau būti… vampyre… bet gaila viskas išgalvota…
  Vampyrus man sugadino tas filmas saulėlydis…ir kitos filmo dalys…
  ir dar sugadino šitas testas… kažkokia pieva čia…

 46. Saulė parašė:

  Mums su drauge atrodo kad mes ir esam vampyrės nors ir netikime

 47. paula parašė:

  neeeeesamone netikiu kad vampyrai yra nuors man tik 11 m. ir man apie vampyrus yra daug ko pripasakoja bet, bet visvien as netikiu vampyrais o jai norite kad patikeciau tada atvazkite ir parodykita man tues vampyrus . debilai

 48. paula parašė:

  auuuu noriu buti vampire prasau jei gu ju yra tai atvezkite hgftrftrfuuuuuufffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffu

 49. paula parašė:

  nesamone

 50. Greta parašė:

  Labas, man yra 15 metu bet aš vistiek vampyrais tikiu ir nieko čia blogo tame nematau.

 51. nežinomas parašė:

  Galit net neskaityti šitų istoriju apie vampyrus, nes tai beveik visiškas mėšlas. Net neparašyta Orginalioji istorija kaip atsirado pirmieji vampyrai, o aš žinau tikraja istorija ir žinau netgi būda kaip tapti. Kadangi labai jau daug pasakoti apie tai. Tad pries numesdamas tinklalapi kuriame parasyta tikronji istorijai ir kaip juo tapti turiu ką svarbaus pasakyti, kadangi žinau juog iš jūsu įra tikrai kuris nors tapti vampyru 100% tad turiu perspeti rituala kuri rasite ir prieš atliekant turit žinoti, kad tai tikras ritualas ir jis veikia, bet tuo atvieju jei esi pakankamai drasus, nebijantis tamsos ir mananatis jog esi pakankamai stipri asmenybe tapti vampiru. Atlikus tinkamai rituala jei pavyks ir išgirs tavę visų vampyru motina Selene ji duos įsakima pavefti tave vampyru tad atlikus rituala reikia gryzti namo ir po kurio laiko tikriausei išgirsi jog tavę kažkas stebi arba padibels į namo dutis tad žinokit, kad tai bus vampyras jis negalies įeiti į nama kol jo nesileisi tai būtu paskutine gynyba. Vampyras gali bandyti isgazdinti tave, bet nebijok nes jis atvyko tavęs paversti. Įspiejimas pries atliekant ritualu nedaryk yo jei rsi skeptikas arba bailys jei vampyru poema reikia sakyti garsiai per vidurnakti 12 val. Per pilnati arba 3 val jeigu įmanoma nes tadar menulis stipriauses. Įspeju kad negalima išprovokuoti vampyro, nes jis gali tave tiesiog nužudyti ir negali įkyrieti jam ir iskarto baigsis taip pat. Vampyro nužufyti neįmanoma, nes ne ismusu pasaulio is kitos diemrnsijos. Ir šita rituala gali atlikt tik tas kuris tikrai nori tapti vampiru ir pakankamai patirties. Labai jauni zmones negali tapti vampyrais manau diel to kad per silpni buti vampyrais. Įra ir taisykles kuriu reikia laikytis tapus juo negalima zmoniu pavertinieti bereikalo jri paverti turi ir prisimti atsakomybe ir treniruoti naujagami vampyra. Tampant vampiru niekam nehalim sakyti jog esi vampyras, nes kitaip tavo existencija baigsiz mirtimi visa tai turi likti paslaptimi, o dabar prasysiu tinklalapi kuriame paradyta orginalioji istorija apie pirmuosius vampirus ir kaip tapti ir visa kita ką reikia žinoti. Ir dar įra vienas reikalavimas mokieti nors truputi anglu kalba kitaip nesuprasit kas parasyta. TINKLALAPIS YRA http://WWW.HODS AND MONSTERS.COM ARBA ODE TO THE VAMPIRE MOTHER.

 52. nežinomas parašė:

  Galit net neskaityti šitų istoriju apie vampyrus, nes tai beveik visiškas mėšlas. Net neparašyta Orginalioji istorija kaip atsirado pirmieji vampyrai, o aš žinau tikraja istorija ir žinau netgi būda kaip tapti. Kadangi labai jau daug pasakoti apie tai. Tad pries numesdamas tinklalapi kuriame parasyta tikronji istorijai ir kaip juo tapti turiu ką svarbaus pasakyti, kadangi žinau juog iš jūsu įra tikrai kuris nors tapti vampyru 100% tad turiu perspeti rituala kuri rasite ir prieš atliekant turit žinoti, kad tai tikras ritualas ir jis veikia, bet tuo atvieju jei esi pakankamai drasus,

 53. nežinomas parašė:

  Atsiprašau už klaidas kadangi rašiau per greitai tinklalapis http://WWW.GODS AND MONSTERS.COM arba įvedus Ode to the vampire mother. Reikia suprasti anglų kalba mininmum bent tiek, kad suprastum kas parašyta geriausias varieantas sakyti lotynų kalba 7x ir anglu kalba 7x per pilnatį per vidurnaktį dėl to, kad per vidurnaktį isiviešpataujaja nežemiškos jiegos todiel geriauses metas užsimti magija. Prieš atliekant rituala reikia pamedituoti tiek, kad mintys būtu švariuos kad būtu galima susikaupt ties ritualo jį reikia atlikti nuošaliuoje vietuoje kur niera žmonių ,kad niekas tavęs neišgistu ir nepanytu jog tau galvele kuku. RITUALA REIKIA ATLIKT LAUKE GERIAUSE VIETA MIŠKE ARBA ŠALIA JUO SVARBU, KAD MIENULIS GALIETU POEMA APŠVIESTI. IR PATI, KAD MATYTU TAVĘ MIENULIO DEIVĖ IR VISŲ VAMPYRU MOTINA .

 54. nežinomas parašė:

  Nedaryk tuo jei esi per jaunas palauk kol bent jau sukaks tau 18 metų, nes jei tapsi vampyru būdamas jaunesnis liksi visam laikui tokiu pat tad žinok neskubiek gyventi kol sukaks 18 dargiau, bet tai jūsu pasirinkimas aš tik rekomeduoju .

 55. nezinomas parašė:

  Ir pamiršau paminieti jog negalima tiesiog atsispauzdinti ode the vampire poem, nes kitaip nesuveiks turite patys pasirašyti ant balto popieriaus geriause spalva raudona ir ją tiesiog pasirašai lygei taip pat kaip parašyta tinklalapi ir tadar skaitai per pilnati vudurnakti arba vielau svarbu, kad mienulis būtu ir apšviestu per 12 val nakties ar vielau bet ne ankščiau kaip 12 val. Visa tai sakau tik tam žmogui kuris nori labai juo tapti. Tas kas nrtiki vampyrais įra kvailei ir silpnavalei. Ar vampyrai egzidtuoja ? Tikiu kad taip, nes žmogus turi nemirtinga siela jei juos neturietu kitaip netikiečiau vampyrais. Taip pat įra netgi parašyta kiek prisimenu viename tinklalapyje http://www.werewampsworld tinklalapyje jog iškviestas vampyras pagal rituala kurį miniejau turi gebiejimas kažka padaryti su savo ar tuo žmogaus siela kad jis taptu nemurtingu vampiru. Tie kurie tiki vampyrais nesistenkit kitų įyikinti joh egzistuoja vampyrai geriau tegul netiki, nes taip geriau kad vampyrai galietu gyventi paslapčia 🙂 ir kas renkaties tapti vampyrais po pirmu sulaukit bent pilnametytes pasidžiaukit gyvenimu, o po to nuspreskit ko nirit gyvenima turiekit atsargini plana jei nepavuktu įgyvendinti svajones, bent žinokit kaip niriesit nugyvent kaip žmones ir koki darba dirbti, o kol sukaks 18 daugiau praktikuokites su sita vampyru poema kol išmoksit sakyti lotynu ir anglu kalba tai niera burtas tai tikslaiu malda vampyru motinai kure parase pries daug simtmeciu meiles poema selenei… abrogio buvo pirmasis vampyras kuri prakeikia , kad negalietu būti kartu su Selene. Bet jis gavo galimybe ją paskutinį karta palieti ar pabučiuote paverte nrmirtinga ir radi buda kaip turieti savo vaikų poemos pagalba per kiekviena pilnati ji iesko žmonių kurie nori tapti juis vaikais (Vampyrais). Tai va manau pakaks visa kita rasit tinklalapi kas suprasit anglu kalba sekmes tam kuris nepasiduos ir stengsis įgyvendinti šią svajone. Kol nepervuelu siek juos nes gyvenime turi tik viena šansa, nes žmones yra mirtingieji ir negyvena amžinai, o tapimas vampyra suteikia nemurtingumas ir pamatyti visa pasauli bei ismokti tiek kiek negali žmogus iki sekmes !!!

 56. nezinomas parašė:

  Ir dar vienas dalykas diel ko esu sunerimes perskaciau komentarus bukit geri. Jau kas geret savo krauja NEGERKIT NES KRAUJAS YRA TOKSISKA MEDZIAGA !!!!

 57. nezinomas parašė:

  Kadangi atskleidziau viena paslapti turiu prisimti atsakomybe už tai. Jog tą rituala alikus įra rizika!! Rizikuojat savo gyvybe tad perspieju. Dar prieš pora metu tinklalpy buvau rades ape šitą rituala istorija vieno žmogaus kuris atliko šita burta. Bet dabar jos nebiera, nes istryne. Ją galit išgirsti youtubieje ode to the vampire mother. Vienu žodžiu ciuvas pasakojo kas nutiko kai jis bande atlikt šita rituala. Jis noriejo tapti vampiru todiel ieskodamas rado šita rituala tinklalapyje gods and monsters. Jis perskaite vidurnaktį per pilnatį 7x lotynu ir 7x anglu pajuto kaip aplink jį ratu pradiejo pūsti viejas pasižiuriejes į mėnuli pamate jog jis labiau geltonas ir isigandes nusprende gryžti namo kuo greičiau. Gryžes nampo poema padiejo ant tv ir isijunge žiuriedamas televizoriu išgirdo jog kažkas pasibelde į lauko duris nuiejes pažiurieti nieko nepamates ištare kas če bet nieko. Ir bandydamas uždaryti duris išgirdo riksma jus suprato jog tai vampyras. Išsigandes biego namo laiptais viršun ir gurdiejo kaip biego vp iš paskis šaukdamas iš baimes miegino paskambinti 991 bet nz kaip toliaus baigesi viskas tik tiek jig vampyras paliko nama ir ciuvas pasake jog jis įra pasibaisiejes vampyrais. Taigi galiu pasakyti jog šitas ritualas tikras jei nebūtu ciuvas miegines biegti gal būt jį būtu paverte, bet kas žino keista jog šitą istorija ištryne iš tinklalapio ode to the vampire mither creepypasta… taigi galiu pasakyti jog tapti vampyru įra begalo sunku reliame gyvenime, net jeigu SELENE niera tikroji visu vampyru motina tad gali būti tikroji Lilith, nes ji įra visų demonu motina tik ją pervadino visu vampyru mitina.

 58. nezinomas parašė:

  Štai kiek visko prirašiau 🙂 žinoma kas nenori būti vampyru įra būdas kaip tapti vilkolakiu tik nežinau pačio svarbiausiuo dalyko ar jie nemirtingi ? Vilkolakiu būti taip pat sunku kaip ir vampyru , nes vilkolakiu bunant sunku kontroliuoti agresija pykti. Tad prirašiau daug tikros informacijos ir to pakaks kad žinotumiete jog neverta švaistyti laiko tokiems kaip ieškojimas istorijas apue vampiru kaip tapti luetuviskose tinklalapiuse nerasit be šansu. Ir paprasti burtai negali paversti vampyru. Geriausi angliski tinklalapiai kuriuose pavyko rasti geros informacijos tai įra tik 2 tinklalapiai bent jau man kam bent įdomu paskaityti tokius dalykus diel įdomumo ar kito tikslo. Purmoje vietuoje 1.www.gods and minsters.com antroje vietoje.2 werevamps world. Tai būtu viskas ką galiu pasakyti, kad sužinotumiete geris informacijos. 🙂

 59. nezinomas parašė:

  Ir dar kartą atsiprašau už klaidas, nes viską rašiau skubėdamas tinklalapyje Gods and monsters rasite ne vien apie vampyrus ir vilkolakius informacijos, bet ir kitas būtybes. 2. Werevamp world tinklalapį rasite informacija kaip tapti vampyru ir vilkolakiu bei instrukcijas kaip atlikt ritualą. Tikiuos, kad nors truputi suduominau jumis. Ir gero skaitimo kam įdomu……

 60. išminčius parašė:

  Mūsų pasaulyje vyksta daug keistų dalykų kurių niekas negali paiškinti.Kiekvienas iš mūsų tikriausei įra matęs dvasia ar vaiduokli pasižiurėkit per youtube ko tik nenutinka. Na žinoma puse būna fake, bet yra dalis tiesos. Tai kodėl daugumu jūsų netikit vampyrais? Visų 1.Vampyrai įra atgamtines būtybes gyvenančiuos pagal taisykles jų pati svarbiause taisykle neišduoti savo egzistavimo.2 priežastis žmones papraščiausei nenori jais tikėti, nes kitaip mes gyventume baimėje.3 priežastis vampyrai nenori, kad žmones žinotu jog jie egzistuoja, nes kitaip žmones miegintu išnaikinti juos.Jei būčiau vampyras tikrai niekam nesakyčiau jog toks esu, nes žinau Pačią svarbiausia taisykle NIEKUO NEPASITIKIEK TIK PATS SAVIMI , tos pačios taisykles laikomes ir mes, nes kiekvienas bando apipisti vienas kita niekuo negalima pasitikieti. Įra gyvenime tik vienas ar du zmones kurie gali buti patikimi, bet nedaugiau. Todiel mes ape vampyru egzistavima nieko nežinom.Buvo laikai kai vampyrai galėjo gyventi daug paprasčiau, bet tik ne 21 amžiui pasak legendos jei neklystu jei miršta vampyras kuris sukure visa vampyru klana miršta kartu ir su juo visi kurie buvo paversti. Štai dėl ko vampyrai gyvena pagal tasykles ir gyvena kartu, kaip viena gauja, kad apsaugotu vienas kita. Tai 1. Taisykle kurios laikosi rūpintis vienas kitu. 2 negerti mirusiojo kraujo. 3. Nelipti ant ugnies. 4 saugotis nuo saulies sviesos. 5. Neliesti sidabro. 6.Nepavertinieti bet ko vampiru. Įra begale taisykliu kurių jie laikosi, o perskaičius komentarus nekalbėkit nesamoniu jei egzistuoja vampyrai tai tai jų būtu pilna. Vampyrai kaip ir žmones laikosi taisykliu kuriuos padeda išgyventi.tik vampyrai laikosi jų labiausei ir įra protingesni už mus, nes gyvena ilgai. Tad susiprotėkit mes gyvenam reliame pasaulyje ir jame viskas sudėtingiau nei filmuose…..

 61. Emanuel Stroh parašė:

  Before I delve into the overview, I strongly recommend my monster cryptocurrency package for the best results.

  With this gig, you will receive backlinks from:

  very powerful cryptocurrency blogs (DA 40 to DA70)
  Profile and post backlinks on ‘000s of popular forums
  Backlinks from a large network of PBN sites, wiki links, blog comments, forum posts & MUCH MORE!
  Guest post links on very powerful cryptocurrency-related sites.
  Indexing with the search engines.

  Currently, most of the big search engines are once again placing importance on the website domain authority, trust flow and other metrics. Today, if you want to rank your cryptocurrency site, you need to build up your domain authority. The only way to do this is via the creation of niche-relevant backlinks on authority sites. With this package, I will provide you with a perfect mix of follow and no follow links, a safe anchor text ratio to avoid over-optimisation and much more. I have been doing SEO for cryptocurrency sites for over 5 years and so I know the formula for perfect rankings.

  All I need from you is your website and up to 50 keywords you would like to rank for!

  https://www.fiverr.com/alecmonopoly/create-cryptocurrency-backlinks-for-top-rankings

 62. Jurgita parašė:

  Na manau pasaulis didelis kodėl negalėtų jų but. Filmai įdomus bet tik iš fantazijų ištrauktas ir parašytas knygose. Bet mielai būčiau vampyrų kad kuo toliau nuo tokių žmonių kaip aplinkiniai godus be širdžiai net nepazystam žmonių o jau blogai užsimena. Jei iš knygų ir filmų būtų tiesos norėčiau but tokiu nei miręs nei gyvas smagu butu

 63. Esquilin parašė:

  I love the knowledge on your website. Thanks a bunch!

  http://oazlouisvgo.collectblogs.com

 64. Paleva parašė:

  O jus išvis žinojot kad bella ir edwardas tsg išgalvoti personažai 😀

 65. Lugnano parašė:

  Smagu tai girdeti na jau 2023 m 😆komentatoriai užaugo tikiuosi 😆taip bėga laikas keičiasi pasaulis ir jeme viskas kas gyva keičiasi butibes keičiasi ir šiltakraujei žmones !!!vampirams nebera būdinga saule ar dienos šviesa ar česnakas ar tas ekranas vampirai tarsi žmogus ne kaskuom skiresi nuo kitu vairuoja automobilį naudojęsi mobiliuoju valgo taip pat mėgsta gerai skaniai iškepta ar nedakepta stirniena vartoja alhogolio cigaretes mėgsta raudona vyną žinoma ir kraują bet dėję po truputi niksta

Palikt komentarą